Helios zaprasza na bezpieczne seanse kinowe (wideo)

Pomimo trudnej sytuacji w Polsce, kina sieci Helios regularnie funkcjonują, zapraszając widzów na premierowe seanse oraz projekty specjalne. Dzięki przestrzeganiu rygorystycznych procedur sanitarnych oraz odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie ciekawych filmów na wielkim ekranie w największej w Polsce sieci multipleksów.

 

– Dzięki wprowadzonemu rygorowi sanitarnemu kino jest jednym z bezpieczniejszych obecnie miejsc. To zasługa zarówno naszych pracowników, którzy zostali odpowiednio przeszkoleni i dokładają wszelkich starań, aby odwiedzający kina Helios widzowie byli w nich bezpieczni, ale również widzów, którzy zachowują się w naszych obiektach bardzo odpowiedzialnie.  Warto zauważyć, że jak podaje serwis branżowy – Celluloidjunkie.com – rygor sanitarny wprowadzony w kinach globalnie sprawił, że na całym świecie nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia się w kinie COVID-19 mówi Tomasz Jagiełło, Prezes Zarządu sieci kin Helios. 

Helios nieustannie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić kinomanom bezpieczeństwo i komfort. Pracownicy kin są wyposażeni w przyłbice ochronne, rękawiczki, a także płyny do dezynfekcji dłoni. Po każdym seansie sale są wietrzone, a plastikowe elementy foteli dezynfekowane. Ponadto regularnie dezynfekowane są również hole kin, stoliki oraz toalety.

Z kolei widzowie powinni pamiętać o obowiązku dezynfekcji dłoni tuż po wejściu do kin, a także o konieczności zakrywania nosa i ust. Aby ułatwić kinomanom utrzymanie bezpiecznego odstępu między sobą, sieć dba o odpowiednie oznaczenia na podłogach holów kinowych. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego w sali kinowej musi pozostać co najmniej 75% wolnych miejsc.

W ofercie repertuarowej Heliosa nie brakuje ciekawych propozycji – sieć zaprasza na seanse filmów dla rodzin („Tarapaty 2”, „Tajemniczy ogród”, „Trolle 2”) oraz polskich produkcji dla widzów dorosłych („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Banksterzy”). W piątek, 23 października na ekranach zadebiutują także: film obyczajowy „Polot”, horror „Saint Maud” oraz dramat religijny „Czyściec”.

Wszystkie kina sieci Helios są przygotowane na spotkania z widzami, z zachowaniem wszelkich wymogów odnośnie higieny i bezpieczeństwa. Obsługa dba, aby każdy czuł się w nich komfortowo. Szczegóły na ten temat dostępne są na stronie: www.helios.pl/bezpieczenstwo.

To, jak sieć kin Helios dba o bezpieczeństwo widzów w kinach, można zobaczyć w tym materiale wideo.

 

 

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 49 kinami mającymi łącznie 277 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka prowadzi działalność zarówno w miastach małej i średniej wielkości, jak i w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych grup medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS S.A.), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *