Grudzień z PGNiG Superligą w TVP Sport

Grudzień pod znakiem handballowych emocji. Transmisje 4 hitowych pojedynków PGNiG Superligi pokaże TVP Sport. Pierwsza z nich już 4 grudnia.

 

W grudniu zostaną rozegrane 2 serie meczów w PGNiG Superlidze. Kibice będą mogli obejrzeć 4 najciekawsze spotkania na kanale TVP Sport, www.tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej oraz aplikacji TVP Sport na smart TV, a także na platformie hybrydowej.

Kogo zobaczymy w 12. serii?

Pierwszym transmitowanym meczem będzie starcie pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Torus Wybrzeżem Gdańsk. Drużyny staną naprzeciw siebie w sobotę, 4 grudnia o godzinie 13:20.

Dzień później, 5 grudnia, KPR Gwardia Opole zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Spotkanie rozpocznie się o 12:50.

Ostatnia seria w 2021 roku

W drugi weekend grudnia zostanie rozegrana 13. seria spotkań PGNiG Superlig, która będzie ostatnią w 2021 roku. Kibice na kanale TVP Sport będą mogli obejrzeć spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze a Azotami-Puławy. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 11 grudnia o godzinie 13:15.

Ostatnim transmitowanym pojedynkiem będzie „święta wojna” czyli starcie dwóch najlepszych drużyn PGNiG Superligi. O tytuł najlepszej drużyny na półmetku sezonu powalczy Łomża Vive Kielce, która we własnej hali zmierzy się z Orlen Wisłą Płock. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 12 grudnia o godzinie 14:30.

Resztę grudniowych spotkań rozgrywanych w PGNiG Superlidze można zobaczyć na platformie Emocje.TV, dostępnej w Internecie oraz aplikacji mobilnej Emocje.TV – na urządzeniach mobilnych i Smart TV.

Plan transmisji meczów PGNiG Superligi w grudniu w TVP Sport

4 grudnia (sobota), PGNiG Superliga, 12. seria

Grupa Azoty Unia Tarnów – Torus Wybrzeże Gdańsk / godz. 13:20

5 grudnia (niedziela), PGNiG Superliga, 12. seria

Gwardia Opole – Górnik Zabrze / godz. 12:50

11 grudnia (sobota), PGNiG Superliga, 13. seria

Górnik Zabrze – Azoty Puławy / godz. 13:15

12 grudnia (niedziela), PGNiG Superliga, 13. seria

Łomża VIVE Kielce – ORLEN Wisła Płock / godz. 14:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *