Internet & Gry - Reklama

Grupa Onet-RAS Polska gotowa na Mundial 2018

Specjalne serwisy mundialowe, codzienny program na żywo “Misja Rosja”, silna ekipa dziennikarska w Rosji, stałe wejścia na żywo w “Onet Rano”, ekskluzywne materiały wideo oraz wyjątkowe wydania “Skarbu Kibica” – to tylko niektóre z aktywności przygotowanych przez Grupę Onet-RAS Polska na nadchodzące Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018.

 

 

Codziennie, od 14 czerwca do końca mistrzostw, o godz. 10.30 w Onecie, będzie można na żywo oglądać mundialowe wydanie programu “Misja Rosja”. Gospodarzami programu będą Michał Pol oraz Przemysław Rudzki, redaktor naczelny “Przeglądu Sportowego”. Wśród stałych gości “Misji Rosja” znajdą się uznani dziennikarze: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Feddek i Andrzej Twarowski. W programie będzie można oglądać materiały wideo oraz łączenia z wysłannikami Onetu na mundial w Rosji.

– “Misja Rosja” będzie codzienną mundialową kontynuacją “Misji Futbol”, dlatego zaprosiliśmy do współpracy najlepszych dziennikarskich influenserów czyli liderów opinii, którzy doskonale wiedzą, co piszczy w naszej kadrze i u pozostałych uczestników MŚ – mówi Michał Pol, dyrektor programowy segmentu sportowego Grupy Onet – RAS Polska. W trakcie programu będziemy się łączyć z obecną w Rosji naszą ekipą reporterską pod wodzą Tomka Włodarczyka. Dzięki współpracy z Telewizją Polską ofertę wideo w naszych serwisach uzupełnią ekskluzywne materiały z TVP (w tym wszystkie gole jakie padną na mundialu). A dzięki współpracy z należącym do PZPN portalem “Łączy nas Piłka”, wszelkie kulisy reprezentacji – dodaje Pol.

Newsroom sportowy Onetu i “Przeglądu Sportowego” wysyła do Rosji sześcioosobowy zespół dziennikarzy. Oprócz Tomasza Włodarczyka znaleźli się w nim: Robert Błoński, Dariusz Dobek, Maciej Kaliszuk, Łukasz Olkowicz i Piotr Wołosik oraz ekipy wideo. To właśnie oni, na bieżąco przez cały czas trwania mistrzostw, będą dostarczać najświeższych informacji z Rosji, również podczas łączeń na żywo z Onet Rano oraz stałych relacji tekstowych na stronie głównej Onetu.

W Onet Sport oraz na przegladsportowy.pl uruchomiono specjalne serwisy: https://sport.onet.pl/mundial-2018https://www.przegladsportowy.pl/pilkanozna/mundial-2018. Będzie w nich można znaleźć między innymi specjalne sekcje poświęcone reprezentacji Polski, wiadomości sportowe prosto z Rosji, materiały wideo, kadry wszystkich zespołów, interaktywne terminarze oraz “drabinkę” turniejową. Ważnym elementem serwisów będą codzienne relacje tekstowe, które pozwolą być na bieżąco z najważniejszymi doniesieniami z Rosji. Na stronie głównej Onetu w czasie mundialu stałe miejsce będzie mieć widżet z najważniejszymi informacjami, materiałami wideo oraz relacjami tekstowymi na żywo.

Wraz z “Przeglądem Sportowym”, 14 czerwca, ukaże się bogato ilustrowany “Skarb Kibica”, liczący rekordowe 236 stron i zawierający m.in. szczegółowe informacje na temat składu reprezentacji Polski oraz terminarz wydarzeń. Najnowsze wydanie z 14 czerwca poprzedziły już trzy wydania mundialowe Skarbu Kibica: “Mundial – Historia” (25 maja), “Mundial – Gwiazdy” (1 czerwca) oraz “Mundial – 100 momentów” (8 czerwca).

11 czerwca “Przegląd Sportowy” dołączy do wydania plakat wraz terminarzem mundialowym. Plakat z terminarzem oraz zdjęciem Reprezentacji Polski pojawi się także w “Fakcie” 18 czerwca.

“Przegląd Sportowy” w trakcie mistrzostw będzie zawierał ponadto winietę mundialową, a tematy i piłkarskie wydarzenia w Rosji będą szeroko relacjonowane na łamach jedynego ogólnopolskiego dziennika sportowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *