Grudzień na kanałach Cartoon Network i Boomerang

Przedstawiamy ramówkę kanałów Cartoon Network i Boomerang na grudzień wraz z hitami programowymi miesiąca.

 

 

 

 

 

 

CRAIG ZNAD POTOKU
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 GRUDNIA O 15:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:15

Choć tereny nad potokiem mogą wydawać się spokojne, Craig i jego przyjaciele wiedzą, że to tutaj można bawić się najlepiej! Pośród niesamowitych przygód dzieciaków z miasteczka Herkleston widzowie zobaczą polowanie na największe raki w potoku, wyścigi gokartów z zakładami na wysokie stawki.

To nie wszystko! Craig, J.P. i Kelsey spróbują też wspiąć się na drzewo, które nosi miano najwyższego we wszystkich lasach! Premiera drugiego sezonu tej niezwykłej kreskówki już grudniu.

DC SUPER HERO GIRLS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 2 GRUDNIA O 14:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:50

Pora na nowe przygody niezwykłych uczennic Metropolis High School! W kolejnych odcinkach wyjątkowe nastolatki z drużyny „DC Super Hero Girls” stawią czoła nietypowym wyzwaniom. Jessica Cruz i Wonder Woman wraz z Green Lantern spróbują przekonać Batgirl, by posprzątała kryjówkę, zanim jej kolekcja gadżetów i śmieci całkowicie ją wypełni.

Bumblebee dostanie na urodziny złotą rybkę, nad którą opieka okaże się być dla skrzydlatej bohaterki niemałym testem. Te i inne losy herosek z Cartoon Network można będzie śledzić już od początku grudnia.

ZIMOWE PORANKI Z CARTOON NETWORK
PREMIERA W SOBOTĘ 23 GRUDNIA O 6:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 6:30 DO 12:00

Z początkiem świąt Bożego Narodzenia Cartoon Network zaprasza na zimowe poranki pełne przygód kreskówkowych bohaterów!

W ramach wyjątkowego grudniowego bloku będą prezentowane najzabawniejsze seriale animowane, a wśród nich nie zabraknie „Kici Rożek”, „Totalnej Porażki: Przedszkole”, „Niesamowitego świata Gumballa”, „Młodych Tytanów: Akcja!” oraz produkcji „Tom i Jerry”.

 

 

TAFFY
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 2 GRUDNIA O 16:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:15

Premiera nowych odcinków serialu „Taffy” już w grudniu! Tej zimy widzowie przekonają się na jakie szalone pomysły tym razem wpadnie tytułowy spryciarz.

Jedno jest pewne – wieloletni mieszkaniec domu Pani Majętnej, doberman o imieniu Bentley nie będzie zadowolony. Ta dwójka żyje jak pies z kotem, a raczej jak pies z szopem!

Czy uda im się zakopać topór wojenny? Odpowiedź tylko w Boomerangu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *