Polsat BOXSport w TV

Grupa Polsat Plus głównym partnerem medialnym I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki

Kilkuset znamienitych gości, w tym przedstawiciele administracji publicznej i samorządowej, władze związków sportowych, trenerzy, zawodnicy, eksperci, dziennikarze i przedstawiciele wszystkich najważniejszych dyscyplin pojawią się w Zakopanem w dniach 18-20 października 2022 roku na I Europejskim Kongresie Sportu i Turystyki, aby rozmawiać o wyzwaniach, które stoją przed sportem w trzeciej dekadzie XXI wieku.

 

Głównym partnerem medialnym wydarzenia została Grupa Polsat Plus. Dziennikarze naszej stacji będą prowadzić panele dyskusyjne z udziałem ekspertów.

– Jako Grupa Polsat Plus bardzo cieszymy się z podjętej inicjatywy i faktu, że możemy zostać partnerem medialnym I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem. Polski sport na każdym szczeblu potrzebuje inspiracji, wymiany myśli, idei oraz merytorycznej i analitycznej dyskusji. Jestem przekonany, że takie ścieranie się poglądów zapewnią znakomici eksperci ze swoich dziedzin, prezesi związków sportowych i osoby, które decydują o istotnych przedsięwzięciach. Zgromadzeni w jednym miejscu eksperci zagwarantują świetną dyskusję z wieloma ciekawymi spostrzeżeniami. My jako Grupa Polsat Plus zapewniamy nie tylko promocję wydarzenia, ale również obsługę paneli dyskusyjnych, które będą prowadzone przez naszych najlepszych dziennikarzy. Od samego początku istnienia stacji jesteśmy blisko polskiego sportu w każdym jego wydaniu. Inwestujemy w popularyzację siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz piłki nożnej. Pokazujemy mecze zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Nie zapominamy o sportach zimowych. Tym bardziej cieszymy się, że wydarzenie będzie miało miejsce w Zakopanem, które ponownie stanie się stolicą polskiego sportu powiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.

Dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus, która została głównym partnerem medialnym I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, najlepsi i najbardziej rozpoznawalni dziennikarze tej stacji poprowadzą panele dyskusyjne. Będą to m.in. Bożydar Iwanow, Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski, Cezary Kowalski, Aleksandra Szutenberg czy Przemysław Iwańczyk. W roli panelistów wystąpią także Marian Kmita Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat oraz Piotr Pykel zastępca Dyrektora ds. Sportu Telewizji Polsat.

– I Europejski Kongres Sportu to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom całego środowiska sportowego. Zapraszamy najważniejsze osoby ze środowiska sportowego, aby mogły przez kilka dni odpowiadać o strategicznych projektach, inicjatywach i tematach, które najbardziej interesują kibiców i społeczeństwo. Panele, które znajdują się w agendzie są różnorodne. Nie zapominamy o pandemii oraz rozwoju sportu w przyszłości. Sporo czasu poświęcimy również turystyce czy szkoleniu młodzieży. Jako zespół kongresu bardzo cieszymy się, że dołącza do nas tak znany partner medialny. Grupa Polsat Plus od lat wspiera rozwój sportu w Polsce, kształtuje upodobania milionów kibiców i wpływa na dynamiczny rozkwit wielu dyscyplin. Udział najlepszych dziennikarzy w Polsce sprawia, że wzrasta prestiż naszej inicjatywy – mówi Iwona Niedźwiedź, rzecznik prasowy I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki.

Jako główny partner medialny wydarzenia ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest pięć wejściówek na wszystkie 3 dni Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem!

Zasady konkursu:

Napisz w mailu lub w komentarzu pod postem dotyczącym konkursu na stronie: https://www.facebook.com/sbs.eksit propozycję tematu, który powinniśmy poruszyć na jednym z paneli dyskusyjnych podczas wydarzenia.

Zgłoszenia wysyłać można na adres: kontakt@kongres-sbn.pl

Temat: zgłoszenie konkursowe + imię i nazwisko

Komisja złożona z członków Rady Kongresu oceni i wybierze najlepsze propozycje, które nagrodzimy wejściówkami na Kongres!

Czas na składanie propozycji: 30.09.2022

Rozstrzygnięcie konkursu: 03.10.2022

Regulamin konkursu dostępny na: https://kongres-sbn.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *