Zapowiedzi TV

Grudzień na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy grudniowe propozycje kanałów Cartoon Network i Boomerang.

 

 

NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 GRUDNIA O 16:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:00

Gumball i jego najlepszy przyjaciel Darwin znów rozrabiają w Cartoon Network. W grudniu na antenie stacji pojawią się nowe odcinki piątego sezonu „Niesamowitego świata Gumballa”.

W Elmore jak zwykle wiele się dzieje, a główni bohaterowie po raz kolejny udowodnią, że nigdy nie brak im zwariowanych pomysłów na zabicie codziennej rutyny. Każdego dnia starają się też robić wszystko, by tylko udało im się uniknąć chodzenia do szkoły.

Przepełnione humorem przygody Gumballa i Darwina będzie można oglądać już od 4 grudnia.

ATOMÓWKI I MŁODZI TYTANI AKCJA ŁĄCZĄ SIŁY
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 GRUDNIA O 19:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40

W grudniu w Cartoon Network Atomówki i Młodzi Tytani łączą siły. To wyjątkowe zestawienie superbohaterów będzie można oglądać od 11 grudnia.

Od poniedziałku do piątku o godz. 19:40 na antenie stacji najpierw zagoszczą dzielni Tytani: Robin, Gwiazdka, Raven, Cybork i Bestia, a zaraz potem pojawią się nowe odcinki drugiego sezonu przygód trzech kolorowych supersióstr – Bajki, Bójki i Brawurki.

Widzowie będą mogli przekonać się, jak Bajka poradzi sobie z przemęczeniem oraz jak główne bohaterki zareagują na wieść o tym, że Mojo Jojo planuje się ożenić.

KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 GRUDNIA O 17:25
EMISJA W OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:25

Flint Lockwood znów spróbuje zmienić świat na lepsze dzięki swoim wynalazkom. Mimo że kolejne próby kończą się potężnymi eksplozjami, młody naukowiec nie zamierza się poddawać.

Momentami robi się jednak naprawdę niebezpiecznie – tym razem chłopak przez przypadek połączy swoje ciało z małpą Stevem.

Ponadto, w nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu Sam, któremu los zwierząt nie jest obojętny, postanowi powstrzymać organizowany w mieście sardynkowy wyścig.

BEN 10: NOWY OBCY
PREMIERA W SOBOTĘ 2 GRUDNIA O 8:45
EMISJA W SOBOTĘ 2 GRUDNIA O 8:45

W świecie Bena Tennysona pojawia się Shock Rock – kolejny kosmita, w którego będzie mógł się zmieniać główny bohater.

Nowy obcy na piersi nosi symbol Omnitrixa i charakteryzują go wyjątkowo długie, rozłożyste ramiona, z których wystają po 3 kolce. Dzięki nim Shock Rock dysponuje ponadprzeciętną siłą.

Na czym ona polega oraz w czym pomoże Benowi? Odpowiedź już 2 grudnia na antenie Cartoon Network.

ZIMOWE MARATONY
PREMIERA W NIEDZIELĘ 3 GRUDNIA O 8:15
EMISJA W NIEDZIELE O 8:15. OD 23-30 GRUDNIA EMISJA CODZIENNIE O 8:15

„Zimowe maratony” to propozycja Cartoon Network na grudniowe poranki. Widzowie będą mogli spędzić ten czas w towarzystwie wiecznego optymisty Clarence’a i jego najlepszych kumpli Jeffa i Sumo.

Oprócz nich w ramach tego maratonu pojawią się także bohaterowie „Totalnej porażki”. Stacja pokaże m.in. pierwszy sezon kreskówki zatytułowany „Wyspa Totalnej Porażki” oraz spin-off serialu – „Totalna Porażka: Wariacki wyścig”, w którym akcja każdego odcinka będzie się odbywała w innym miejscu na świecie.

LIGA SPRAWIEDLIWYCH
PREMIERA W NIEDZIELĘ 3 GRUDNIA O 20:10
EMISJA W NIEDZIELE O 20:10.

Batman, Superman, Wonder Woman znów ratują świat w Cartoon Network. Zawsze mogą też liczyć na pomoc pozostałych superbohaterów dobrze znanych z komisków DC Comics. Członkowie Ligi Sprawiedliwych nie wahają się i są gotowi podjąć nawet największe ryzyko, by stanąć w obronie Ziemi.

W nowych odcinkach pierwszego sezonu Batman zostanie schwytany przez Jokera i znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. Wonder Woman i Green Arrow spróbują odbić go z rąk nieprzyjaciela.

PAT I ŚWIAT
PREMIERA W SOBOTĘ 2 GRUDNIA O 18:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 18:45

Pat to nowy bohater Boomeranga. Z pozoru jest zwykłym, małym kundlem, niezbyt szybkim, ale za to z głową pełną szalonych pomysłów.

Razem ze swoją uroczą właścicielką Lolą każdego dnia przeżywają niezwykłe przygody – czasem bywa niebezpiecznie i zaskakująco, jednak zawsze bardzo zabawnie.

Zwłaszcza wtedy, gdy Pat po raz kolejny musi improwizować, by wyciągnąć Lolę z kolejnych kłopotów.

KRÓLIKULA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 GRUDNIA O 16:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:55

W grudniu Boomerang zaprasza na premierę drugiego sezonu przygód królika-wampira Królikuli.

W nowych odcinkach główny bohater będzie cierpiał na depresję, po tym jak jego ukochana właścicielka Mina wyjedzie na weekend. Podczas jej nieobecności Królikula szybko wpakuje się w kłopoty – próbując radzić sobie z wielką tęsknotą, zje zepsuty dżem i stanie się niewidzialny.

Gdy już uda mu się uporać z jednym problemem, natychmiast pojawią się następne – Chester będzie przekonany, że królik-wampir jest robotem stworzonym przez kosmitów i postanowi go unieszkodliwić.

KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 GRUDNIA O 19:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:10

Flint Lockwood znów spróbuje zmienić świat na lepsze dzięki swoim wynalazkom. Mimo że kolejne próby kończą się potężnymi eksplozjami, młody naukowiec nie zamierza się poddawać. Momentami robi się jednak naprawdę niebezpiecznie – tym razem chłopak przez przypadek połączy swoje ciało z małpą Stevem.

Ponadto, w nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu Sam, któremu los zwierząt nie jest obojętny, postanowi powstrzymać organizowany w mieście sardynkowy wyścig.

ZIMOWA SKRZYNIA SKARBÓW BOOMERANGA
PREMIERA W SOBOTĘ 2 GRUDNIA O 10:00
EMISJA W WEEKENDY O 10:00
OD 23 GRUDNIA EMISJA CODZIENNIE O 10:00

„Zimowa skrzynia skarbów Boomeranga” pełna jest szalonych przygód i zabawnych historii z udziałem ulubionych bohaterów. W grudniu w ramach tego specjalnego maratonu stacja pokaże kreskówki takie jak „Jaś Fasola”, „Tom i Jerry Show”, „Panna Moon” oraz najnowszą produkcję – „Odlotowe wyścigi”.

Nie zabraknie również familijnych filmów: widzowie będą mogli zobaczyć m.in.: „Alfa i Omega: Zima Zła”, „Alfa i Omega: Rodzinne wakacje”, „Scooby-Doo: Szkoła upiorów” czy „Kumple z dżungli: Kierunek biegun”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *