Hity filmowe „Wielkiego kina” z TNT

Kanał TNT zapewni swoim widzom niemałą dawkę emocji. W czerwcowym „Wielkim kinie” nie zabraknie legendarnych produkcji sensacyjnych ani przepełnionych efektami specjalnymi filmów sci-fi. Emisja w każdą środę o 21:00.

 

 

W każdą środę czerwca można będzie oddać się relaksowi z sensacyjnymi produkcjami, prezentowanymi na TNT. Cykl „Wielkie kino” otworzy film „Con Air – lot skazańców”, który przedstawia historię Camerona Poego (Nicolas Cage). Były żołnierz zostaje pozbawiony wolności za nieumyślne doprowadzenie do śmierci człowieka, napastującego jego partnerkę. Po kilku latach, zwolniony z więzienia za dobre sprawowanie, postanawia jak najszybciej znaleźć się blisko rodziny. Niestety, nie jest mu dane powrócić do żony i córki bez przeszkód. Jest zmuszony walczyć o przetrwanie w samolocie transportującym niebezpiecznych przestępców.

W kolejnym tygodniu TNT wyświetli produkcję z gatunku science fiction. Przepełniony efektami specjalnymi film „Pacific Rim” przedstawia losy Ziemi, zaatakowanej przez najeźdźców z kosmosu. Olbrzymie monstra Kaiju, które nieoczekiwanie wynurzają się z Pacyfiku, dokonują ogromnych szkód. Mieszkańcy planety odpierają atak obcych przybyszów przy pomocy specjalnie skonstruowanych maszyn – Jaegerów. Szybko jednak okazuje się, że stojąca na krawędzi zagłady ludzkość potrzebuje wyjątkowych bohaterów, aby pokonać tak okrutnego wroga.

W trzecim tygodniu czerwca, widzowie zobaczą na ekranie „Świętych z Bostonu”. Dwaj bracia MacManus (Sean Patrick Flanery i Norman Reedus), irlandzkiego pochodzenia, podejmują walkę z rosyjską mafią, która paraliżuje ich miasto. Bohaterowie, przekonani o tym, że odnaleźli swoje życiowe powołanie, po pierwszej udanej akcji porzucają swoją dotychczasową pracę w rzeźni i stają się bezwzględnymi zabójcami.

Cykl „Wielkie kino” zamknie produkcja „The Losers: Drużyna potępionych”. Piątka doświadczonych komandosów elitarnej jednostki Sił Specjalnych Stanów Zjednoczonych zostaje wysłana z misją specjalną do boliwijskiej dżungli. Tam okazuje się, że zostali wmanipulowani w śmiertelną pułapkę.

­­­

Plan emisji:

W każdą środę czerwca o godzinie 21:00

05.05 – Con Air – lot skazańców

12.05 – Pacific Rim

19.05 – Święci z Bostonu

26.05 – The Losers: Drużyna potępionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *