MediaZapowiedzi TV

Grudzień na kanale CBS Reality

W grudniu szczególnie CBS Reality poleca uwadze premierę kryminalnej serii dokumentalnej produkcji własnej CBS Reality „Detektyw Malton kontra zbrodnia”. To dziesięcioodcinkowa seria prowadzona przez Jackie Malton, byłą detektyw Scotland Yardu, jedną z pierwszych kobiet należących do „The Flying Squad” – grupy specjalnej zajmującej się walką z rozbojami. W programie Jackie wraz z policją, detektywami i innymi specjalistami na nowo przeanalizuje śledztwa wykorzystując przy tym zdobyte dzięki swoim kontaktom akta oraz wiedzę ekspertów, którzy przyczynili się do rozwiązania tych spraw.

 

 

 

 

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza także do oglądania nowych odcinków 2. sezonu serii „Tropami zbrodni” będącej produkcją własną kanału CBS Reality. Seria bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw kryminalnych ostatnich dwóch dekad, w których technologia zmieniła przebieg śledztw i dzięki niej doprowadzono winnych przed oblicze sprawiedliwości.

W grudniu CBS Reality poleca również sezon 2B serii będącej produkcją kanału CBS Reality „Sprawiedliwość po latach”, która podąża za byłą prokurator Kelly Siegler oraz jej zespołem śledczych i detektywów, rozprawiających się z nierozwiązanymi sprawami sprzed lat.

DETEKTYW MALTON KONTRA ZBRODNIA

PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY
Sezon 1 – PREMIERA

Od 2 do 13 grudnia w dni powszednie o północy

„Detektyw Malton kontra zbrodnia” to dziesięcioodcinkowa seria prowadzona przez Jackie Malton, byłą detektyw Scotland Yardu, jedną z pierwszych kobiet należących do „The Flying Squad” – grupy specjalnej zajmującej się walką z rozbojami.

Jackie na nowo przeanalizuje słynne brytyjskie śledztwa, wykorzystując przy tym akta zdobyte dzięki swoim kontaktom oraz wiedzę ekspertów, policjantów i detektywów, którzy przyczynili się
do rozwiązania tych spraw. Detektyw Malton jest najważniejszą postacią serii. To ona prowadzi widownię przez wszystkie etapy śledztwa, od znalezienia głównego podejrzanego po ostateczne rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyroku.

„Detektyw Malton kontra zbrodnia” to pierwsza seria dokumentalna, w której pojawia się słynna
policjantka.

TROPAMI ZBRODNI

PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY
Sezon 2. Odcinki 12-26

Premiera
Od 9 do 27 grudnia. W dni powszednie o 23:00

Od najnowocześniejszych metod profilowania DNA po nagrania z kamer CCTV i dane z telefonów komórkowych – najnowsze osiągnięcia technologiczne zrewolucjonizowały rozwiązywanie
spraw kryminalnych na całym świecie. Będące doskonałym uzupełnieniem bogatego doświadczenia,
wyszkolenia i wiedzy śledczych nowe technologie umożliwiły współczesnym badaczom i ekspertom
czerpanie z całej gamy nowoczesnych technik kryminalistycznych.

2. sezon produkcji własnej CBS Reality „Tropami zbrodni” bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw kryminalnych ostatnich dwóch dekad, w których technologia zmieniła przebieg śledztw i dzięki niej doprowadzono winnych przed oblicze sprawiedliwości. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, rekonstrukcjom i materiałom archiwalnym, seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z wielu dziedzin, którzy dzięki swojej wiedzy i zastosowaniu najnowocześniejszych technik kryminalistycznych badają każdy, nawet najmniejszy ślad prowadzący do rozwikłania sprawy.

SPRAWIEDLIWOŚĆ PO LATACH

Sezon 2B

Premiera
Od 2 do 11 grudnia w dni powszednie o 22:00

Kelly Siegler prokurator z Teksasu, która w ciągu swojej 21-letniej kariery przeprowadziła 68 spraw dotyczących morderstw, wraz z towarzyszącą jej grupą specjalistów, pomagają lokalnym
funkcjonariuszom organów ścigania i rodzinom ofiar brutalnych przestępstw dotrzeć do prawdy.

W pierwszych odcinkach sezonu 2B Kelly i Tonya podejmują śledztwo, które prowadzi je aż do stanu Wyoming, gdzie rozpoczynają współpracę z organami ścigania hrabstwa Carbon. Razem przyglądają się tajemniczym śmierciom dwóch kobiet. Dwa zgony dzielą lata, ale łączy to samo grono znajomych, w którym obracały się zmarłe kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *