Grudzień na kanale CBS Europa

W grudniu oczekiwanie na Boże Narodzenie umili widzom CBS Europa cykl filmowy „Odliczanie do Gwiazdki”, w ramach którego w soboty i niedziele wczesnym wieczorem wyemitowane zostaną wprawiające w dobry nastrój świąteczne filmy. Na ekranie pojawią się między innymi: dwie części serii opowiadającej o przygodach Nicka, syna świętego Mikołaja i jego ukochanej Beth – „Żona dla Mikołaja” i „Poznaj rodziców Mikołaja”, film inspirowany słynną powieścią Jane Austen „Duma i uprzedzenie” – „Święta w Pemberley”, w którym nowojorska pianistka i ponury milioner starają się odnaleźć wspólny język czy „Zdążyć do domu na Święta” – romantyczna opowieść o dwojgu samotnych ludzi, którzy postanawiają wyruszyć we wspólną podróż.

 

Przez całe Święta Bożego Narodzenia (od 24 do 27 grudnia) kanał CBS Europa zaprosi swoich widzów do oglądania najlepszych filmów romantycznych, komedii, dramatów oraz filmów świątecznych.

W ramach cyklu „Gwiazdka z CBS Europa” będzie można zobaczyć między innymi: wielokrotnie nagradzany i uznany przez krytyków obraz „Misja”,  ciepłą komedię romantyczną „Holiday” z Cameron Diaz, świąteczny hit „To właśnie miłość” czy komedię z Jennifer Aniston „Sztuka zrywania”.

W grudniu kanał CBS Europa zaprasza także do oglądania premier w cyklach filmowych.

W cyklu „Czwartek z dramatem” zapraszamy na cztery premiery. Na ekranie pojawią się między innymi: „Drzwi w podłodze” – uznany przez krytyków dramat z Jeffem Bridgesem i Kim Basinger w rolach głównych oraz „Prochy Angeli” –  poruszająca opowieść o losach irlandzkiej rodziny w czasach Wielkiego Kryzysu ze znakomitą rolą Emily Watson.

W ramach cyklu „Romantyczny weekend” premierowo wyemitowane zostaną komedie romantyczne i melodramaty, a wśród nich: „Lato w lutym” oraz „Był sobie chłopiec”.

Z kolei w cyklu Poniedziałek i wtorek z komedią” pojawią się trzy przezabawne premiery, a wśród nich obraz „Gdybym tylko tu był” opowiadający o niespełnionym aktorze, który postanawia sam zająć się edukacją dwójki swoich pociech.

W cyklu „Środa z akcją i thrillerem”  premierowo wyemitowany zostanie western „Anioł i złoczyńca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *