Handel dziećmi w serialu W rytmie serca!

Do przychodni dr Zycha trafi dziewczyna w zaawansowanej ciąży o imieniu Agata (Joanna Jarmołowicz). Jednak zachowanie przyszłej mamy wzbudza wiele kontrowersji. Dlaczego? Dowiemy się w 4. odcinku serialu „W rytmie serca” – zobaczymy go w Polsacie w niedzielę, 24 września o g. 20:00.

 

Agata przyjedzie do Kazimierza w towarzystwie Joanny (Magdalena Czerwińska). Kobieta przedstawia się jako jej kuzynka, ale tak naprawdę zamierza niemowlę odkupić od matki. Tuż przed porodem u Agaty pojawiają się wątpliwości i wyrzuty sumienia… A wtedy Joanna zacznie jej grozić.

- Podpisałaś umowę, wzięłaś pieniądze, dziecko jest moje! Po porodzie i po przeprowadzeniu adopcji ze wskazaniem możesz sobie robić, co chcesz... Ale na razie trzymamy się umowy!

- Ta umowa jest nieważna!

- Oczywiście. Ale jest dowodem, że sprzedałaś mi dziecko. A to jest bardzo nielegalne... Więc, jeśli się wycofasz, będę musiała o tym donieść na policję. Obie pójdziemy do więzienia: ja za kupno, Ty za sprzedaż dziecka. A wiesz, co się stanie z noworodkiem? Pójdzie do domu dziecka! Tego chcesz?! Więc grzecznie urodzisz mi to dziecko... I wszyscy będą zadowoleni!

Plany Joanny komplikuje pojawienie się Rafała (Dariusz Wieteska) – biologicznego ojca. Chłopak zawiadomi policję, że kobieta być może uwięziła ciężarną w swoim domu… A Weronika od razu ruszy do akcji! Wspierać ją będzie dr Żmuda i posterunkowy Szarek.

4. odcink serialu „W rytmie serca”  w Polsacie w niedzielę, 24 września o g. 20:00

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.