Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 14-20 października 2017 roku.

W tygodniu 14-20 października 2017 spośród kanałów Grupy Kino Polska szczególnie dużo premier zaprezentuje kanał Zoom TV. Oprócz kolejnych premierowych odcinków amerykańskiego reality show„Remontowi Cudotwórcy: Brat kontra Brat”*, kanał zaprasza na premierę filmu „Largo Winch 2: Spisek”,świetną kontynuację jednej z największych europejskich produkcji 2011 roku, w której zobaczymy m.in. gwiazdę „Nagiego instynktu” Sharon Stone i debiutującą w wysokobudżetowym kinie akcji Weronikę Rosati!

Ponadto Zoom TV rozpoczyna emisję nowej własnej produkcji „Na ziemi obiecanej”, która zabiera w fascynujący świat największych łódzkich przemysłowców oraz dwóch premierowych dokumentów: „Godziny Zero” – o największych katastrofach ostatnich lat i produkcji „Kryminalne zagadki” o najbardziej skomplikowanych zagadkach kryminalnych w historii. Kino Polska zaprasza m.in. na premierę świetnego polskiego filmu „Profesor na drodze” Zbigniewa Chmielewskiego.

Atrakcją Kino TV będzie komedia romantyczna „Co kryje miłość” z Robertem De Niro i Monicą Bellucci.

FilmBox Premium HD wyemituje kolejny premierowy odcinek serialu „Mroczny zaułek”.

REALITY SHOW
PREMIERA ZOOM TV!
PREMIERA W TELEWIZJI OGÓLNOPOLSKIEJ!
„Remontowi Cudotwórcy. Brat kontra brat” („Brother vs. Brother”)
reality show, USA 2013, wyst.: Jonathan Scott, Drew Scott
Spece od nieruchomości – bliźniacy Jonathan i Drew Scott – wystąpią przeciwko sobie i poprowadzą do zwycięstwa rywalizujące ekipy remontowe. Który team dokona najlepszej metamorfozy wnętrza? Który z braci okaże się lepszym liderem? Czasu jest mało, budżet ograniczony, a zwycięzca może być tylko jeden!
Premiera: niedziela, 15 października, godz. 14:00 (odc. 5 i 6)
Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 14:00
FILMY
„Porno”
obyczajowy, erotyczny, Polska 1989, reż. Marek Koterski, wyst.: Zbigniew Rola, Agnieszka Wójcik, Iwona Katarzyna-Pawlak, Ewa Grabarczyk
Michał, dojrzały mężczyzna i ojciec rodziny, jest pełen goryczy, żalu i tęsknoty za niespełnionymi młodzieńczymi marzeniami o prawdziwej miłości. Wspomina wszystkie dawne kochanki. Z pierwszą, Asią, jako 19-latek wyjechał nad morze pod namiot. Agatę poznaje podczas studiów na jednej z prywatek. Rozpoczyna się seria podbojów miłosnych Michała, ale także poszukiwanie idealnej miłości i idealnej kobiety.
Emisja: sobota, 14 października, godz. 20:30 i poniedziałek, 16 października, godz. 23:10
PREMIERA ZOOM TV!
„Largo Winch 2: Spisek”
akcja, przygodowy, thriller, Francja, Belgia, Niemcy 2011, reż. Jerome Salle, wyst.: Sharon Stone, Weronika Rosati, Tomer Sisley
Świetna kontynuacja popularnego filmu akcji „Largo Winch”, jednej z największych europejskich produkcji 2011 roku, porównywanej ze słynnymi seriami przygód Jasona Bourne’a i Jamesa Bonda. W obsadzie u boku przystojnego Tomera Sisley gwiazda „Nagiego instynktu” Sharon Stone, a także debiutująca w wysokobudżetowym kinie akcji Weronika Rosati!
Premiera: piątek, 20 października, godz. 21:00
SERIALE
PREMIERA ZOOM TV!
PREMIERA W TELEWIZJI OGÓLNOPOLSKIEJ!
„Wojna i pokój” („War and Peace”)
serial historyczny, melodramat, USA, Wielka Brytania 2016, reż. Tom Harper, wyst.: Lily James, Paul Dano, James Norton, Aisling Loftus, Tom Burke
Najnowsza adaptacja słynnej powieści Lwa Tołstoja. Sześcioodcinkowy serial produkcji BBC, wyreżyserowany przez Toma Harpera, przedstawia dzieje arystokratycznych rodzin w czasach wojen napoleońskich w Rosji. Armia Napoleona zaczyna inwazję na Wschodzie. Hrabia Piotr Bezuchow popiera francuskiego cesarza, co jest źle widziane przez osoby z pozostałych frakcji politycznych. Przyjaciel Piotra, książę Andriej Bołkoński, to z kolei zażarty wróg Napoleona. Hrabina Natasza Rostowa wciąż szuka swojego miejsca w społeczeństwie. Dzieje tych bohaterów i ich rodzin wplatają się w burzliwe wydarzenia historyczne XIX-wiecznej Rosji.
Premiera: niedziela, 15 października, godz. 21:00 (odc. 3)
Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 21:00
PRODUKCJE WŁASNE
PREMIERA ZOOM TV!
PREMIERA W TELEWIZJI!
„Sportmania”
program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Rafał Kędzior
Program rozrywkowy o sporcie, który w lekkiej i zabawnej formie zrelacjonuje najciekawsze imprezy sportowe z całej Polski i przedstawi sylwetki popularnych sportowców. „Sportmania” wchodzi z kamerą i mikrofonem na ważne imprezy biegowe, zawody sportów walki i mecze piłki nożnej. Audycja będzie się składać z krótkich, kilkuminutowych materiałów filmowych. Program prowadzi znany dziennikarz sportowy Rafał Kędzior.
Premiera: piątek, 20 października, godz. 18:35 (odc. 3)
Emisja premierowych odcinków: każdy piątek, godz. 18:30
PREMIERA ZOOM TV!
PREMIERA W TELEWIZJI!
„Zoom przy kawie”
program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Aleksandra Hajduk i Mirosław Riedel
Zoom przy kawie to program śniadaniowy, który w rodzinnej i przyjaznej atmosferze przybliża lokalne tradycje, ciekawostki, inicjatywy i znane osobowości z różnych miejsc Polski. Gospodarzami programu są Aleksandra Hajduk oraz Mirosław Riedel.
Premiera: sobota, 14 października, godz. 11:00
Emisja premierowych odcinków: każda sobota, godz. 11:00
PREMIERA ZOOM TV!
PREMIERA W TELEWIZJI!
„Na ziemi obiecanej”
edukacyjny, Polska 2017
Fascynująca  podróż do świata najbogatszych łódzkich przemysłowców. Zobaczymy jak żyli i jakim przepychem byli otoczeni ludzie, którzy napędzali życie Łodzi, poznamy sekretne zakątki tego miasta.
Premiera: poniedziałek, 16 października, godz. 18:30
DOKUMENTY
PREMIERA ZOOM TV!
„Godzina Zero” („Zero Hour”)
dokument, katastroficzny, Kanada, Wielka Brytania 2004
Seria dokumentalna przybliżająca kulisy największych katastrof ostatnich lat. Minuta po minucie odtwarza wydarzenia, które działy się na godzinę przed tragedią. Każdy odcinek to inne wydarzenie, które zmieniło świat. Od katastrofy w Czarnobylu, przez masakrę w gimnazjum Columbine High, po zatonięcie promu Estonia. Seria „Godzina Zero” pozwala doświadczyć ważnych zdarzeń, zanim stały się historią.
Premiera: poniedziałek, 16 października, godz. 21:10 i wtorek, 17 października, godz. 23:05
Emisja premierowych odcinków: każdy poniedziałek, godz. 16:00
PREMIERA ZOOM TV!
„Kryminalne zagadki” („Unusual Suspects”)
dokument, kryminał, USA 2010
Fascynująca seria dokumentalna o najsłynniejszych i najbardziej skomplikowanych zagadkach kryminalnych w historii, których rozwiązanie zajmowało śledczym czasem kilka dekad. Seria pokazuje kulisy śledztw, które doprowadziły do aresztowania sprawców zbrodni i przygląda się procesom sądowym wiodącym do skazania winnych.
Premiera: czwartek, 19 października, godz. 21:05
Emisja premierowych odcinków: każdy czwartek, godz. 21:00

 
„Mundial. Gra o wszystko”
dokument sportowy, Polska 2012, reż. Michał Bielawski, wyst.: Zbigniew Boniek, Dariusz Szpakowski, Tomasz Wołek, Antoni Piechniczek, Jan Lityński, Włodzimierz Zientarski, Grzegorz Lato, Stefan Majewski
Film dokumentalny przedstawiających występ polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, które odbyły się w 1982 roku w Hiszpanii.
Premiera: sobota, 14 października, godz. 17:55
PREMIERA KINO POLSKA!
„Profesor na drodze”
obyczajowy, Polska 1973, reż. Zbigniew Chmielewski, wyst.: Jolanta Bohdal, Jerzy Braszka, Zbigniew Józefowicz, Andrzej Jurczak, Zygmunt Malawski
Uczniowie technikum dla pracujących przygotowują się do matury. Gdy ich polonista popada w kłopoty, postanawiają mu pomóc.
Premiera: niedziela, 15 października, godz. 18:45 i poniedziałek, 16 października, godz. 16:45
„Miś”
komedia, Polska 1980, reż. Stanisław Bareja, wyst.: Stanisław Tym, Barbara Burska, Christine Paul-Podlasky
Absolutnie kultowa polska komedia. Bo czy ktoś nie zna choć jednego cytatu z „Misia”? Ryszard Ochódzki, krętacz i kombinator, prezes klubu sportowego Tęcza, musi dostać się do Londynu i podjąć z konta pieniądze, zanim uczyni to jego była żona. Eks-małżonka utrudnia mu zadanie, niszcząc paszport. Zdobycie nowego dokumentu to w realiach Polski Ludowej wielkie wyzwanie. „Miś” to genialna satyra na absurdy polskiej codzienności przełomu lat 70. i 80.
Emisja: niedziela, 15 października, godz. 20:00 i czwartek, 19 października, godz. 20:00
„Zagubiony czas”
dramat, Niemcy 2011, reż. Anna Justice, wyst.: Mateusz Damięcki, Alice Dwyer, Dagmar Manzel, Susanne Lothar, David Rasche, Lech Mackiewicz, Joanna Kulig, Florian Lukas, Shantel VanSanten
Niezwykła historia miłości, która rozkwitła w 1944 r. na terenie obozu koncentracyjnego Auschwitz, pośród wszechobecnie panującego terroru. Tomasz – młody polski więzień polityczny zakochany w żydowskiej więźniarce Hannie Silberstein – organizuje ryzykowną ucieczkę obojga z obozu zagłady. W chaosie wojennej zawieruchy zakochani zostają rozdzieleni i powoli tracą nadzieję na powtórne spotkanie. Ponad trzydzieści lat później, w Nowym Jorku, szczęśliwie zamężna Hanna na ekranie telewizora zauważa mężczyznę łudząco przypominającego jej ukochanego i postanawia za wszelką cenę go odnaleźć.
Emisja: środa, 18 października, godz. 20:00
 

 
FILMY
„Co kryje miłość” („Ages of Love”)
romans, komedia, Włochy 2011, reż. Giovanni Veronesi, wyst.: Robert DeNiro, Monica Bellucci
Włoska komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. Oglądamy trzy historie miłosne, z których każda ilustruje inny etap życia. Młody poukładany prawnik Roberto jest zaręczony z Sarą i sądzi, że wszystko w swoim życiu ma już zaplanowane. Ale na jego drodze staje piękna i bardzo prowokacyjna Micol. Fabio od 25 lat jest idealnym mężem. Wszystko się zmienia, gdy na przyjęciu poznaje Elianę, pełną niespodzianek. Natomiast Adrian, amerykański profesor historii sztuki, wpada w sidła uroku Violi, która burzy jego spokojną egzystencję.
Emisja: niedziela, 15 października, godz. 21:00
Cykl MOCNE PIĄTKI
„Wojna imperiów” („Dragon Blade”)
dramat, akcja, Chiny 2015, reż. Daniel Lee, wyst.: Adrien Brody, Jackie Chan, John Cusack
Barwny i widowiskowy film o bitwie o Jedwabny Szlak. By utrzymać tę strategiczną drogę handlową łączącą Chiny z Europą przed potężnym Tiberiusem chińska armia pod dowództwem dzielnego Huo Ana łączy siły ze zbuntowanym rzymskim legionem Lucjusza. Wielka konfrontacja jest nieukniona… W rolach głównych występują takie gwiazdy światowego kina, jak Adrien Brody, Jackie Chan i John Cusack.
Emisja: piątek, 20 października, godz. 21:00
 

 
PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!
PREMIERA W POLSCE!
„Mroczny zaułek” („Apple Tree Yard”)
dramat, Wielka Brytania 2017, reż. Jessica Hobbs, wyst.: Emily Watson, Ben Chaplin, Mark Bonnar, Jack Hamilton
Mroczny, prowokujący i trzymający w napięciu serial BBC, którego bohaterką jest prowadząca ułożone życie, spełniona rodzinnie i zawodowo Yvonne. Sytuacja kobiety zmienia się, gdy poznaje tajemniczego Marka, z którym rozpoczyna płomienny romans. Szybko okazuje się jednak, że świat realny i seksualnych fantazji zaczynają się przenikać, a dawna normalność Yvonne wisi na włosku…
Premiera: sobota, 14 października, godz. 21:00 (odc. 4)
Emisja: każda sobota, godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *