Internet & Gry

Gra Angry Birds 2 dostępna w sklepie Huawei AppGallery

Angry Birds 2, jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, jest już dostępna w AppGallery. Użytkownicy, którzy pobiorą ją ze sklepu Huawei, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty i uzyskać zwrot pieniędzy wydanych na zakupy w grze.

 

Angry Birds 2 to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, która została już pobrana 4,5 miliarda razy. Gra została zintegerowana z HMS Core, co oznacza, że jest już dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń Huawei, zarówno starszej generacji, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszej generacji, działających w oparciu o własny ekosystem marki, Huawei Mobile Services.

Fani Angry Birds 2 z państw europejskich, którzy pobiorą aplikację ze sklepu Huawei, będą mogli w dniach od 1 do 14 lipca skorzystać ze specjalnej oferty i uzyskać zwrot pieniędzy wydanych na zakupy w grze: 50% wartości pierwszej transakcji i 20% wartości kolejnych transakcji. Użytkownicy smartfonów Huawei będą mogli też wkrótce pobrać motyw Angry Birds 2 i spersonalizować telefon za pomocą usługi Huawei Motywy. Z kolei użytkownicy smartwatchy i opasek sportowych marki będą mogli pobrać tarcze inspirowane grą i zmienić wygląd ekranu swojego urządzenia.

„Jesteśmy podekscytowani, że Angry Birds 2, dzięki partnerstwu z AppGallery, jest już dostępna dla milionów użytkowników urządzeń mobilnych”powiedział Miikka Lindgren, Wiceprezes ds. Rozwoju Biznesu w Rovio. „Misją Rovio jest dostarczanie radości graczom na całym świecie, dlatego zawsze cieszymy się, kiedy ta radość dociera do nowych odbiorców” dodał.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *