Helios zaprasza na Święto Kina!

Już w najbliższą niedzielę, 15 grudnia br. w całej Polsce obchodzone będzie Święto Kina. Z tej okazji bilety na wszystkie seanse w tym dniu będzie można kupić za jedyne 12 zł. Święto Kina to wspólna inicjatywa największych sieci kin: Helios, Cinema City, Cinema 3D oraz Multikino. Do akcji dołączyły także poszczególne kina studyjne w całej Polsce.

 

 

 

 

W tym roku odbędzie się już szósta edycja Święta Kina – akcji, której celem jest zachęcenie potencjalnych widzów do kontaktu z filmem i postrzegania seansów jako wartościowej formy spędzania wolnego czasu. W ubiegłym roku w akcji wzięło udział aż 558 tys. osób. Cena biletu tego dnia to jedyne 12 zł (plus ewentualna dopłata za okulary w przypadku wyboru seansu w technologii 3D).

W repertuarze kin Helios tego dnia nie zabranie pokazów horroru „Czarne święta” czy polskiej komedii romantycznej „Jak poślubić milionera?”. Ponadto widzowie będą mogli obejrzeć także wzruszający film „1800 gramów”, komedię „(Nie)znajomi” czy mrocznego „Jokera”. Na najmłodszych kinomanów w multipleksach Helios również czekają ciekawe propozycje: „Śnieżna paczka”, „Kraina lodu 2” czy „Młody renifer Alex”. Te i inne filmy będzie zobaczyć podczas tegorocznej akcji.

Święto Kina odbywa się pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, a patronami medialnymi akcji są: TVN i Filmweb.

Więcej informacji oraz dokładną listę kin, biorących udział w Święcie Kina, można sprawdzić pod adresem: Swietokina.com oraz na Facebooku: Facebook.com/swietokina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *