MediaPolsatZapowiedzi TV

Grudzień na kanale Polsat Viasat Nature

W nadchodzącym miesiącu kanał Polsat Viasat Nature szczególnej uwadze poleca:

 

– premierę programu „Irbisy i przyjaciele”, ukazującego historie małych irbisów i wielu innych ssaków oraz ptaków żyjących w Tybecie.

– program „Po wielkim ogniu: australijska przyroda wraca do życia”, w którym będziemy mogli zobaczyć powolne odradzanie się dzikiej przyrody po katastrofalnej fali pożarów w Australii. Zobaczymy historie nadziei, ludzkiej interwencji i odporności.

– premierę programu dokumentalnego „Na granicy wyginięcia: najciekawsze zwierzęta Chin”, ukazującego historie rzadkich, wyjątkowych zwierząt zamieszkujących Chiny.

– premierę programu „Tybet: na dachu świata”, w którym będziemy mieli okazje przyjrzeć się codziennemu życiu na najwyżej położonym płaskowyżu na Ziemi.

– czteroodcinkowy serial „Ziemia: cztery pory roku”, ukazujący niezwykłą naturę czterech pór roku na naszej planecie oraz to, jak zwierzęta i rośliny stawiają czoła przynoszonym przez nie wyzwaniom. W każdym odcinku przyjrzymy się innej porze roku i zobaczymy, że każda z nich ma własną, niepowtarzalną naturę.

– niezwykły film dokumentalny „Zimowa kraina”, którego akcja rozgrywa się w całości na śniegu, ukazując historie zwierząt, które poruszą nasze serca.

– program „Ukryte klejnoty Skandynawii”, w którym zobaczymy cztery niezwykłe regiony Skandynawii: Laponię; jezioro Saimaa leżące na wschodzie Finlandii, w pobliżu granicy z Rosją; jedno z najbardziej odludnych miejsc na południowym Bałtyku – wyspę Gotska Sandön i płaskowyż Hallingskarvet, którego krajobraz zdominowały góry i fiordy.

– program dokumentalny „Uczta dla zwierząt”, w którym przyjrzymy się bliżej zwierzętom, pojawiającym się po śmierci innych, organizmom, które radykalnie zmieniają chemię ciała i roślinom, przetwarzającym cenne składniki odżywcze zawarte w każdej padlinie. Zapraszamy na wycieczkę do świata życia po śmierci.

W grudniu polecamy także cykle tematyczne: „Dzika Australia”, „Dzika Azja”, „Dzika Afryka”, „Spotkania z dziką Ameryką” oraz „Dzika Europa”.

W tym miesiącu na antenie Polsat Viasat Nature wyemitowane zostaną także świąteczne odcinki specjalne serii „Weterynarz z Yorkshire”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *