Grupa ASTA dokonała zmian w Zarządach Spółek

Rada Nadzorcza spółki ASTA-NET S.A. z dniem 12 października 2018 roku powołała do pełnienia funkcji Członka Zarządu Łukasza Hetmana, który w Zarządzie będzie odpowiadał za Rozwój i Technikę.

 

Powołanie nastąpiło wobec wniosku Zarządu Spółki, który w swoim uzasadnieniu rekomendacji wskazał na zaangażowanie Pana Łukasza w dotychczasową działalność Spółki poprzez kierowanie z sukcesem lub uczestniczenie w realizacji strategicznych projektów, w tym w szczególności projektów unijnych oraz na doświadczenie w projektach z obszaru ICT, a także praktyczną znajomość zwinnego i tradycyjnego podejścia do zarządzania projektami.

Łukasz Hetman to absolwent Politechniki Poznańskiej (kierunek: Elektronika i telekomunikacja) oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (kierunki: Zarządzanie projektem, Psychologia w zarządzaniu, Zarządzanie przedsiębiorstwem).

W latach 2008-2014 związany był ze spółką INEA S.A., kolejno w latach 2014-2015 ze spółką HFC Systems sp. z o.o., należącą do INEA Group, skutecznie realizując ścieżkę kariery, gdzie m.in. pełnił funkcję Członka Zarządu. Od lipca 2015 roku zajmował w Spółce ASTA-NET S.A. stanowisko Pełnomocnika Zarządu.

Skład Zarządu ASTA-NET jest obecnie 4 osobowy, w jego skład wchodzą: Zbigniew Ryczek – Prezes Zarządu, Henryk Małdziński – Wiceprezes Zarządu, Łukasz Woźniak – Członek Zarządu, Łukasz Hetman – Członek Zarządu.

Jednocześnie Zgromadzenie Wspólników TV ASTA wobec chęci wzmocnienia przewagi konkurencyjnej Grupy ASTA, budowanej również na lokalności, postanowiła ze skutkiem od dnia 9 października 2018 roku powołać do pełnienia funkcji Członka Zarządu Pana Łukasza Woźniaka.

W latach 2007-2015 Pan Łukasz Woźniak pracował jako manager sprzedaży w spółce INEA S.A. Z Grupą ASTA związany jest od czerwca 2015 roku – obecnie pełni funkcję Członka Zarządu w spółce ASTA-NET S.A., do którego obszaru kompetencji należy Sprzedaż i Marketing.

Pan Łukasz Woźniak jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (kierunek: Zarządzanie sprzedażą), Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek: politologia i socjologia). Nadto ukończył program Management 2012 – General Management Program, prowadzony przez ICAN Institute.

Nowy Członek Zarządu to przede wszystkim menedżer z wieloletnią praktyką w takich obszarach jak: zarządzanie sprzedażą b2c i b2b, wielokanałowa strategia sprzedaży, budowanie skutecznych i zaangażowanych zespołów, motywowanie i inspirowanie pracowników, budowanie relacji z kluczowymi klientami, rozwój sprzedaży i marketingu czy budowanie silnej marki na rynku. Niewątpliwym atutem Pana Łukasza jest doskonała znajomość potrzeb branży telekomunikacyjnej.

Mocą powziętych uchwał, obecny skład zarządu przedstawia się następująco:
Paweł Kądziela – Prezes Zarządu
Łukasz Woźniak – Członek Zarządu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *