BadaniaMediaTVP

„Gwiazdy Letniego Nieba” zaświeciły dla poszkodowanych w nawałnicach

Koncert charytatywny „Gwiazdy Letniego Nieba” okazał się frekwencyjnym i realizacyjnym sukcesem, ale przede wszystkim pozwolił na pomoc poszkodowanym w ubiegłotygodniowych nawałnicach, które przeszły nad Polską. Widzowie TVP1 nie zawiedli! Już milion złotych wpłacili na konta Caritasu udostępnione specjalnie na rzecz pomocy poszkodowanym.

Na konta udostępnione przez Caritas specjalnie na to wydarzenia widzowie TVP wysłali już pół miliona smsów. Przełożyło się to na ponad milion złotychzebranych na pomoc poszkodowanym w nawałnicach. Nie jest to jeszcze koniec akcji. SMS wciąż można przesyłać z hasłem WICHURA pod numer 72052(koszt 2,46 zł z VAT).

– Polacy po raz kolejny pokazali, że w trudnych chwilach potrafią okazywać sobie pomoc i solidarność. A ja jestem szczęśliwy, że to właśnie Telewizja Polska jest tym medium, które te pozytywne uczucia potrafi przełożyć na konkretną pomoc materialną powiedział prezes TVP Jacek Kurski.

Koncert w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach zgromadził pięciotysięczną publiczność, która w wyjątkowej atmosferze bawiła się przy utworach takich gwiazd jak Natalia Kukulska, zespół Feel, Urszula, Lombard, Ewelina Lisowska i Kasia Moś. Koncert prowadziła kielczanka Edyta Herbuś w towarzystwie Tomasza Wolnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *