Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 4-10 listopada 2017 roku.

 

Wydarzeniem tygodnia 4-10 listopada 2017 roku na kanałach Grupy Kino Polska będzie polska premiera serialu „Bezsenność” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. „Bezsenność” to mroczna opowieść o pewnej niebezpiecznej grze bogatych i wpływowych ludzi, w której stawką jest ludzkie życie. Maciej Stuhr wciela się w postać Igora Wołkowa, głównego sędziego w tytułowej grze. W 2016 roku prawa do serialu „Bezsenność” kupiła rosyjska telewizja NTV, z kolei amerykańska telewizja Starz nakręciła remake serialu. Premiera w Kino Polska już w sobotę, 4 listopada, o 22:05. Kanał Kino Polska przypomni też jeden z najlepszych polskich filmów 2003 roku, mocny i realistyczny thriller „Symetria”.

 

FILMY

PREMIERA ZOOM TV!

„Podwójna gra” („A Different Loyalty”)

dramat, romans, thriller, USA, Kanada, Wielka Brytania, Malta 2005, reż. Marek Kanievska, wyst.: Sharon Stone, Rupert Everett, Tamara Hope

W ogarniętym wojną Bejrucie, w tajemniczych okolicznościach znika brytyjski dziennikarz. Jego żona postanawia go odnaleźć. Chęć poznania prawdy prowadzi ją do Londynu, Nowego Jorku i w końcu do Moskwy. Dowiaduje się tam, że był on agentem KGB. Wszystkie zdarzenia z przeszłości tworzą układankę. Kobieta stanie twarzą w twarz z odwiecznym konfliktem między miłością i obowiązkiem. Czy mimo wszystko uda jej się odnaleźć męża?

Premiera: sobota, 4 listopada, godz. 20:00

PREMIERA ZOOM TV!

„Piraniokonda” („Piranhaconda”)

horror, sci-fi, USA 2012, reż. Jim Wynorski, wyst.: Michael Madsen, Rachel Hunter, Shandi Finnessey

Profesor Lovegrove kradnie jajo niebezpiecznej, lecz niezwykle rzadkiej piraniokondy. W ślad za złodziejem ruszają niedoszli rodzice, którzy pragną za wszelką cenę odzyskać cenną zgubę. Tymczasem naukowiec spotyka na swojej drodze ekipę filmową, która w pięknych okolicznościach przyrody realizuje kolejny projekt. Wkrótce profesor, gwiazda filmowa i kilku członków ekipy wpada w zasadzkę przygotowaną przez porywaczy. Jednak do kryjówki kidnaperów dociera także rozwścieczona piraniokonda, która atakuje przestępców. Profesorowi i aktorom udaje się uciec z zasadzki. Niedługo potem ocalały przywódca złoczyńców znajduje kamerę naukowca i odkrywa, że to jego działania ściągnęły na wszystkich atak niebezpiecznego drapieżnika. Postanawia zabić zarówno potwora, jak i członków ekipy. Tymczasem piraniokonda kontynuuje pościg za osobami, które są w posiadaniu drogocennego jaja. Zostaje jednak raniona granatem. Gdy drugi wąż wyczuwa zapach krwi, atakuje swojego rannego partnera, a następnie kontynuuje pościg za złodziejem. Tymczasem pozostali członkowie ekipy odkrywają, że profesor jeszcze nie pozbył się swojego łupu, zmuszają go, aby to zrobił. Mężczyzna jednak tylko udaje, że spełnił ich życzenie, postanawia bowiem zachować cenną zdobycz dla siebie. Nie jest jednak w stanie oszukać piraniokondy…

Premiera: piątek, 10 listopada, godz. 21:00

SERIALE

PREMIERA ZOOM TV!

„Stawka większa niż życie”

sensacyjny, wojenny, szpiegowski, Polska 1967, reż. Janusz Morgenstern, wyst.: Stanisław Mikulski, Seweryn Butrym, Mieczysław Stoor

Rok 1941. Trwa II wojna światowa. Stanisław Kolicki, Polak, ucieka z obozu jenieckiego w Królewcu. Przedostaje się na stronę radziecką, gdzie przekazuje informacje o koncentracji wojsk niemieckich. Okazuje się, że jest on łudząco podobny do schwytanego przez Rosjan niemieckiego oficera. Radziecki wywiad wpada na pomysł wysłania Kolickiego na stronę niemiecką jako pojmanego kapitana Hansa Klossa. Jako agent J-23 młody Polak przekazuje radzieckiemu wywiadowi najskrytsze tajemnice III Rzeszy. Spryt, inteligencja i wdzięk pomagają mu zmylić wroga.

Odc. 2

Kapitan Hans Kloss, a w rzeczywistości działający dla radzieckiego wywiadu agent J-23, dostaje zadanie specjalne. Ma odbić polskiego naukowca, którego Niemcy próbują nakłonić do współpracy. Tymczasem Glaubel zastawia pułapkę na siatkę radzieckich agentów.

Premiera: sobota, 4 listopada, godz. 12:10 (odc. 1., „Wiem kim jesteś”)

Premiera: sobota, 4 listopada, godz. 13:25 (odc. 2., „Ściśle tajne”)

REALITY SHOW

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI OGÓLNOPOLSKIEJ!

„Remontowi Cudotwórcy: Brat kontra Brat” („Brother vs. Brother”)

reality show, USA 2013, wyst.: Jonathan Scott, Drew Scott

Spece od nieruchomości – bliźniacy Jonathan i Drew Scott – wystąpią przeciwko sobie i poprowadzą do zwycięstwa rywalizujące ekipy remontowe. Który team dokona najlepszej metamorfozy wnętrza? Który z braci okaże się lepszym liderem? Czasu jest mało, budżet ograniczony, a zwycięzca może być tylko jeden!

Premiera: niedziela, 5 listopada, godz. 14:10 (sezon 2; odc. 5 i 6)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 14:00

PRODUKCJE WŁASNE

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Gwiazdy na talerzu” (sezon 2)

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadząca: Agata Solarska

Program rozrywkowy, w którym najpopularniejsi artyści pojawią się w ciekawych restauracjach w różnych miastach, bynajmniej jednak nie jako goście, ale jako kucharze. Pod okiem szefa kuchni ugotują wybraną z karty potrawę. Przy okazji opowiedzą o swoich projektach muzycznych, zdradzą zakulisowe anegdoty.

Premiera: niedziela, 5 listopada, godz. 18:05 (sezon 2, odc. 3)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 18:10

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Sportmania”

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Rafał Kędzior

Program rozrywkowy o sporcie, który w lekkiej i zabawnej formie zrelacjonuje najciekawsze imprezy sportowe z całej Polski i przedstawi sylwetki popularnych sportowców. „Sportmania” wchodzi z kamerą i mikrofonem na ważne imprezy biegowe, zawody sportów walki i mecze piłki nożnej. Audycja będzie się składać z krótkich, kilkuminutowych materiałów filmowych. Program prowadzi znany dziennikarz sportowy Rafał Kędzior.

Premiera: piątek, 10 listopada, godz. 18:30 (odc. 6)

Emisja premierowych odcinków: każdy piątek, godz. 18:30

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Zoom przy kawie”

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Aleksandra Hajduk i Mirosław Riedel

Zoom przy kawie to program śniadaniowy, który w rodzinnej i przyjaznej atmosferze przybliża lokalne tradycje, ciekawostki, inicjatywy i znane osobowości z różnych miejsc Polski. Gospodarzami programu są Aleksandra Hajduk oraz Mirosław Riedel.

Premiera: niedziela, 5 listopada, godz. 9:00 (sezon 2, odc. 5) 

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 9:00

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Na ziemi obiecanej”

edukacyjny, Polska 2017, prowadzący: Marcel Szytenchelm

„Na ziemi obiecanej” na nowo odkryje Łódź prezentując różne odsłony jednego z najważniejszych polskich miast. Autorzy program pokażą od kuchni nie tylko Łódź fabrykancką, przybliżając postaci najbogatszych łódzki przemysłowców i sprawdzając jak powstawały imperia przemysłowe i pałace (np. Pałac Poznańskich), ale też przedstawią Łódź filmową. Wśród bohaterów programu znajdą się m.in. związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy: Bronisław Wrocławski, Leon Niemczyk i Maria Probosz.

Premiera: poniedziałek, 6 listopada, godz. 18:30 (odc. 4)

DOKUMENTY

PREMIERA ZOOM TV!

„Godzina Zero” („Zero Hour”)

dokument, katastroficzny, Kanada, Wielka Brytania 2004

Seria dokumentalna przybliżająca kulisy największych katastrof ostatnich lat. Minuta po minucie odtwarza wydarzenia, które działy się na godzinę przed tragedią. Każdy odcinek to inne wydarzenie, które zmieniło świat. Od katastrofy w Czarnobylu, przez masakrę w gimnazjum Columbine High, po zatonięcie promu Estonia. Seria „Godzina Zero” pozwala doświadczyć ważnych zdarzeń, zanim stały się historią.

Premiera: poniedziałek, 6 listopada, godz. 21:10 (sezon 1, odc. 4)

Emisja premierowych odcinków: każdy poniedziałek, godz. 21:00

PREMIERA ZOOM TV!

„Kryminalne zagadki” („Unusual Suspects”)

dokument, kryminał, USA 2010

Fascynująca seria dokumentalna o najsłynniejszych i najbardziej skomplikowanych zagadkach kryminalnych w historii, których rozwiązanie zajmowało śledczym czasem kilka dekad. Seria pokazuje kulisy śledztw, które doprowadziły do aresztowania sprawców zbrodni i przygląda się procesom sądowym wiodącym do skazania winnych.

Premiera: czwartek, 9 listopada, godz. 21:05

Emisja premierowych odcinków: każdy czwartek, godz. 21:00      

SERIALE

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA KINO POLSKA!

„Bezsenność” („Insomnia”; ros. „Bessonitsa”)

thriller, Rosja 2014, reż. Andriej Marmontov, wyst.: Maciej Stuhr, Anna Antonowa, Vladislaw Pavlov, Julia Jurczenko

Raz w roku najbogatsi, najbardziej wpływowi i znudzeni życiem zbierają się w nielegalnym, ekskluzywnym kasynie, by zagrać w pewną okrutną grę. Wszyscy robią zakłady o to, kto z jej uczestników zaśnie jako ostatni. Hazardziści mogą stracić wielkie pieniądze, ale jeszcze więcej ryzykują gracze. Zwycięży bowiem ten kto nie zaśnie i… przeżyje. Zasady gry są brutalne, a udział w niej nie dla wszystkich dobrowolny…

Premiera: sobota, 4 listopada, godz. 22:05 (dwa premierowe odcinki; odc. 1 i 2)

FILMY

PREMIERA KINO POLSKA!

„Przekładaniec”

komedia, Polska 1968, reż. Andrzej Wajda, scen. Stanisław Lem, wyst.: Bogumił Kobiela, Ryszard Filipski, Anna Prucnal, Jerzy Zelnik, Piotr Wysocki, Tadeusz Pluciński, Gerard Wilk, Wojciech Rajewski, Ewa Gąsowska

Filmowa nowela science fiction do scenariusza Stanisława Lema. Znakomity kierowca rajdowy i jego brat pilot biorą udział w groźnej kraksie. Przewiezieni do kliniki genialnego transplantologa zostają poddani operacji. Życie udaje się uratować tylko kierowcy, któremu chirurg przeszczepia wiele organów zmarłego brata. Zastosowane przez lekarza nowatorskie metody bardzo skomplikują życie rajdowca…

Premiera: sobota, 4 listopada, godz. 17:15 i niedziela, 5 listopada, godz. 10:00

„Symetria”

thriller, Polska 2003, reż. Konrad Niewolski, wyst.: Arkadiusz Detmer, Andrzej Chyra, Janusz Bukowski, Marcin Jędrzejewski, Borys Szyc, Kinga Preis, Elżbieta Kijowska, Mariusz Jakus

Łukasz, bezrobotny absolwent geografii, zostaje niesłusznie aresztowany. Zarzuty są poważne: napad. Alibi Łukasza jest słabe, a podczas konfrontacji zostaje rozpoznany. Sytuacja staje się beznadziejna, kiedy kilka godzin później domniemana ofiara nagle umiera. Adwokat obiecuje zrobić, co w jego mocy, ale Łukasz trafia do aresztu. Musi odnaleźć się w świecie twardych, więziennych zasad. Wybiera celę „grypsujących”…

Emisja: sobota, 4 listopada, godz. 20:00

„Dżej dżej”

komedia, obyczajowy, Polska 2014, reż. Maciej Pisarek, wyst.: Borys Szyc, Justyna Sieniawska, Ewa Makomaska, Barbara Kałużna, Paweł Tchórzelski

Jerzy, typowy gadżeciarz, nawiązuje dziwną relację ze swoim GPS-em o kobiecym głosie, który sprowadza go na złą drogę.

Emisja: niedziela, 5 listopada, godz. 20:00

„Daas”

dramat, kostiumowy, Polska 2011, reż. Adrian Panek, wyst.: Andrzej Chyra, Mariusz Bonaszewski, Ogierd Łukaszewicz, Janusz Chabior, Robert Gonera,  Sławomir Orzechowski, Radosław Chrześciański, Schultz Ditte Berkeley-, Anna Ilczuk, Magdalena Czerwińska, Maciej Tomaszewski, Krzysztof Dracz

Wiedeń, rok 1776. Do Henryka Kleina, młodszego radcy nadwornej kancelarii cesarzowej, dociera skarga na bawiącego w mieście ekscentrycznego, żydowskiego arystokratę Jakuba Franka. Autor donosu, galicyjski Żyd Goliński, utrzymuje, że Frank jest oszustem, który pozbawił go majątku i rodziny. Zaintrygowany Klein rozpoczyna śledztwo i dochodzi do wniosku, że tajemniczy ekscentryk knuje spisek przeciw cesarstwu…

Emisja: niedziela, 5 listopada, godz. 21:50 i

„Operacja Samum”

dramat, akcja, Polska 1999, reż. Władysław Pasikowski, wyst.: Marek Kondrat, Olaf Lubaszenko, Bogusław Linda, Anna Korcz

Nominowany do Złotych Lwów film akcji o operacji odbijania amerykańskich agentów z rąk żołnierzy reżimu Saddama Husajna w Iraku. Gdy grany przez Marka Kondrata agent Józef Mayer próbuje ratować uwięzionego w Iraku syna, polskie służby wykorzystują jego działania do własnych celów.

Emisja: piątek, 10 listopada, godz. 20:00

FILMY

„Drugie życie króla” („Arthur Newman”)

komedia, USA 2013, reż. Dante Ariola, wyst.: Colin Firth, Emily Blunt

Wallace Avery nie znosi swojej pracy i byłej żony, a syn go nienawidzi. Mężczyzna chce zacząć wszystko od początku. Pozoruje własne samobójstwo, żeby odciąć się od przeszłości. Po przybraniu nowego nazwiska – już jako Arthur Newman – poznaje czarującą Mike, kobietę po przejściach, która też pragnie zapomnieć o wszystkim, co ją dotychczas spotkało. Arthur i Mike zakochują się w sobie i postanawiają wspólnie zasmakować szczęścia. Włamują się do pustych domów, by przybierać tożsamość ich właścicieli.

Emisja: sobota, 4 listopada, godz. 21:00

PREMIERA KINO TV!

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Jak stracić przyjaciół” („How To Lose Friends & Alienate People”)

biograficzny, komedia, dramat, romans, Wielka Brytania 2008, reż. Robert B. Weide, wyst.: Kelan Pannell, Janette Scott, Simon Pegg

Komedia opowiadająca o brytyjskim dziennikarzu Sidney’u Youngu, który robi karierę w amerykańskim czasopiśmie o gwiazdach i show-biznesie. Young – znudzony swoją pracą intelektualista – niespodziewanie dostaje ciekawą propozycję. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam zostać dziennikarzem w prestiżowym magazynie „Sharps”, a jego nowym szefem jest legendarny Clayton Harding (Jeff Bridges). Young szybko orientuje się, że aby odnaleźć się w bezwzględnym świecie show-biznesu, musi zrezygnować ze swoich ideałów i zdecydować się na wiele kompromisów.

Premiera: poniedziałek, 6 listopada, godz. 21:00

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

„Abecadło mordercy” („Alphabet Killer”)

thriller, kryminał USA 2008, reż. Rob Schmidt, wyst.: Eliza Dushku, Cary Elwes, Timothy Hutton

W Rochester dochodzi do serii krwawych morderstw. Ofiarami padają kobiety, które są porywane i mordowane w okrutny sposób. Detektyw Megan Paige chce zrobić wszystko, by odnaleźć zabójcę. Wkrótce tak się angażuje w sprawę, że zaczyna mieć wizje z ofiarami w roli głównej. Policjantka Megan zauważa, że imiona zamordowanych dziewcząt i nazwa miejsca, w którym zostają znalezione ciała, zaczynają się na te same litery alfabetu. Gdy zdanie policjantki zaczyna się liczyć w śledztwie, samopoczucie detektyw Megan niespodziewanie ulega pogorszeniu. Czy policjantce uda się odnaleźć seryjnego mordercę?

Premiera: sobota, 4 listopada, godz. 21:00

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

„Steel City”

dramat, USA 2006, reż. Brian Jun, wyst.: Jamie Anne Allman, Raymond J Barry, Kristian Best

Dramat produkcji USA. Po fatalnym w skutkach wypadku samochodowym Carl Lee (John Heard) trafia za kratki. Jego młodszy syn jest jedyną osobą, która go odwiedza. Gdy po długim czasie Carl wychodzi na wolność, okazuje się, że poza murami więzienia wiele się zmieniło. Konflikt ze starszym synem oraz skrywana przez pozostałych członków rodziny złość nie pomagają Carlowi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a rozpamiętywanie przeszłości tylko pogarsza sprawę. Czy mimo braku zaufania, poczucia krzywdy i lat spędzonych osobno uda się scalić podzieloną rodzinę?

Premiera: niedziela, 5 listopada, godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *