PolecaneTelevio

Grudniowa niespodzianka od telewizji internetowej Televio

Telewizja internetowa Televio przygotowała w grudniu wyjątkowy prezent dla swoich użytkowników. Przez cały miesiąc subskrybenci usługi BASIC i FAMILY otrzymają 7 kanałów Premium całkowicie za darmo. Stacje można oglądać na dowolnym urządzeniu, dodatkowo korzystając z nowoczesnych funkcji, jak opcja nagrywania lub przewijania audycji do 7 dni. Sprawdź, jakie kanały można znaleźć w grudniowej ofercie Televio.

 

Telewizja internetowa Televio przygotowała przedświąteczny prezent dla użytkowników usługi. Od 1 do 31 grudnia do pakietów BASIC i FAMILY zostanie dodanych 7 kanałów Premium. Stacje telewizyjne będą dostępne dla widzów przez cały miesiąc za darmo.

Miłośnicy natury i odkryć naukowych będą mogli się cieszyć bogatą ofertą programów dokumentalnych od National Geographic.

Przez cały grudzień we wszystkich pakietach podstawowych będzie można znaleźć następujące kanały:

National Geographic – jeden z najbardziej znanych kanałów popularnonaukowych, oferujący szeroką gamę programów edukacyjnych, dokumentalnych i rozrywkowych.

National Geographic Wild – na kanale znaleźć można najwyższej jakości filmy przyrodnicze, prezentujące życie różnych gatunków zwierząt w ich naturalnym środowisku.

National Geographic People – stacja skierowana dla osób poszukujących wciągających opowieści i inspirujących historii ludzi z całego świata.

Osoby, które preferują dobre kino akcji i amerykańskie seriale kryminalne także znajdą coś dla siebie.

W grudniu we wszystkim pakietach podstawowych będą dostępne kanały AXN, w tym:

AXN HD – stacja przeznaczona przede wszystkim dla fanów szybkiej akcji i trzymających w napięciu filmów i seriali, także z gatunku science fiction i fantasy.

AXN Black – na antenie znaleźć można dobrze znane amerykańskie seriale kryminalne, a także polskie produkcje, w tym serial „Układ”.

AXN White – ramówka wypełniona jest pełnymi zwrotów akcji produkcjami amerykańskimi i europejskimi.

AXN Spin – stacja oferuje nagradzane i najchętniej oglądane filmy i seriale, które wcześniej prezentowane były na antenie pozostałych kanałów AXN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *