MediaZapowiedzi TV

Hity jesieni w Romance TV

Górski lekarz (Der Bergdoktor), serial, który w Europie osiągnął ogromną popularność, oglądać będzie można także w Polsce! Wciągający scenariusz, piękne krajobrazy, genialni aktorzy, wzruszające chwile, 10 sezonów i 142 odcinki – to wszystko czeka na nas jesienią. Losy chirurga Martina Grubera śledzić będzie można tylko na antenie Romance TV od 10 października, od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Nowy serial w Romance TV

Górski lekarz to jedna z najpopularniejszych niemiecko-austriackich produkcji serialowych. Przez kilka lat zgromadziła rzesze fanów w całej Europie, np. w Słowenii, osiągając udziały w oglądalności na poziomie ponad 50%. Prezentowana obecnie seria jest nową wersją znanego i popularnego, także w Polsce, serialu Doktor z alpejskiej wioski. Jego akcja rozgrywa się w niewielkiej, bawarskiej miejscowości Ellmau, a głównym bohaterem jest atrakcyjny chirurg, doktor Martin Gruber (w tej roli Hans Sigl, znany m.in. z filmowej serii Hotel Marzeń, również emitowanej na kanale Romance TV oraz serialu Zodiak).

– Bardzo się cieszymy, że na naszej antenie pojawi się kolejny, bardzo popularny serial, który osiągnął już sukces za granicą. Czeka na nas wartka akcja, trudne przypadki medyczne, zawiłe perypetie głównych bohaterów, duże emocje i oczywiście uczucia. Romance TV proponuje widzom wyłącznie pozycje na najwyższym światowym poziomie, jak choćby „Na salonach i w suterenie” produkcji BBC czy „Nauczyciel”, świetny serial dla całej rodziny. W związku z tym „Górski lekarz” będzie znakomitym dopełnieniem naszej oferty.mówi Krzysztof Mikulski, Dyrektor Romance TV Polska.

Co w pierwszych odcinkach?

Akcja rozpoczyna się w chwili, gdy chirurg Martin Gruber wraca po długim pobycie za granicą do sielskiej miejscowości górskiej Ellmau. Niedługo po przyjeździe przeżywa szok… Córka, jego tragicznie zmarłej w wypadku szwagierki, zostaje mu przedstawiona jako jego własne dziecko! Doktor Gruber postanawia na stałe osiedlić się w Ellmau. Uważa, że jest to winien Lilli i swojemu pogrążonemu w rozpaczy bratu. Powoli przyzwyczaja się do życia na wsi, w czym pomaga mu jego dawny mentor, doktor Roman Melchinger. Spotyka tam też Susanne Dreiseitl, która kiedyś była w nim zakochana… Martin ma pełne ręce roboty, pomaga pacjentom w niewielkich dolegliwościach i leczy też poważniejsze przypadki. Jego odpowiedzialna praca wymaga rozważnych i szybkich decyzji.

Na serial Górski lekarz zapraszamy od 10 października do Romance TV.

Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *