MediaZapowiedzi TV

Grudniowe nowości w Comedy Central Family

W październiku kanał Comedy Central Family osiągnął udział na poziomie 0.20% w grupie A16-49, co przełożyło się na dotarcie do ponad 140 tysięcy widzów dziennie. Największą oglądalnością cieszyły się tytuły takie jak „Co Ludzie Powiedzą?”, „Przyjaciele” oraz „’Allo ‘Allo!”.

 

 

 

 

Już w grudniu na antenie Comedy Central Family zadebiutuje 23. sezon „Miasteczka South Park”. Ta kultowa animacja dla dorosłych, której głównymi bohaterami są Eric Cartman, Stan Marsh, Kyle Broflovski i Kenny McCormick, których perypetie w miasteczku South Park w stanie Kolorado przeplatane są wieloma odniesieniami do aktualnych wydarzeń politycznych, nastrojów społecznych oraz wpadek celebrytów. Premiera 23. sezonu „Miasteczka South Park” już 7 grudnia.  Nowe odcinki emitowane będą w soboty i niedziele o godz. 23:00.

W związku z ogromną popularnością brytyjskich seriali komediowych, grudniowa ramówka Comedy Central Family obfitować będzie w najlepszy angielski humor. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć m.in. najpopularniejsze produkcje grupy Monthy Pythona. W środę, 25 grudnia o godz. 11:30 emisja „Żywotu Briana”, a dzień później, 26 grudnia o godz. 11:30 „Monthy Python i Święty Graal”. Z kolei 13 grudnia o godz. 16:05 stacja zainauguruje świąteczny maraton z bohaterami serialu „Moja rodzinka”. Specjalne odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 15:30.

A już w styczniu, dla fanów polskiego humoru, stacja Comedy Central Family przygotowała wszystkie odcinki najlepszej polskiej satyry politycznej ostatnich lat, „Ucho Prezesa”Wyjątkowy serial stworzony przez Roberta Górskiego na bieżąco nawiązywał do sytuacji politycznej w kraju, a dzięki zrównoważonej i umiejętnie prowadzonej fabule zaskarbił sobie sympatię rzeszy fanów, bez względu na ich światopogląd i przekonania. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 23:00.

Źródło: Nielsen, 2019.10, A16-49, 0600-2559, SHR%, Daily reach (3+), ‘000s.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *