Grudzień na kanale Eurochannel

W grudniu Eurochannel zaprasza do obejrzenia najlepszych filmów i seriali telewizyjnych. Nasza grudniowa ramówka dowodzi, że kino europejskie wciąż kwitnie i jest jednym z najważniejszych na świecie.

 

 

 

ANATOMIA MORDERSTWA

Premiera: wtorek, 3 grudnia, godz. 21:00

Policjanci z czeskiego wydziału kryminalnego prowadzą sprawę nietypowych i wstrząsających morderstw. Kolejne etapy śledztwa ujawniają przerażające przypadki egzorcyzmów, korupcji i wielomilionowych kradzieży.

Kino Europa zaprasza na nowe odcinki Anatomii morderstwa – nowego serialu obyczajowego o jednostce, która nie spocznie, dopóki nie rozwikła każdej sprawy. Czytaj więcej

PROSTO Z NIEBA

Premiera: czwartek, 19 grudnia, godz. 21:00

W 1943 roku Niemcy okupowali Francję i połowę Europy. W małym miasteczku Louise prowadzi knajpkę, w której miejscowi i turyści próbują zapomnieć o trudach wojny. Pewnego dnia kobieta znajduje rannego brytyjskiego żołnierza. Od tego momentu losy Louise i całego miasteczka są przesądzone.

Kino Europa zaprasza na francuski dramat Prosto z nieba. Czytaj więcej

CUDA RZYMU

Premiera: środa, 25 grudnia, godz. 21:00

Dziewięć kobiet, dziewięć istnień i dziewięć intymnych portretów macierzyństwa trafiających prosto do naszych serc. To pełna humoru i nadziei opowieść o kobietach oczekujących narodzin nowego pokolenia, marzących o lepszym świecie bez wojny.

To one są Cudami Rzymu! Czytaj więcej

PODWÓJNE KŁOPOTY

Premiera: czwartek, 26 grudnia, godz. 21:00

Marek prowadzi idealne życie. Ma stabilną pracę, perspektywy na awans i świetnie się bawi umawiając z dwiema dziewczynami na raz. Kiedy jednak spędza noc w niewłaściwym mieszkaniu, wszystko zaczyna się komplikować.

Kino Europa zaprasza na Podwójne kłopoty – czeską komedię o związkach i miłości. Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *