Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 18-24 listopada 2017 roku.

 

 

W tygodniu 18-24 listopada 2017 kanały Grupy Kino Polska zapraszają na kolejne nowości.

Zoom TV m.in. premiera filmu „Paintball” twórców znakomitego hiszpańskiego horroru „REC” oraz kolejne premierowe odcinki popularnych reality show „Królowie gotówki” i „Remontowi Cudotwórcy: Brat kontra Brat”.

Kino Polska kontynuacja premierowego serialu „Bezsenność” z Maciejem Stuhrem w roli głównej, a w FilmBox Premium HD premiera pełnego dramaturgii i zwrotów akcji filmu „Henryk IV. Król Nawarry”.

FILMY

PREMIERA ZOOM TV!

„Paintball”

thriller, akcja, Hiszpania 2009, reż. Daniel Benmayor, wyst.: Jennifer Matter, Patrick Regis, Brendan Mackey, Neil Maskell

Grupa poszukiwaczy mocnych wrażeń spotyka się w leśnej głuszy na partii paintballa. Nieoczekiwanie, niegroźna zabawa w wojnę zamienia się w krwawą grę o przetrwanie. Zawodnicy trafiają na celownik tajemniczego snajpera wyposażonego w ostrą amunicję. W nowej, brutalnej odsłonie gry nie ma żadnych reguł. Liczy się tylko przeżycie.

Premiera: sobota, 18 listopada, godz. 20:00

„Taśmy Watykanu” („The Vatican Tapes”)

horror, thriller, USA 2015, reż. Mark Neveldine, wyst.: Olivia Taylor Dudley, Michael Peňa, John Patrick Amedori, Tehmina Sunny, Daniel Bernhardt, Bruno Gunn

Dwudziestosiedmioletnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na innych ludzi. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, bada jej przypadek. Tak dochodzi do wniosku, że kobieta jest opętana. Duchowny pozostaje jednak bezradny w konfrontacji z tajemniczą siłą nieczystą. Zwraca się o pomoc do Watykanu, a Stolica Apostolska wysyła dwóch doświadczonych egzorcystów. Księża nie wiedzą, że czeka ich walka ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce różnią się od wszystkiego, z czym mieli dotąd do czynienia.

Emisja: sobota, 18 listopada, godz. 21:50

PREMIERA ZOOM TV!

„Dżej dżej”

komedia, obyczajowy, Polska 2014, reż. Maciej Pisarek, wyst.: Borys Szyc, Justyna Sieniawska, Ewa Makomaska, Barbara Kałużna, Paweł Tchórzelski

Jerzy, typowy gadżeciarz, nawiązuje dziwną relację ze swoim GPS-em o kobiecym głosie, który sprowadza go na złą drogę.

Premiera: piątek, 24 listopada, godz. 20:00

REALITY SHOW

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Królowie gotówki” („Cash Cowboys”)

reality show, Kanada 2010

Stary stół czy zardzewiały traktor z lat 50.? Każdy stary przedmiot to prawdziwy skarb, na którym można zarobić! „Królowie gotówki” to przypominający Buffalo Billa Scott Cozens, którego znakami rozpoznawczymi są długie włosy i kowbojski kapelusz oraz pochodzący z rodziny handlarzy antykami Sheldon Smithens. Panowie wyruszają w fascynującą podróż po stodołach, piwnicach i składzikach w poszukiwaniu starych przedmiotów. Szperają, targują się i kupują wszystko to, na czym mogą później zarobić. Jednak królom gotówki nie chodzi tylko o pieniądze, ale przede wszystkim o pasję. Stare przedmioty skrywają w sobie niezwykłe historie, a polowanie na wartościowe łupy oznacza spotkania z niezwykłymi ludźmi i przyprawia o prawdziwy dreszcz emocji!

Premiera: poniedziałek, 20 listopada, godz. 18:55 (sezon 1, odc. 5)

Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek, godz. 19:00

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI OGÓLNOPOLSKIEJ!

„Remontowi Cudotwórcy: Brat kontra Brat” („Brother vs. Brother”)

reality show, USA 2013, wyst.: Jonathan Scott, Drew Scott

Spece od nieruchomości – bliźniacy Jonathan i Drew Scott – wystąpią przeciwko sobie i poprowadzą do zwycięstwa rywalizujące ekipy remontowe. Który team dokona najlepszej metamorfozy wnętrza? Który z braci okaże się lepszym liderem? Czasu jest mało, budżet ograniczony, a zwycięzca może być tylko jeden!

Premiera: niedziela, 19 listopada, godz. 14:05 (sezon 3; odc. 3 i 4)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 14:00

PRODUKCJE WŁASNE

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Gwiazdy na talerzu” (sezon 2) – Jose Torres

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadząca: Agata Solarska

Program rozrywkowy, w którym najpopularniejsi artyści pojawią się w ciekawych restauracjach w różnych miastach, bynajmniej jednak nie jako goście, ale jako kucharze. Pod okiem szefa kuchni ugotują wybraną z karty potrawę. Przy okazji opowiedzą o swoich projektach muzycznych, zdradzą zakulisowe anegdoty.

Premiera: niedziela, 19 listopada, godz. 18:05 (sezon 2, odc. 5)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 18:00

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Sportmania”

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Rafał Kędzior

Program rozrywkowy o sporcie, który w lekkiej i zabawnej formie zrelacjonuje najciekawsze imprezy sportowe z całej Polski i przedstawi sylwetki popularnych sportowców. „Sportmania” wchodzi z kamerą i mikrofonem na ważne imprezy biegowe, zawody sportów walki i mecze piłki nożnej. Audycja będzie się składać z krótkich, kilkuminutowych materiałów filmowych. Program prowadzi znany dziennikarz sportowy Rafał Kędzior.

Premiera: piątek, 24 listopada, godz. 18:30 (odc. 8)

Emisja premierowych odcinków: każdy piątek, godz. 18:30

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Zoom przy kawie”

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Aleksandra Hajduk i Mirosław Riedel

Zoom przy kawie to program śniadaniowy, który w rodzinnej i przyjaznej atmosferze przybliża lokalne tradycje, ciekawostki, inicjatywy i znane osobowości z różnych miejsc Polski. Gospodarzami programu są Aleksandra Hajduk oraz Mirosław Riedel.

Premiera: niedziela, 19 listopada, godz. 9:00 (sezon 2, odc. 7) 

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 9:00

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Na ziemi obiecanej”

edukacyjny, Polska 2017, prowadzący: Marcel Szytenchelm

„Na ziemi obiecanej” na nowo odkryje Łódź prezentując różne odsłony jednego z najważniejszych polskich miast. Autorzy program pokażą od kuchni nie tylko Łódź fabrykancką, przybliżając postaci najbogatszych łódzki przemysłowców i sprawdzając jak powstawały imperia przemysłowe i pałace (np. Pałac Poznańskich), ale też przedstawią Łódź filmową. Wśród bohaterów programu znajdą się m.in. związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy: Bronisław Wrocławski, Leon Niemczyk i Maria Probosz.

Premiera: poniedziałek, 20 listopada, godz. 18:30 (odc. 6)

DOKUMENTY

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI OGÓLNOPOLSKIEJ!

„Zabójcze żony” („Deadly Wives”)

dokument, dramat, kryminał, USA 2013

Poznaj mroczne, ale prawdziwe historie żon, które zamordowały swoich mężów. Co popchnęło je do tego czynu? Dlaczego na pozór spokojne kobiety stały się morderczyniami? Ta seria odkryje mechanizmy krwawych zbrodni dokonywanych na najbliższych osobach. W pierwszym odcinku poznamy historie dwóch morderczych żon. 30-letnia Ann Miller wydawała się żoną idealną. Miała świetną pracę, przystojnego męża i przeurocze dziecko. Ale Ann prowadziła podwójne życie. Gdy pewnego dnia jej mąż zmarł w tajemniczych okolicznościach, policja rozpoczęła śledztwo. Zagadka została rozwiązana dopiero po latach. W 2008 roku Chris Mason zabrała swojego starszego męża na basen. Gdy Jim został znaleziony martwy, detektywi odkryli szokującą prawdę o przeszłości Chris i o jej planie zakończenia małżeństwa.

Premiera: środa, 22 listopada, godz. 22:05 (sezon 1, odc. 2)

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Gigantyczne przeprowadzki” („Mega Movers”)

dokument, USA 2006

Myślisz, że nie da się przenieść budynku? Jesteś w błędzie! Seria „Gigantyczne przeprowadzki” pokaże ludzi, którzy potrafią przetransportować wszystko: gigantyczny tankowiec, wrak bombowca z dna głębokiego jeziora, a nawet kościół. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Premiera: sobota, 18 listopada, godz. 18:05 (sezon 1, odc. 3)

SERIALE

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA KINO POLSKA!

„Bezsenność” („Insomnia”; ros. „Bessonnitsa”)

thriller, Rosja 2014, reż. Andriej Marmontov, wyst.: Maciej Stuhr, Anna Antonowa, Vladislaw Pavlov, Julia Jurczenko

Raz w roku najbogatsi, najbardziej wpływowi i znudzeni życiem zbierają się w nielegalnym, ekskluzywnym kasynie, by zagrać w pewną okrutną grę. Wszyscy robią zakłady o to, kto z jej uczestników zaśnie jako ostatni. Hazardziści mogą stracić wielkie pieniądze, ale jeszcze więcej ryzykują gracze. Zwycięży bowiem ten kto nie zaśnie i… przeżyje. Zasady gry są brutalne, a udział w niej nie dla wszystkich dobrowolny…

Premiera: sobota, 18 listopada, godz. 22:05 i 23:00 (dwa premierowe odcinki; odc. 5 i 6)

FILMY

„Uprowadzenie Agaty”

obyczajowy, Polska 1993, reż. Marek Piwowski, muz. Seweryn Krajewski, wyst.: Karolina Rosińska, Sławomir Federowicz, Jerzy Stuhr, Marek Piwowski, Janusz Rewiński, Pola Raksa, Anna Milewska, Jacek Braciak, Grzegorz Kowalczyk

Choć Cyganowi zostało tylko kilka dni do końca odsiadki, chłopak ucieka z więzienia. Zakochuje się z wzajemnością w Agacie, nastoletniej córce prominentnego polityka. Ojciec dziewczyny boi się, że wybryki córki mogą zaważyć na jego karierze. Dokłada więc wszelkich starań, by rozdzielić zakochanych… Film luźno nawiązuje do głośnej ucieczki córki Andrzeja Kerna, wicemarszałka Sejmu I kadencji.

Emisja: sobota, 18 listopada, godz. 20:00

„Francuski numer”

komedia, akcja Polska 2006, reż. Robert Wichrowski, wyst.: Karolina Gruszka, Jan Frycz, Jan Tolak, Maciej Stuhr, Robert Więckiewicz, Marcin Dorociński

Z warszawskich ulic skradziono zdezelowanego mercedesa. Właściciel chce go odzyskać za wszelką cenę. Samochód trafia do komisu i staje się własnością atrakcyjnej, młodej kobiety – Magdy. Bezrobotny Stefan i jego syn Janek wybierają się do Paryża, do pracy. W gazecie znajdują ogłoszenie Magdy, która oferuje przejazd. Na ten sam anons natrafia czarnoskóry student Machu, który dostał stypendium na Sorbonie. Kolejną osobą, która odpowiada na prasowe ogłoszenie Magdy, jest Siergiej – Ormianin. Na miejscu zbiórki zjawia się cała czwórka. To dopiero początek ich kłopotów.

Emisja: niedziela, 19 listopada, godz. 20:00

„Poszukiwany, poszukiwana”

komedia, Polska 1973, reż.  Stanisław Bareja, wyst.: Wojciech Pokora, Wiesław Gołas, Mieczysław Czechowicz, Jolanta Bohdal

Ponadczasowa komedia Stanisława Barei z fenomenalną, podwójną rolą Wojciecha Pokory. Gdy pracownik muzeum Stanisław Maria Rochowicz zostaje oskarżony o kradzież cennego obrazu, postanawia ukryć się w… przebraniu gosposi domowej Marysi. Zadanie to okazuje się dla Marysi nie lada wyzwaniem…

Emisja: poniedziałek, 20 listopada, godz. 20:00

„Brunet wieczorową porą”

komedia, Polska 1976, reż. Stanisław Bareja, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Bożena Dykiel, Mirosława Krajewska, Wojciech Pokora, Janina Traczykówna, Wiesław Gołas, Bohdan Łazuka, Ryszard Pietruski, Jan Kobuszewski, Józef Nalberczak, Hanna Balińska, Jan Bareja, Janusz Bylczyński

Cyganka zdradza Michałowi szczęśliwe numery w totka i przepowiada mu odnalezienie zgubionego zegarka, a także… popełnienie przez niego morderstwa. Kiedy w totolotku padają przepowiedziane liczby, a zegarek się odnajduje, Michał wpada w panikę… Świetna kreacja Krzysztofa Kowalewskiego w jednej z najbardziej znanych komedii Stanisława Barei.

Emisja: czwartek, 23 listopada, godz. 20:00

„Wielka wsypa”

komedia, akcja, Polska 21992, reż. Jan Łomnicki, wyst.: Jan Englert, Krzysztof Wakuliński, Marzena Trybała, Ewa Gawryluk, Mariusz Benoit, Marcin Troiński, Gustaw Lutkiewicz, Marek Bargiełowski, Witold Dębicki, Wojciech Alaborski

Komedia sensacyjna o narodzinach polskiego kapitalizmu. Warszawski cinkciarz Jarek Bronko ucieka przed wymiarem sprawiedliwości, udając „politycznego”. Zostaje aresztowany jako Jarosław Branicki, założyciel partii ziemiańskiej. Po przełomie roku 1989 zakłada razem z byłymi oficerami SB prywatny bank, w którym oferuje niesłychanie wysokie oprocentowanie. Celny obraz nowej Polski, świetne role Jana Englerta i Krzysztofa Wakulińskiego.

Emisja: piątek, 24 listopada, godz. 20:00

FILMY

Cykl HIT NA SOBOTĘ

„Largo Winch”

akcja, przygodowy, Francja, Belgia 2009, reż. Jérôme Salle, wyst.: Tomer Sisley, Kristin Scott Thomas, Miki Manojlović, Mélanie Thierry

Tytułowy Largo Winch to francuski James Bond i Jason Bourne w jednym, który staje do walki w obronie rodzinnego imperium finansowego. Ten pełen pościgów i strzelanin film to udana francusko-belgijska odpowiedź na hollywodzkie kino akcji. W 2012 roku “Largo Winch” był nominowany do nagrody Saturn w kategorii najlepszy film zagraniczny.

Emisja: sobota, 18 listopada, godz. 21:00

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Cała prawda o mężczyznach” („Truth about men”)

komedia, romans, Dania 2010, reż. Nicolai Arcel, wyst.: Thure Lindhardt, Tuva Novotny, Rosalinde Mynster, Signe Egholm Olsen, Henning Valin

Mads przeprowadza się do pięknego domu ze swoją uroczą dziewczyną Marie. Wszystko wydaje się być idealne, kiedy nagle chłopak zaczyna mieć wątpliwości. Czy osiągnął to, czego tak naprawdę szuka w życiu? Aby znaleźć prawdziwe szczęście, Mads oddala się od Marie i rzuca się w desperacką pogoń za marzeniami. Chłopak poznaje nowych ludzi, umawia się z pięknymi kobietami, spędza noce na imprezach w mieście. Czarna komedia przedstawiająca naturę mężczyzn wciąż podążających za marzeniami.

Emisja: poniedziałek, 20 listopada, godz. 21:00

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

„Henryk IV. Król Nawarry” („Henry IV”)

biograficzny, wojenny, Niemcy, Francja, Austria, Hiszpania 2010, reż. Jo Baier, wyst.: Julien Boisselier, Joachim Król, Andreas Schmidt

Dramat historyczny z 2010 roku, będący epicką biografią Henryka IV, ukochanego króla Francuzów. W XVI-wiecznej Europie trwają walki na tle religijnym. Na terenie Francji ma je zakończyć małżeństwo katolickiej księżniczki Małgorzaty oraz Henryka z Nawarry, króla protestanckich hugenotów. Jednak katolicy mordują protestanckich gości weselnych, a król Henryk musi wykazać wielką mądrością i sprytem, by utrzymać się na tronie.

Premiera: niedziela, 19 listopada, godz. 21:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *