„Gwiazda Szeryfa” – kryminalna nowość już od października w TVS

„Gwiazda Szeryfa” to nowy serial kryminalny, który dołączy do detektywistycznego pasma w TVS już w październiku.

 

„Gwiazda Szeryfa”, głównym bohaterem serialu jest były detektyw Jim Worth, który przeprowadza się z gwarnego Londynu do małego, spokojnego miasteczka w Kanadzie, gdzie obejmuje stanowisko szeryfa. Czy uda mu się uciec przed przeszłością i rozpocząć nowe życie? Przekonajcie się sami.

„Gwiazda Szeryfa” – kryminalna nowość w TVS! Premiera 5 października o 20:20

Wciągająca akcja i interesująca historia

„Gwiazda Szeryfa” w reżyserii Gilles Bannier i Marca Jobsta to historia Jima Wortha (w tej roli genialny Tim Roth, laureat wielu nagród filmowych), który w pogoni za spokojem, chcąc uciec od przeszłości, wraz z rodziną wyprowadza się z Londynu. Tym samym rezygnuje z posady detektywa, aby wieść spokojne życie w cichym miasteczku w Kanadzie, na stanowisku szeryfa tamtejszej policji.

Sielanka przerwana przez zbrodnię

Początkowo dobry pomysł, okazuje się jedną z najgorszych decyzji głównego bohatera. Kiedy w pobliskim sąsiedztwie powstaje rafineria ropy, dotychczas spokojne życie mieszkańców zakłócają porachunki gangsterów. Szeryf, chcąc obronić swoją rodzinę oraz mieszkańców przed niebezpieczeństwem, rozpoczyna nierówną batalię ze światem przestępczym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *