Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 7-13 października 2017 roku.

W tygodniu 7-13 października 2017 na kanałach Grupy Kino Polska jak zwykle sporo premier. Kanał Zoom TV, lider ósmego multipleksu, zaprasza na kolejne premierowe odcinki amerykańskiego reality show „Cudotwórcy. Brat kontra Brat”, świetny serial BBC „Wojna i pokój” oraz produkcje własne: program lajfstajlowy o sporcie „Sportmania” i program śniadaniowy „Zoom przy kawie”. Hitem ramówki Kino Polska będzie świetny dokument „Mundial. Gra o wszystko” Michała Bielawskiego, który hiszpańskie Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej z 1982 roku przedstawia w kontekście trwającego w najlepsze stanu wojennego w Polsce. Film „Mundial. Gra o wszystko” zawiera rewelacyjne materiały archiwalne i znakomicie łączy dwie perspektywy hiszpańskiego mundialu – sportową i polityczną. Inną premierą kanału Kino Polska będzie obsypany nagrodami znakomity dramat „Edi” Piotra Trzaskalskiego z fenomenalną kreacją Henryka Gołębiewskiego. FilmBox Premium HD zaprasza na kolejną część serialu „Mroczny zaułek” z udziałem Emily Watson i Bena Chaplina.

REALITY SHOW
PREMIERA ZOOM TV!
PREMIERA W TELEWIZJI OGÓLNOPOLSKIEJ!
„Cudotwórcy. Brat kontra brat” („Brother vs. Brother”)
reality show, USA 2013, wyst.: Jonathan Scott, Drew Scott
Spece od nieruchomości – bliźniacy Jonathan i Drew Scott – wystąpią przeciwko sobie i poprowadzą do zwycięstwa rywalizujące ekipy remontowe. Który team dokona najlepszej metamorfozy wnętrza? Który z braci okaże się lepszym liderem? Czasu jest mało, budżet ograniczony, a zwycięzca może być tylko jeden!
Emisja: niedziela, 8 października, godz. 14:05 (odc. 3 i 4)
Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 14:00
SERIALE
PREMIERA ZOOM TV!
PREMIERA W TELEWIZJI OGÓLNOPOLSKIEJ!
„Wojna i pokój” („War and Peace”)
serial historyczny, melodramat, USA, Wielka Brytania 2016, reż. Tom Harper, wyst.: Lily James, Paul Dano, James Norton, Aisling Loftus, Tom Burke
Najnowsza adaptacja słynnej powieści Lwa Tołstoja. Sześcioodcinkowy serial produkcji BBC, wyreżyserowany przez Toma Harpera, przedstawia dzieje arystokratycznych rodzin w czasach wojen napoleońskich w Rosji. Armia Napoleona zaczyna inwazję na Wschodzie. Hrabia Piotr Bezuchow popiera francuskiego cesarza, co jest źle widziane przez osoby z pozostałych frakcji politycznych. Przyjaciel Piotra, książę Andriej Bołkoński, to z kolei zażarty wróg Napoleona. Hrabina Natasza Rostowa wciąż szuka swojego miejsca w społeczeństwie. Dzieje tych bohaterów i ich rodzin wplatają się w burzliwe wydarzenia historyczne XIX-wiecznej Rosji.
Emisja: niedziela, 8 października, godz. 21:00 (odc. 2)
Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 21:00
PRODUKCJA WŁASNA
PREMIERA ZOOM TV!
PREMIERA W TELEWIZJI!
„Sportmania”
program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Rafał Kędzior
Program rozrywkowy o sporcie, który w lekkiej i zabawnej formie zrelacjonuje najciekawsze imprezy sportowe z całej Polski i przedstawi sylwetki popularnych sportowców. „Sportmania” wchodzi z kamerą i mikrofonem na ważne imprezy biegowe, zawody sportów walki i mecze piłki nożnej. Audycja będzie się składać z krótkich, kilkuminutowych materiałów filmowych. Program prowadzi znany dziennikarz sportowy Rafał Kędzior.
Emisja: piątek, 13 października, godz. 18:30 (odc. 2)
Emisja premierowych odcinków: każdy piątek, godz. 18:30
PREMIERA ZOOM TV!
PREMIERA W TELEWIZJI!
„Zoom przy kawie”
program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Aleksandra Hajduk i Mirosław Riedel
Zoom przy kawie to program śniadaniowy, który w rodzinnej i przyjaznej atmosferze przybliża lokalne tradycje, ciekawostki, inicjatywy i znane osobowości z różnych miejsc Polski. Gospodarzami programu są Aleksandra Hajduk oraz Mirosław Riedel.
Premiera: sobota, 7 października, godz. 11:00
Emisja premierowych odcinków: każda sobota, godz. 11:00
FILMY
PREMIERA ZOOM TV!
„Abraham Lincoln kontra zombie” („Abraham Lincoln vs. zombies”)
akcja, komedia, USA 2012, reż. Richard Schenkman, wyst.: Bill Oberst Jr., Kent Igleheart, Rhianna Van Helton
Horror, a właściwie czarna komedia. Podczas wojny secesyjnej prezydent Abraham Lincoln musi stawić czoła nie tylko armii konfederatów, ale też żywym trupom. W USA zaczęła szerzyć się zaraza zombie, którzy są bardziej niebezpieczni niż wróg na froncie. Czy Lincolnowi uda się powstrzymać bestie przez zniszczeniem Ameryki?
Premiera: sobota, 7 października, godz. 22:10
 

 
PREMIERA KINO POLSKA!
„Nie lubię poniedziałku”
komedia, Polska 1971, reż. Tadeusz Chmielewski, wyst.: Kazimierz Witkiewicz, Jerzy Turek, Halina Kowalska, Bohdan Łazuka, Mieczysław Czechowicz
Jedna z tych komedii, które można oglądać bez przerwy i dowód na to, że poniedziałki były ciężkie już od czasów PRL! Ten również był feralny. Włoski przemysłowiec zostaje odebrany z lotniska przez niewłaściwą delegację, milicjant kierujący ruchem nie ma z kim zostawić dziecka, przybysz z prowincji rozpaczliwie poszukuje części do kombajnu, a Bohdan Łazuka po obficie zakrapianej nocy ma kłopoty z powrotem do domu. Absurdalne przygody kończą się szczęśliwie… ale dopiero wieczorem, bliżej wtorku.
Premiera: sobota, 7 października, godz. 17:55 i niedziela, 8 października, godz. 20:00
„W imię”
dramat, Polska 2013, reż. Małgorzata Szumowska, wyst.: Andrzej Chyra, Mateusz Kościukiewicz, Maja Ostaszewska, Łukasz Simlat, Tomasz Schuchardt, Maria Maj, Kamil Adamowicz
Przyjaźń z miejscowym outsiderem stanie się dla księdza Adama powodem do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi uciekł w stan duchowny.
Emisja: sobota, 7 października, godz. 22:25
PREMIERA KINO POLSKA!
„Mundial. Gra o wszystko”
dokument sportowy, Polska 2012, reż. Michał Bielawski, wyst.: Zbigniew Boniek, Dariusz Szpakowski, Tomasz Wołek, Antoni Piechniczek, Jan Lityński, Włodzimierz Zientarski, Grzegorz Lato, Stefan Majewski
Film dokumentalny przedstawiających występ polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, które odbyły się w 1982 roku w Hiszpanii.
Premiera: niedziela, 8 października, godz. 17:55
„Brunet wieczorową porą”
komedia, Polska 1976, reż. Stanisław Bareja, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Bożena Dykiel, Mirosława Krajewska, Wojciech Pokora, Janina Traczykówna, Wiesław Gołas, Bohdan Łazuka, Ryszard Pietruski, Jan Kobuszewski, Józef Nalberczak, Hanna Balińska, Jan Bareja, Janusz Bylczyński
Cyganka zdradza Michałowi szczęśliwe numery w totka i przepowiada mu odnalezienie zgubionego zegarka, a także… popełnienie przez niego morderstwa. Kiedy w totolotku padają przepowiedziane liczby, a zegarek się odnajduje, Michał wpada w panikę… Świetna kreacja Krzysztofa Kowalewskiego w jednej z najbardziej znanych komedii Stanisława Barei.
Emisja: poniedziałek, 9 października, godz. 20:00
PREMIERA KINO POLSKA!
„Edi”
dramat, Polska 2002, reż. Piotr Trzaskalski, wyst.: Henryk Gołębiewski, Jacek Braciak, Tomasz Jarosz, Jacek Lenartowicz
Dwaj bezdomni śmieciarze zostają zmuszeni do zaopiekowania się dzieckiem siostry gangsterów.
Premiera: środa, 11 października, godz. 20:00
 

 
FILMY
„Aniołowie apokalipsy” („Crimson Rivers 2: Angels of the Apocalypte”)
thriller, Francja, Włochy 2004, reż. Olivier Dahan, wyst.: Jean Reno, Benoît Magimel, Christopher Lee
Komisarz policji, Pierre Niemans, odkrywa ciało człowieka zamurowane w ścianie klasztoru Lorraine. Znaki wyryte wokół ciała wskazują na zbrodnię rytualną. Młody oficer policji znajduje podczas jednej z akcji półżywego człowieka, łudząco podobnego do Jezusa Chrystusa – sądzi, że ma przewidzenie. Jednak szybko się przekonuje, że ma to ścisły związek ze sprawą prowadzoną przez Niemansa.
Emisja: sobota, 7 października, godz. 21:00
„Żądze i pieniądze” („Lay the Favorite”)
dramat, komedia, USA 2012, reż. Stephen Frears, wyst.: Bruce Willis, Catherine Zeta-Jones, Joshua Jackson, Rebec Cahall
Komedia w reżyserii Stephena Frearsa, twórcy „Niebezpiecznych związków” i „Królowej”. Beth jest striptizerką, która z trudem zwiąże koniec z końcem. Licząc na zdobycie posady kelnerki, przenosi się z Florydy do Las Vegas, gdzie poznaje doświadczonego bukmachera Dinka i jego rozrzutną żonę Tulip . Dink stwierdza, że Beth przynosi mu szczęście oraz ma pamięć do liczb i zatrudnia ją w kasynie. Wkrótce Beth zostaje wplątana w intrygę, której efekt jest trudny do przewidzenia. Czy zdeterminowana dziewczyna zdobędzie majątek, czy straci wolność?
Emisja: niedziela, 8 października, godz. 21:00
Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI
„Nora Roberts – Tajemnica Angels Fall” („Nora Robert’s Angels Fall”)
dramat, romans, thriller, USA 2007, reż. Ralph Hemecker, wyst.: Heather Locklear, Johnathon Schaech, Gary Hudson
Reece Gilmore jest atrakcyjną kobietą, pracującą jako szefowa kuchni w jednej z bostońskich restauracji. Pewnego dnia dochodzi tam do tragicznej w skutkach strzelaniny, po której Reece przechodzi terapię psychiatryczną i opuszcza miasto. Trafiając do niewielkiej, lecz urokliwej miejscowości w stanie Wyoming, kobieta otrzymuje posadę w lokalnej restauracji, związuje się z pisarzem kryminałów i powoli odzyskuje spokój – ale tylko do czasu, gdy podczas jednego ze swych samotnych spacerów po lasach Angels Fall staje się świadkiem morderstwa pewnej kobiety. Podczas gdy Reece zawiadamia policję, ciało ofiary znika.
Emisja: poniedziałek, 9 października, godz. 21:00
Cykl WIECZÓR Z HORROREM
„Robale” („Slither”)
horror, sci-fi, czarna komedia; Kraj: USA, Kanada; Rok: 2006, reż. James Gunn, wyst.: Elizabeth Banks, Michael Rooker.
Kultowa horrorowa komedia Jamesa Gunna („Strażnicy Galaktyki”). Pasożyt z kosmosu infekuje lokalnego dealera samochodowego, Granta. Przejmuje kontrolę nad jego ciałem, ale jednocześnie wchłania jego osobowość i wspomnienia. Do pierwotnego celu kosmity – opanowania całego świata – dochodzi drugi: odzyskanie żony Granta…
Emisja: środa, 11 października, godz. 21:00.

 
PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!
PREMIERA W POLSCE!
„Mroczny zaułek” („Apple Tree Yard”)
dramat, Wielka Brytania 2017, reż. Jessica Hobbs, wyst.: Emily Watson, Ben Chaplin, Mark Bonnar, Jack Hamilton
Mroczny, prowokujący i trzymający w napięciu serial BBC, którego bohaterką jest prowadząca ułożone życie, spełniona rodzinnie i zawodowo Yvonne. Sytuacja kobiety zmienia się, gdy poznaje tajemniczego Marka, z którym rozpoczyna płomienny romans. Szybko okazuje się jednak, że świat realny i seksualnych fantazji zaczynają się przenikać, a dawna normalność Yvonne wisi na włosku…
Premiera: sobota, 7 października, godz. 21:00 (odc. 3)
Emisja: każda sobota, godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *