MediaPolsatZapowiedzi TV

Grudzień na kanale Polsat Viasat Explore

W grudniu szczególnej uwadze kanale Polsat Viasat Explore poleca: Premierę serii „Łowcy samochodów z Australii”, w której dwaj miłośnicy motoryzacji, wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu porzuconych lub zapomnianych klasycznych samochodów i związanych z nimi pamiątek.

 

– premierę 4. sezonu serii „Autostrada 401” śledzącej pracę grupy kierowców i ratowników zajmujących się usuwaniem skutków wypadków drogowych w Kanadzie na najbardziej ruchliwej autostradzie Ameryki Północnej.

– premierę programu „Ciężarówką po bezdrożach Australii”, który opowiada o kierowcach ciężarówek przemierzających australijski Outback. Ich praca to brud, kurz, wertepy i czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa. Tylko najtwardsi i najbardziej wykwalifikowani z nich mogą przewozić wielkie ładunki przez to piekło na Ziemi. Ich misja: dostarczyć ładunek na miejsce i wrócić cało.

Łowcy samochodów z Australii

Premiera: piątek 3 grudnia, godz. 22:00

Sezon: 1
Liczba odcinków: 10 x 60 min
Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ motoryzacja
Tytuł oryginalny: Aussie Car Hunters
Rok: 2021

GT i Dave, miłośnicy motoryzacji, wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu porzuconych lub zapomnianych klasycznych samochodów i związanych z nimi pamiątek, które można kupić i odsprzedać z zyskiem.

Podróżują przez wspaniałe krajobrazy zachodnioaustralijskich pustkowi, ale nie jest to wycieczka krajoznawcza – stawka jest wysoka, ponieważ obaj inwestują w to własne pieniądze. Sami decydują, które samochody kupić i ile na nie wydać.

W kolejnych odcinkach znajdą i odrestaurują 20 klasycznych samochodów z USA, Japonii, Wielkiej Brytanii i Europy kontynentalnej.

Autostrada 401

Premiera: środa 1 grudnia, godz. 22:00

Sezon: 4
Liczba odcinków: 14 x 60 min
Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ podróże
Tytuł oryginalny: Heavy Rescue: 401
Rok: 2019

Dla Sonny’ego Subry to był trudny rok, w którym udowodnił, że zasłużył na wymarzoną pracę w ciężkim ratownictwie drogowym. Teraz podąża za nowym marzeniem, które ugruntuje jego życie w Kanadzie, ale też stworzy zupełnie nowe wyzwania. W Metro Truck Group zachodzą duże zmiany – po odejściu Kevina Richardsona nowy zespół musi przejąć najtrudniejsze operacje. Gary wciąż nie może dojść do siebie po bardzo niebezpiecznej sytuacji, jaką jego syn przeżył na autostradzie w poprzednim sezonie.

W Windsor weteran Eric musi stawić czoła poważnym zmianom, kiedy firmę przejmują nowi właściciele. Andrew stawia na 21-letniego debiutanta z trudną przeszłością. Na autostradzie 401 szaleją burze i dziwne wypadki, zmuszając służby, ciężkie ekipy ratunkowe i drogowców do pracy na granicy możliwości, a zamknięcie drogi nie wchodzi w grę.

Ciężarówką po bezdrożach Australii

Premiera: poniedziałek 13 grudnia, godz. 22:00

Sezon: 3
Liczba odcinków: 13 x 60 min
Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ biznes
Tytuł oryginalny: Outback Truckers
Rok: 2014

Australijski Outback to jedne z ostatnich dzikich terenów na Ziemi – jest rozległy, nieokiełznany i wyjątkowo niedostępny. Kierowcy ciężarówek przemierzających ten piękny, ale trudny obszar dobrze wiedzą, że nie istnieje tu żaden łatwy sposób dostania się z punktu A do punktu B.

Ich praca to brud, kurz, wertepy i czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa. Tylko najtwardsi
i najbardziej wykwalifikowani kierowcy mogą przewozić wielkie ładunki przez to piekło na Ziemi. Ich misja: dostarczyć ładunek na miejsce i wrócić cało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *