Heyah 01 z nową ofertą internetową z 50 GB za 19,99 zł

Czy w świecie pełnym umów i druczków można dostać naprawdę atrakcyjną ofertę bez zobowiązań? Oczywiście! Tak właśnie działa Heyah 01, która rusza z nowym pakietem internetowym 50 GB na 30 dni w cenie 19,99 zł.

 

Nadchodzi taki czas w roku, kiedy jesteśmy szczególnie aktywni, a czas spędzany w domu ograniczamy do minimum. To właśnie lato, podczas którego chętniej robimy nowe rzeczy – poznajemy nowe miejsca, bierzemy udział w festiwalach, podróżujemy, spotykamy się ze znajomymi i nieznajomymi, aby czerpać jak najwięcej radości z każdego dnia. Właśnie wtedy lubimy też eksperymentować i „łamać zasady” – tak jak Heyah 01, która z charakterystycznym dla siebie sprytem przygotowała atrakcyjną ofertę, w której nie trzeba podpisywać długiej umowy i martwić się o płatności. Ruszamy z nową ofertą subskrypcyjną przeznaczoną dla wielbicieli internetu. Z Heyah 01 otrzymają oni giga paczkę aż 50 GB na 30 dni za jedyne 19,99 zł.

Nowocześnie i bez zobowiązań

Co upraszcza nam życie i ułatwia zarządzanie rachunkami? Oferty subskrypcyjne, które odnawiają się cyklicznie, a opłata za nie pobierana jest automatycznie z naszego konta. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o płatnościach w określonych na fakturze terminach. Taka właśnie jest nowa oferta Heyah 01, w której użytkownicy otrzymują 50 GB na 30 dni do wykorzystania w Polsce i w strefie roamingowej 1A (tutaj do wykorzystania jest 2,39 GB, a całość kosztuje tylko 19,99 zł).

Osoby, które szczególnie dużo czasu spędzają w sieci, mają możliwość dokupienia pakietu 5 GB na 30 dni za 10 zł. Jest to wyłącznie oferta internetowa. Oczywiście oprócz tego można dokupić ofertę głosową, w której użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 20 GB za 19,99 zł miesięcznie.

Jak na nowoczesną ofertę przystało, będzie ona dostępna wyłącznie online na stronie sklep.heyah.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *