Sieci kablowe

Halloween z Netia VOD

Halloween, to świetna okazja, żeby usiąść przed telewizorem i porządnie się przerazić! Z tej okazji na Netia Playerach pojawiła się nowa zakładka specjalna – halloween – z filmami grozy w obniżonych cenach.

 

 

 

 

W ofercie znajdziecie, przerażające:

Lament – Jeden z najlepiej ocenianych filmów grozy ostatnich lat. Takiego horroru jeszcze nie widzieliście! Osadzony na koreańskiej prowincji film czerpie z ludowych podań, tworząc niesamowity klimat.

Przebudzenie dusz – Wyjątkowy horror zrealizowany na podstawie sztuki teatralnej. Gwarantowana solidna porcja ciarek na plecach.

The Lodgers. Przeklęci – Po śmierci rodziców, Rachel i Edward zamieszkują posiadłość Loftus Hall – przeklęty dom nawiedzony przez byłych mieszkańców.

Krucyfiks – Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, egzorcysta skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy.

Sekrety zza grobu – Przerażający horror o rodzinie, która z nieznanych powodów, nie może opuścić własnego domu.

Ghostland – Siostry po kilkunastu latach wracają do swojego domu rodzinnego. To, co je tam czeka, jest gorsze niż demony przeszłości…

Ostatni sakrament – Mistrz horroru Eli przedstawia prawdziwą historią sekty w Jonestown, której członkowie popełnili największe masowe samobójstwo w historii.

Pamiętam Cię – Co łączy śmierć starszej kobiety, trzech przybyszy i opuszczony dom? Przekonaj się sam.

Slumber – Amerykański horror pełnometrażowy, debiut reżyserski Jonathana Hopkinsa. Pamiętaj – cokolwiek robisz, nie zamykaj oczu!

Głosy zza ściany – Pielęgniarka Verena pomaga młodemu chłopakowi, który zamilkł po stracie matki.

Przemiana – Ekranizacja światowego bestsellera autorstwa Margaret Mahy, uznawanego za kultową pozycję w kanonie literatury dla młodzieży.

The Boy – Młoda Amerykanka opiekuje się lalką, która należy do pary zdziwaczałych londyńczyków. Wkrótce dziewczyna odkrywa, dlaczego rodzina traktuje kukłę jak własne dziecko.

Masakra Zombie 2 – Grupa amerykańskich żołnierzy zmuszona jest do walki z hordami zombie.

Rzeź żywych trupów – Były żołnierz, amerykańskiej marynarki wojennej, Frank Mitchel ma za zadanie odnaleźć porwaną córkę wpływowego magnata przemysłowego. Jedyny ślad zaginionej dziewczyny prowadzi do opuszczonej fabryki w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *