Góralska biesiada na Wakacyjnej Trasie Dwójki

W niedzielę, 4 lipca „Wakacyjna Trasa Dwójki” zawita do Żywca. Tym razem letni koncert TVP2 odbędzie się w konwencji hucznej góralskiej biesiady. Wśród gwiazd Álvaro Soler, Sławomir, zakopiańska grupa Krywań czy zespół Weekend.

 

Jak na góralską biesiadę przystało, nie zabraknie akcentów folkowych. Energetyczna, zakopiańska grupa Krywań wykona przeboje „Hej, bystro woda” oraz „Szalała, szalała”. Odessa Band szykuje porywające wykonanie hitów „A my tańczymy”, „Rozy” i „Lubię to”, a polsko-ukraińska formacja Enej wykonująca muzykę z pogranicza folku, rocka i ska porwie publiczność przebojami „Kamień z napisem love” i „Skrzydlate serce”, „Romantyczno-liryczna” czy „Tak smakuje życie”. Twórca hitów „Sofia”, „La Cintura” czy „El Mismo Sol” Álvaro Soler w Żywcu zaśpiewa swoje największe hity i specjalnie dla widzów Dwójki szykuje muzyczną niespodziankę.

Fanów disco rozgrzeją hity zespołów Weekend, Classic czy Milano. Nie zabraknie takich przebojów, jak „O Tobie, Kochana”, „Ona tańczy dla mnie”, „Jasnowłosa” czy „Największe serce”. W Żywcu na scenie pojawi się ze swoimi największymi hitami Sławomir. Usłyszymy „Będę z nią”, „Totalny love” i energetyczną „Miłość w Zakopanem”. Ponadto wystąpi zespół Pectus i Kasia Moś.

Spektakularna scenografia w postaci gigantycznego „kaseciaka”, wirujące szpule, góralskie tombity, naładowani wakacyjną energią tancerze, widowiskowe efekty multimedialne, ujęcia z dronów, a na scenie plejada polskich i zagranicznych gwiazd, która sprawi, że koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki w Żywcu będzie niezapomniany.

Koncert poprowadzą Małgorzata Opczowska i Aleksander Sikory. Na backstage`u z gwiazdami rozmawiać będą Izabella Krzan i Norbi.

Dla widzów przygotowano interaktywne konkursy i zabawy. Będzie można pozdrowić bliskich, przysłać rodzinne zdjęcia lub filmy z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty z cyklu „Wakacyjna Trasa Dwójki” odbywać się będą zgodnie z wytycznymi.

„Wakacyjna Trasa Dwójki”, TVP2, niedziela 4 lipca o godz. 20.40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *