Zapowiedzi TV

Grudzień 2017 na kanale CBS Reality

W grudniu CBS Reality szczególnie poleca premierę produkcji własnej CBS Reality, pt. „Na tropie randkowego zabójcy”. Film dokumentalny przedstawia sprawę londyńskiego seryjnego mordercy, który w latach 2014-2015 zamordował czterech mężczyzn.

 

W nadchodzącym miesiącu CBS Reality zaprasza także na premierę filmu dokumentalnego „Mordercy celebryci – wyznanie Pameli Smart”, w którym skazana za zabójstwo swojego męża kobieta w przejmującym wywiadzie przedstawi swoją wersję historii.

Dodatkowo CBS Reality zaprasza na premierę 9. sezonu serialu dokumentalnego „Strzegąc granic”, w którym widzowie będą mogli obserwować codzienne zmagania pracowników nowozelandzkiej służby celnej.

NA TROPIE RANDKOWEGO MORDERCY
PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY – PREMIERA
3 grudnia o 22:00

Godzinny dokument przedstawia sprawę londyńskiego seryjnego mordercy, który w latach 2014-2015 zamordował czterech mężczyzn. Zabójca wynajdywał swoje ofiary poprzez aplikację do randkowania dla gejów, po czym mordował je, podając im śmiertelną dawkę środka uspokajającego – mimo to funkcjonariusze policji nie wierzyli, że te morderstwa są ze sobą powiązane.

Poprzez zeznania biegłych sądowych oraz najważniejszych świadków, dokument śledzi poczynania zabójcy – począwszy od momentu, w którym poznawał on swe ofiary online i skończywszy na chwili, w której został w końcu schwytany. Produkcja porusza także takie kwestie, jak niebezpieczeństwa, jakimi jest obarczone randkowanie online, oraz to, jak wytrwale rodziny zamordowanych poszukiwały odpowiedzi na pytanie, dlaczego zabójca tak długo pozostawał nieuchwytny.

MORDERCY CELEBRYCI – WYZNANIE PAMELI SMART
PREMIERA
10 grudnia o 22:00

W szczerym wywiadzie udzielonym w więzieniu, skazana za morderstwo kobieta wspomina swój romans z nastoletnim chłopcem, który doprowadził do brutalnego morderstwa dokonanego na jej mężu.

25 lat po ogłoszeniu wyroku skazującego, Pamela Smart odpiera dowody wskazujące na jej winę i utrzymuje, że jest niewinna – mimo że odsiaduje w więzieniu karę dożywocia bez możliwości zwolnienia warunkowego.

STRZEGĄC GRANIC
Sezon 9. – PREMIERA

Od 11 do 15 grudnia w dni powszednie o 20:00 (po dwa odcinki)

Codzienne zmagania pracowników nowozelandzkiej służby celnej, wsparcie towarzyszących im wytrenowanych zwierząt oraz najnowsze technologie – to wszystko czeka widzów w 9. sezonie niezwykle popularnej serii dokumentalnej.

„Strzegąc granic” relacjonuje codzienność oddanych swojej pracy celników, pracujących przez całą dobę na granicach państwa. Do ich zadań należy wyłapywanie transportów narkotyków I innych nielegalnych przedmiotów i przechwytywanie obiektów zawierających potencjalnie groźne choroby, które – jeśli znalazłby się na terenie Nowej Zelandii – mogłyby zniszczyć gospodarkę kraju w zaledwie kilka godzin.

Bohaterowie serialu zajmują się także monitorowaniem ludzi przybywających do kraju, by zapobiec wkroczeniu na jego teren tych jednostek, których obecność nie jest w nim mile widziana.
.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *