Grupa Polsat z czterema nagrodami Mobility Trends 2019

Podczas dziesiątej edycji Gali Mobility Trends wręczono statuetki „Złoty Bell” za najbardziej innowacyjne produkty, które pojawiły się na polskim rynku w 2019 roku. Grupa Polsat otrzymała cztery nagrody. Statuetki zdobyły: Cyfrowy Polsat, Plus, Grupa Polsat i Netia.

 

 

 

 

 

O sukcesach grupy Polsat Grzegorz Urbanek rozmawiał z Piotrem Szymanowskim, dyrektorem Departamentu Analiz i Planowania Marketingowego Cyfrowy Polsat i Polkomtel.

– Otrzymaliśmy nagrodę za Internet LTE, „Debiut Roku” jakim była telewizja internetowa z dekoderem i nagrodę za „Operatora Roku”, dzięki której doceniono naszą usługę smartDOM jak i dwumilionowego klienta w naszym programie rabatowym powiedział Szymanowski.

Zwrócił uwagę, że telewizja internetowa była w 2019 r. wdrażana w dwóch odsłonach i stanowi połączenie najlepszych serwisów wideo z dekoderem i pilotem oraz daje możliwość dobierania pakietów.

– Nagrodzony został także internet, który od 10 lat z powodzeniem oferujemy naszym klientommówił Dyrektor Departamentu Analiz i Planowania Marketingowego Cyfrowy Polsat i Polkomtel.

Prestiżowy plebiscyt Mobility Trends daje możliwość zaistnienia w branży nowym markom i produktom. Podsumowanie roku 2019 w branży nowych technologii zakończyło się uroczystą Galą, na które wśród ponad 450 gości pojawili się ludzie ze świata biznesu, polityki i showbiznesu.

 

Foto:Polsat News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *