Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 3-9 marca 2018 roku.
 

 
„Sługi boże” i „Peaky Blinders”, czyli najgłośniejszy polski kryminał ostatnich lat i najlepszy serial gangsterski w historii telewizji – to najważniejsze tytuły, które w tygodniu 3-9 marca 2018 będą miały swoje premiery na kanałach Grupy Kino Polska„Sługi boże” to mroczny thriller o wielowątkowym, skomplikowanym śledztwie w sprawie tajemniczych zbrodni na młodych chórzystkach. Główne role w filmie gra czołówka polskich aktorów: Bartłomiej Topa, Julia Kijowska, Małgorzata Foremniak, Adam Woronowicz i Krzysztof Stelmaszyk. Film był nominowany do nagrody Złote Lwy na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2016 roku. Kanał Kino Polska pokaże ten film jako pierwsza telewizja w Polsce! Premiera już w sobotę, 3 marca, o 20:00. Z kolei „Peaky Blinders” to majstersztyk kina gangsterskiego, który opowiada o mafii z angielskiego Birmingham. Wybitną kreację w serialu stworzył Cillian Murphy. Premiera I sezonu w Kino TV we wtorek, 6 marca, o godz. 21:00 (od 27 marca Kino TV będzie emitować również II sezon).
Ale to nie wszystko. W omawianym tygodniu premiery na kanałach Grupy Kino Polska będą miały również serial „Urodzona gwiazda” (Kino Polska) o Edycie Piesze, światowej sławie śpiewaczce z polskimi korzeniami, film „Magic Mike” (Kino TV) Stevena Soderbergha ukazujący kulisy zawodu striptizera (w rolach głównych rewelacyjni Channing Tatum i Matthew McConaughey) oraz dokumenty „Śledztwa paranormalne” i „Największe zbrodnie wszechczasów” (Zoom TV).

FILMY

„Bez kontroli” („Incontrôlable”)

komedia, Francja 2006, reż. Raffy Shart, wyst.: Hélène de Fougerolles, Hippolyte Girardot, Cyrielle Clair

Nawet własne ciało go nie słucha. Po licznych niepowodzeniach Georges doznaje dziwnego urazu, jego ciało zaczyna żyć własnym, całkowicie niezależnym życiem. Z niewygodnym problemem nie łatwo sobie poradzić, co więcej dodajcie do tego zazdrosnego ojca, wyjątkowo szczegółowego policjanta, kochaną babunię, odrobinę miłości.

Emisja: sobota, 3 marca, godz. 20:00

„Zamiana”

komedia, Polska, Rumunia, Czechy 2009, reż. Konrad Aksinowicz, wyst.: Piotr Gąsowski, Tadeusz Wojtych, Grażyna Wolszczak

Prezydenta z asystentką wywołuje falę zaskakujących przemian. Od tego momentu ogromne poparcie społeczne dla Prezydenta drastycznie spada, a kolejna kadencja wisi na włosku. Dziwnym splotem wydarzeń głównym kontrkandydatem w wyborach prezydenckich jest jego żona. To jednak nie koniec problemów głównych bohaterów. Pan Prezydent traci swoją męskość i zmienia się powoli w kobietę a jego żona jest coraz bardziej silna, niezależna i … męska.

Emisja: sobota, 3 marca, godz. 21:45

PREMIERA ZOOM TV!

„Gang z boiska” („Gridiron gang”)

dramat, kryminał, USA 2006, reż. Phil Joanou, wyst.: Dwayne „The Rock” Johnson, Xzibit

Dwayne „The Rock” Johnson występuje w opartym na faktach filmie, opowieści o grupie młodych mężczyzn z zakładu poprawczego, którzy dostają szansę na rozpoczęcie normalnego życia i resocjalizację. Wszystko za sprawą pomysłu stworzenia drużyny futbolowej. „Gang z boiska” to historia zrealizowana na podstawie prawdziwych wydarzeń, w której poza Dwaynem „The Rock” Johnsonem, w roli Malcolma Moore’a występuje Xzibit – gospodarz telewizyjnego programu „Odpicuj mi brykę: Pimp my ride”.

Premiera: piątek, 9 marca, godz. 21:00

DOKUMENTY

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA ZOOM TV!

„Śledztwa paranormalne” („Psychic Investigators”)

dokument, Kanada 2016

Seria dokumentalna o prawdziwych kryminalnych zagadkach, które zostały rozwiązane dzięki nietypowemu połączeniu pracy wysoko wyspecjalizowanych detektywów i osób posiadających zdolności paranormalne. Każdy odcinek to historia jednej zbrodni, opowiedziana z dwóch perspektyw: detektywa i medium. Z jednej strony logika i chłodna kalkulacja oparta na zebranych dowodach, z drugiej emocje, empatia i tajemnica. Wszystko potrzebne, by zakończyć skomplikowane śledztwa.

Premiera: poniedziałek, 5 marca, godz. 22:00 i 22:35 (sezon 1, odc. 1 i 2)

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA ZOOM TV!

„Największe zbrodnie wszechczasów” („The Greatest Crimes of All Time”)

dokument, kryminał, Niemcy 2017

Okrutni mordercy, zdeterminowani szantażyści, brutalni porywacze. Nic ich nie powtrzyma. Ich czyny należą do największych zbrodni wszechczasów. Ta seria opowiada o nieprawdopodobnych przestępstwach, które naprawdę zostały popełnione.

Premiera: środa, 7 marca, godz. 21:05 i 22:05 (odc. 1)

FILMY

PREMIERA KINO POLSKA!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Sługi boże”

kryminał, thriller, Polska 2016, reż. Mariusz Gawryś, wyst.: Bartłomiej Topa, Kijowska, Małgorzata Foremniak, Adam Woronowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Henryk Talar, Andrzej Konopka, Zbigniew Stryj

Gdy zaczynają ginąć młode chórzystki rzucając się z dachu wrocławskiego kościoła do akcji wkracza komisarz Warski. To twardy policjant po przejściach, dla którego ważniejsza jest sprawiedliwość niż prawo. Podejrzenie natychmiast pada na duchownych, tym bardziej, że miejscowy organista nie toleruje kobiet śpiewających chorały gregoriańskie, bo jest to sprzeczne z wielowiekową tradycją kościoła. Sprzymierzeńcem Warskiego w walce o sprawiedliwość niespodziewanie staje się niemiecka policjantka Anna, z którą rozpoczynają najtrudniejsze w swojej karierze śledztwo. Prawda okaże się dużo bardziej skomplikowana niż wszyscy przypuszczali. W obliczu zbrodni nie ma świętości…

Premiera: sobota, 3 marca, godz. 20:00

Emisja: czwartek, 8 marca, godz. 20:00

PREMIERA KINO POLSKA!

„Big Love”

melodramat, Polska 2012, reż. Barbara Białowąs, wyst.: Aleksandra Hamkało, Antoni Pawlicki, Robert Gonera, Dobromir Dymecki, Łukasz Bugowski

Szesnastoletnia Emilia poznaje o osiem lat starszego Maćka, który otwiera przed nią świat namiętności oraz młodzieńczego buntu.

Premiera: sobota, 3 marca, godz. 22:10

Emisja: poniedziałek, 5 marca, godz. 20:00

SERIALE

PREMIERA KINO POLSKA!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Urodzona gwiazda” („Born to be a star”, ros. „Рождённая звездой”)

biograficzny, muzyczny, Rosja 2015, reż. Władimir Sziewiełkow, Marat Kim, wyst.: Joanna Derenowska, Marina Aleksandrowa, Igor Pietrienko, Nikolaj Iwanow, Siergiej Azjejew, Aleksiej Romanowicz

Fabularna biografia Edyty Piechy, światowej sławy rosyjskiej śpiewaczki z polskimi korzeniami. W głównej roli Marina Aleksandrowa, znana w Polsce m.in. z filmu i miniserialu Jerzego Hoffmana „Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem”.

Premiera: niedziela, 4 marca, godz. 12:00 i 13:00 (odc. 1 i 2)

SERIALE

PREMIERA KINO TV!

„Peaky Blinders”  I sezon

gangsterski, Wielka Brytania 2013, reż. Otto Bathurst, wyst.: Cillian Murphy, Paul Anderson, Joe Cole

Majstersztyk kina gangsterskiego. Po I wojnie światowej Thomas Shelby zostaje szefem gangu z Birmingham. Zwerbowane przez niego ludzie, głównie członkowie rodziny, zbijają fortunę na nielegalnych zakładach bukmacherskich i handlu na czarnym rynku. Znakiem rozpoznawczym bandy są żyletki ukryte w czapkach. Gdy Shelby’emu udaje się przechwycić transport broni, na jego drodze staje policjant – niezwykle skuteczny inspektor Chester Campbell.

Premiera: wtorek, 6 marca, godz. 21:00 i 22:15 (odc. 1 i 2)

Emisja premierowych odcinków: każdy wtorek, godz. 21:00

FILMY

PREMIERA KINO TV!

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Magic Mike”

komedia, USA 2012, reż. Steven Soderbergh, wyst.: Channing Tatum, Alex Pettyfer

Magic Mike jest wziętym striptizerem pracującym dla jednego z nocnych klubów. Pewnego dnia pomaga nowo poznanemu 19-letniemu Adamowi w zdobyciu pracy w klubie, w którym występuje. Chłopak pełni tam rolę pomocnika do czasu, gdy musi nieoczekiwanie zaimprowizować erotyczny występ. Odkryty talent szybko przemienia go w króla nocnej sceny. Tymczasem sam Mike zaczyna zastanawiać się, czy jest to zajęcie, którego warto się trzymać. Film oparto na wspomnieniach Channinga Tatuma, który przed rozpoczęciem kariery aktorskiej dorabiał jak tancerz erotyczny.

Premiera: poniedziałek, 5 marca, godz. 21:00

SERIALE

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Modus”  sezon 2

kryminał, thriller, Szwecja, Niemcy, Norwegia, Dania, Islandia, Belgia, Wielka Brytania 2017, reż. Lisa Siwe, wyst.: Melinda Kinnaman, Henrik Norlen, Marek Oravec

Drugi sezon szwedzkiego serialu kryminalnego – ekscytującej opowieści, która rodzi pytania dotyczące religii, praw człowieka i natury miłości. W czasie Bożego Narodzenia psycholog policyjna Inger Johanne Vik orientuje się, że mimowolnie została wciągnięta w pewne śledztwo. Zresztą nie tylko ona – również jej autystyczna córka stała się częścią mrożącej krew w żyłach układanki. Detektyw ze szwedzkiej policji państwowej Ingvar Nyman, który próbuje złapać seryjnego mordercę, jedzie do Uppsali, by zbadać szokujące morderstwo duchownej Elisabeth Lindgren. Tymczasem w Sztokholmie pojawiają się kolejne ofiary, a Inger Johanne zaczyna dostrzegać powiązania między nimi.

Premiera: sobota, 3 marca, godz. 21:00 i 21:50 (sezon 2, odc. 7 i 8)

Emisja premierowych odcinków: każda sobota, godz. 21:00

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *