Grand Prix Szwecji w Hallstaviku na platformie nc+

Czwarta runda Speedway Grand Prix 2019 odbędzie się w szwedzkim Hallstaviku. Początek zmagań w sobotę o 18:30. W piątek widzowie nc+ będą mogli zobaczyć również trening.

 

 

Po trzech wyścigach na czele klasyfikacji znajduje się Patryk Dudek. Na drugiej pozycji z takim samym dorobkiem punktowym plasuje się Leon Madsen. Trzeci jest Bartosz Zmarzlik.

Polacy w Grand Prix 2019

Maciej Janowski

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich żużlowców. 28-letni Janowski w PGE Ekstralidze reprezentuje barwy Sparty Wrocław. W 2015 roku został Indywidualnym Mistrzem Polski. W zeszłorocznej edycji Grand Prix uplasował się na czwartej pozycji.

Bartosz Zmarzlik

Wychowanek Stali Gorzów jest aktualnym wicemistrzem świata. W zawodach z cyklu Grand Prix Zmarzlik wystąpi po raz ósmy w swojej karierze. Obok zeszłorocznego wicemistrzostwa, żużlowiec z Gorzowa ma na swoim koncie brązowy medal zdobyty w 2016 roku. Jest również indywidualnym mistrzem świata juniorów z 2015 roku.

Patryk Dudek

Przygodę z żużlem rozpoczął w 2008 roku. W Ekstralidze zadebiutował rok później w barwach Falubazu Zielona Góra. W 2017 roku uplasował się na drugim miejscu w ogólnej klasyfikacji Grand Prix. Trzykrotnie zdobywał drużynowe mistrzostwo świata.

Janusz Kołodziej

Indywidualny mistrz Polski z 2005 roku. W PGE Ekstralidze reprezentuje barwy Unii Leszno, karierę zaczynał w Unii Tarnów. Tylko raz stawał na podium zawodów z cyklu Grand Prix. Kołodziej zdobył brązowy medal w Grand Prix Polski w 2010 roku. Czterokrotny Drużynowy Mistrz Polski.

Transmisje

Grand Prix Szwecji w Hallstaviku Trening piątek 07 lipca na żywo o godz.18:45 w Canal+ Sport i nSport+

Grand Prix Szwecji w Hallstaviku sobota 08 lipca na żywo o godz. 18:30 w Canal+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *