Helios zaprasza na Maraton horrorów z La Lloroną

Cztery demoniczne horrory czekają na wielbicieli Nocnych Maratonów Filmowych w kinach Helios w całej Polsce! Wśród propozycji nie zabraknie premierowego pokazu filmu „Topielisko. Klątwa La Llorony”. To wszystko na ekranach kin Helios w najbliższy piątek, 10 maja.

 

Specjalnie z myślą o wszystkich lubiących się bać, sieć kin Helios przygotowała noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których widzowie będą mieć obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnych domach. Na początek na ekranach zagości długo wyczekiwana premiera „Topielisko. Klątwa La Llorony”. Następnie przerażający i trzymający w napięciu „Kiedy gasną światła”. Po krótkiej przerwie, jeden z najbardziej przerażających horrorów ostatnich lat – „Obecność”, w której najsłynniejszym badaczom zjawisk paranormalnych, Ed i Lorraine Warrenom, przyjdzie zmierzyć się z najstraszniejszym demonem w ich karierze. Na koniec zaś widzowie zobaczą kontynuację walki Warrenów z siłami nadprzyrodzonymi w „Obecności 2”.

Do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy z La Lloroną w kasach kin Helios dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barach kin sieci.

Ta demoniczna, przyprawiająca o dreszcze noc z horrorami z La Lloroną sprawi, że kolejne wieczory nie będą wyglądały tak, jak dotychczas, a zgaszenie lampki nocnej przed snem będzie niemal niemożliwe… Helios zaprasza do zakupu biletów w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: Helios.pl/nmf_lallorona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *