NC+Sport w TV

Hity 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nc+

Szesnaście drużyn przystąpi do fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA. 13 i 14 lutego zostaną rozegrane pierwsze mecze 1/8 finału tych rozgrywek.

 

 

Z wtorkowych spotkań najciekawiej zapowiada się pojedynek w Turynie, gdzie Juventus podejmie Tottenham. Juventus to ubiegłoroczny finalista Ligi Mistrzów UEFA. W decydującym spotkaniu „Stara Dama” uległa Realowi Madryt 1:4. Włoski klub grał w finale także przed trzema laty, kiedy to musiał uznać wyższość Barcelony. Tym razem już w walce o ćwierćfinał na jego drodze stanie bardzo wymagający rywal. Co prawda Tottenham jeszcze nigdy nie zdobył Pucharu Europy, ale w tym sezonie imponuje skutecznością w Lidze Mistrzów, a w fazie grupowej pokonał Real Madryt. Studio Ligi Mistrzów UEFA od godziny 20:15 w CANAL+, a początek transmisji o 20:40. Mecz będą komentować Bartosz Gleń i Tomasz Lipiński. Także o 20:40 w nSport+ początek transmisji drugiego wtorkowego meczu, w którym FC Basel podejmie Manchester City. Faworytem tej rywalizacji jest bez wątpienia lider tabeli Premier League, który pod wodzą Josepa Guardioli marzy także o dominacji w Europie.

Hitem środy będzie bez wątpienia starcie Realu Madryt z Paris Saint Germain. „Królewscy” stoją przed historyczną szansą zdobycia po raz trzeci z rzędu Pucharu Europy. W tym sezonie drużyna Zinedine’a Zidane’a nie gra olśniewająco i z pewnością mecz z głodnym sukcesu PSG będzie poważnym wyzwaniem. W ubiegłym sezonie paryżanie byli blisko awansu do ćwierćfinału, ale po dramatycznym dwumeczu musieli uznać wyższość Barcelony.

Tym razem do sukcesu ma ich poprowadzić trio Neymar, Cavani, Mbappe. Początek studia w CANAL+ o godzinie 20:15, transmisja meczu Real Madryt – Paris Saint Germain o 20:40. Mecz skomentują Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn. Także o 20:40 początek drugiego środowego meczu – FC Porto – Liverpool. We wtorek i środę o 20:45 w CANAL+ Magazyn Skrótów Ligi Mistrzów UEFA.

W czwartek rozegrane zostaną pierwsze mecze 1/16 finału Ligi Europy UEFA. O 18:55 w CANAL+ SPORT transmisja spotkania Borussia Dortmund – Atalanta, o 21:00 Napoli – Lipsk. Także o 21:00 w CANAL+ SPORT2 starcie Real Sociedad – Salzburg, a w nSport+ FC Kopenhaga – Atletico Madryt. O 18:55 w nSport+ mecz Spartak Moskwa – Athletic Bilbao, a o 21:00 w CANAL+ NOW Multiliga.

Plan transmisji Ligi Mistrzów UEFA w nc+

wtorek, 13 lutego

20:15 Studio Ligi Mistrzów UEFA; CANAL+ Prowadzący: Filip Surma, Rafał Dębiński; Goście: Marcin Baszczyński, Krzysztof Przytuła

20:40 Juventus – Tottenham; CANAL+ Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński

20:40 Multiliga; CANAL+ SPORT Komentarz: Wojciech Zawioła

20:40 FC Basel – Manchester City; nSport+ Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski

22:45 Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA; CANAL+ Prowadzący: Filip Surma, Rafał Dębiński

środa, 14 lutego

20:15 Studio Ligi Mistrzów UEFA; CANAL+ Prowadzący: Żelisław Żyżyński, Krzysztof Marciniak; Goście: Tomasz Wieszczycki, Maciej Murawski

20:40 Real Madryt – Paris Saint-Germain; CANAL+ Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn

20:40 Multiliga; CANAL+ SPORT Komentarz: Grzegorz  Kaczmarczyk

20:40 Porto – Liverpool; nSport+ Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

22:45 Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA; CANAL+ Prowadzący: Piotr Salak

Plan transmisji Ligi Europy UEFA w nc+

czwartek, 15  lutego

18:55 Borussia Dortmund – Atalanta; CANAL+ SPORT Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski

21:00 Napoli – Lipsk; CANAL+ SPORT Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

21:00 Real Sociedad  – Salzburg; CANAL+ SPORT2 Komentarz: Adam Westfal, Wojciech Jagoda

18:55 Spartak Moskwa – Athletic; nSport+ Komentarz: Piotr Domagała, Leszek Orłowski

18:00 FC Kopenhaga – Atletico; nSport+ Komentarz: Żelisław Żyżyński, Filip Surma

18:55 Multiliga; CANAL+ NOW Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk

21:00 Multiliga; CANAL+ NOW Komentarz: Mariusz Wróblewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *