Telekomunikacja - Telefony - Promocje

HAMMER partnerem GK GOPR!

Przedstawiciele HAMMER, marki wzmocnionych telefonów i smartfonów polskiej firmy mPTech, nawiązali współpracę z Grupą Karkonoską Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W efekcie partnerstwa, ratownicy w swoich działaniach będą od teraz korzystać z zaawansowanych i bardziej odpornych smartfonów HAMMER Explorer PRO z dodatkową dedykowaną baterią.

 

Góry to piękno przyrody, rekreacja i turystyka tak latem jak i zimą. Lecz wszędzie tam, gdzie górzysty teren łączy się z wypoczynkiem czy sportem i wymagającymi, często zmiennymi warunkami, pojawia się ryzyko wypadków, urazów czy zagubienia się turystów. Z pomocą w takich sytuacjach, bez względu na warunki, przychodzą ratownicy GOPR. Teraz przy współpracy z HAMMER, ratownicy GK GOPR będą mieli do dyspozycji 20 smartfonów HAMMER Explorer PRO wraz z dodatkowymi bateriami 5000mAh z funkcją power bank. Sprzęt będzie im pomagać w codziennej pracy, podczas działań górskich i ratunkowych oraz szkoleń.

– Cieszymy się z partnerstwa HAMMER z GK GOPR. To dla nas potwierdzenie, że kierunek przez nas obrany jest słuszny, a to co robimy jest pomocne i warte uwagi. To też ogromne wyróżnienie dla nas, tym bardziej, że propozycja współpracy to oddolna inicjatywa ratowników GK GOPRtłumaczy Mateusz Byś, PR Manager z firmy mPTech.

– Wierzymy, że smartfony HAMMER Explorer PRO sprawdzą się w pracy ratowników czyniąc ją bardziej bezpieczną, a dodatkowe baterie pozwolą działać i pozostać w zasięgu, kontakcie jeszcze dłużej pomimo niesprzyjających warunków – dodaje Mirosław Górecki, prezes Grupy Karkonoskiej GOPR.

Myślą przewodnią współpracy jest bezpieczeństwo i jeszcze większa pewność działań dzięki wydajności, wytrzymałości, odporności i pojemnej baterii jakie oferuje sprzęt. Wszystkie te cechy łączy Explorer PRO (6/128 GB) – 5,7-calowy smartfon z eSIM i konstrukcją odporną na wodę i pył, co potwierdza certyfikat IP69 (dodatkowo certyfikat militarny MIL-STD-810) oraz wytrzymałością przed przypadkowymi upadkami i uderzeniami zgodną z normą IK07. Model z potężnym akumulatorem 5000mAh posiada też wyjątkowe udogodnienia: wskaźnik laserowy, który może stanowić nieocenione wsparcie w razie niebezpieczeństwa, a także czujnik jakości powietrza przydatny np. w jaskiniach. Modele dobrze znoszą skrajnie ujemne i dodatnie temperatury. W efekcie Explorer PRO wydaje się idealnie skrojony na potrzeby ratowników górskich.

Przedstawiciele HAMMER zadeklarowali też wsparcie i pomoc GK GOPR we wszelkich działaniach społecznych i tych służących propagowaniu bezpieczeństwa w górach. Partnerstwo jest lokalne bowiem mPTech ma swoją siedzibę we Wrocławiu, a GK GOPR w Jeleniej Górze (Dolny Śląsk), lecz przewiduje się możliwość rozwinięcia współpracy o inne grupy. Sprzęt został przekazany jako darowizna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *