Grudniowe premiery na CBS Reality

Grudzień na kanale CBS Reality będzie obfitował w premiery o tematyce kryminalnej. Dzięki nowym seriom widzowie będą mogli stanąć oko w oko z prawdziwą zbrodnią, przyjrzeć się kulisom prowadzenia śledztw, a także towarzyszyć nieustraszonym policjantom (i nie tylko) w pełnieniu ich obowiązków. W programie „Jak schwytałem zabójcę” wyjątkowe wyznania funkcjonariuszy, mrożące krew w żyłach dowody oraz rekonstrukcje zdarzeń umożliwią widzom wgląd w rzeczywistość śledczych, pracujących nad prawie niemożliwymi do rozwiązania sprawami.

 

Z kolei w serii „Gliniarze na motocyklach” pokazana zostanie praca policjantów patrolujących ulice Sydney na jednośladach. W grudniu na antenę ze znakomitym 11. sezonem powróci także program „Strzegąc granic”. Ta ciesząca się popularnością widzów seria śledzi pracowników nowozelandzkiej służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz nowozelandzkich służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

„Jak schwytałem zabójcę”, premiera 7 grudnia o 22:00

Pierwsza grudniowa premiera to kryminalny program dokumentalny „Jak schwytałem zabójcę”. Seria ukazuje ciężką pracę wybitnych funkcjonariuszy, którzy dokonali kluczowych odkryć podczas niezliczonych dochodzeń w sprawach morderstw, w tym ogromne poświęcenie detektywów i specjalistów zajmujących się analizą kryminalistyczną, jak również przejmującą funkcję policjantów pełniących rolę łączników rodzinnych.

Każdy z godzinnych odcinków skupia się na innym dochodzeniu, które charakteryzuje wyjątkowo trudny scenariusz do rozwiązania, pomysłowa praca policyjna, albo szczególnie groźni podejrzani. Widzowie zobaczą historie śledztw z Wielkiej Brytanii i USA przedstawione poprzez rozmowy z osobami zaangażowanymi w sprawy oraz zdjęcia lokalizacji z nimi związanych.

W jednym z odcinków przyjrzymy się bliżej dochodzeniu w sprawie brutalnej napaści na dwóch braci, w wyniku której jeden z nich poniósł śmierć. W programie przedstawione zostaną metody używane przez śledczych i ekspertów pracujących nad rozwiązaniem sprawy – między innymi rekonstrukcje zdarzeń z feralnego dnia, czy wnikliwe testy kryminalistyczne przeprowadzone w celu zidentyfikowania przyczyny śmierci mężczyzny. Dowiemy się również w jaki sposób udało się ustalić napastników i doprowadzić ich przed oblicze sprawiedliwości.

Gospodarzem i narratorem programu jest były policjant oraz prowadzący program „Crimewatch” – Rav Wilding.

Premiera „Jak schwytałem zabójcę” w poniedziałek 7 grudnia o 22:00. Emisja kolejnych odcinków w dni powszednie (do 18 grudnia) o 22:00

W grudniu na antenę CBS Reality powróci uznany przez widzów program „Strzegąc granic” ukazujący bardzo ważną rolę pracowników nowozelandzkiej służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz służb imigracyjnych.

Kamery przez całą dobę obserwują pracę wyspecjalizowanych funkcjonariuszy straży granicznej. W każdym z odcinków widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo granic, które zawsze muszą być o krok przed przemytnikami, by przechwycić nielegalne narkotyki, niezgłoszone produkty żywnościowe, rośliny, czy będące pod ochroną zwierzęta sprytnie ukryte w paczkach i listach, bagażach przyjezdnych, częściach samochodów, zabawkach, a nawet guzikach od koszuli.

Premierowy odcinek nowego sezonu, w którym celnicy znajdują tyle papierosów, że mogliby nimi zatopić statek, a służby sanitarne trafiają na sprytnego szkodnika, który chciałby wślizgnąć się do kraju, wyemitowany zostanie 14 grudnia o 19:00. Nowe odcinki w dni powszednie (do 25 grudnia) o tej samej porze.

Trzecią grudniową premierą jest australijska produkcja „Gliniarze na motocyklach” opowiadająca o elitarnej grupie wysoko wykwalifikowanych i znakomicie wyszkolonych oficerów patrolujących ruchliwe ulice Sydney. Dzięki kamerom zainstalowanym na motocyklach i kaskach policjantów widzowie mogą znaleźć się w środku akcji, śledząc ich zmagania z łamiącymi prawo kierowcami, niebezpieczne sytuacje na drogach, do których zmotoryzowani funkcjonariusze próbują nie dopuścić, czy brawurowe pościgi za uchylającymi się od kary piratami drogowymi.

Premiera serii w poniedziałek 28 grudnia o 20:00. Kolejne odcinki emitowane będą do 7 stycznia w dni powszednie o tej samej porze (po dwa odcinki).

Grudniowe premiery na CBS Reality:

JAK SCHWYTAŁEM ZABÓJCĘ  07.12.2020 22:00

STRZEGĄC GRANIC  14.12.2020 19:00

GLINIARZE NA MOTOCYKLACH  28.12.2020 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *