Gorące nowości wiosną 2020 w TVN

Wiosna 2020 w TVN zapowiada się niezwykle ciekawie. W ofercie programowej są gorące nowości! Intrygujące seriale: „Kod genetyczny” i „Motyw” dostarczą widzom wielu emocji.

 

 

 

 

 

„Kod genetyczny” – premiera w TVN

„Kod genetyczny” to historia zakazanej namiętności, która nigdy nie powinna była wybuchnąć. Ojciec i syn, wplątani w walkę o jedną kobietę, tracą kontrolę nad swoim życiem. Miłość, nienawiść, zdrada – to wszystko łączy jedna tajemnica. „Kod genetyczny” to najnowsza produkcja TVN, która tej wiosny pojawi się na antenie. W rolach głównych: Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski.

„Kod genetyczny” to serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym, w którym tajemniczy wypadek stawia przeciwko sobie najbliższe osoby – ojca i syna. Ich historia to dramatyczny wybór pomiędzy lojalnością wobec rodziny, namiętnością i prawdą. To opowieść o sile więzów krwi, które w ekstremalnej sytuacji życiowej mogą okazać się największą słabością lub jedynym ratunkiem. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie tych, których kochamy?

Obsada: Adam Woronowicz (Tomasz Skowroński), Maciej Musiałowski (Piotr Skowroński), Karolina Gruszka (Iza Berger), Joachim Lamża (Franciszek Skowroński), Julia Kijowska (Joanna Starzyńska), Michał Żurawski (Jacek Starzyński), Oliwia Bosowska (Emilka), Szymon Piotr Warszawski (Marcin Moziłło), Krzysztof Pieczyński (Janusz Zadara), Krzysztof Jędrysek (Birecki), Katarzyna Herman (Wanda Zadara), Mirosław Haniszewski (Robert Janas), Anna Radwan (Maria Gradoń), Marcel Sabat (prokurator Kalita) i inni.

KOD GENETYCZNY – PONIEDZIAŁEK, 21:30, OD 2 MARCA

„Motyw” – premiera w TVN

„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie: Luiza, „Czarna” oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. W rolach głównych występują Agnieszka GrochowskaMałgorzata Kożuchowska i Michał Czernecki.

Kiedy w gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska oraz jej mąż Marcin „Maks” Porębski zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką. „Czarna” nie przyznaje się do winy; sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa. Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi, śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym.

Obsada: Małgorzata Kożuchowska (Luiza Porębska), Agnieszka Grochowska (Anna „Czarna” Czarnecka), Michał Czernecki (komisarz Paweł Szulc), Andrzej Konopka (Marcin „Maks” Porębski), Olga Bołądź (sierżant Aneta „Żyleta” Batko), Adam Ferency (Jerzy „Wujo” Wujczak), Magda Walach (prokurator Olga), Magdalena Turczeniewicz (Monika Szulc), Maria Mamona (Teresa Tkaczyk, matka Luizy), Mateusz Rusin (Michał, fizjoterapeuta), Piotr Siejka (szef Szulca i „Żylety”), Grażyna Sobocińska (młoda Luiza Porębska), Agata Turkot (młoda Anna Czarnecka), Bartłomiej Kotschedoff (młody Marcin Porębski), Nel Kaczmarek (Zuza Szulc, córka Moniki i Pawła), Anna Adamus (Julia, siostra Luizy) oraz Piotr Musianek (Mikołaj Szulc, syn Moniki i Pawła).

MOTYW – WTOREK, 21:30, OD 3 MARCA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *