Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 9-15 czerwca 2018 roku.
W tygodniu 9-15 czerwca 2018 Grupa Kino Polska pokaże kolejne premiery. Nowością Zoom TV jest wstrząsający kanadyjski dokument o wiele mówiącym tytule „Terror w pracy”. Program przybliża najbardziej skandaliczne, nieoczekiwane i dziwne historie, które wydarzyły się w miejscu pracy. Nieszczęśnicy, którzy przeżyli najgorsze chwile swojego zawodowego życia, dzielą się własnymi doświadczeniami. Ten program udowadnia, że nawet praca może być prawdziwym koszmarem!
Telewizja Kino Polska zaprasza na premierę filmu „Szpinak czyni cuda!” – kolejnej genialnej czechosłowackiej komedii emitowanej w ramach poniedziałkowego cyklu „Z czego śmieją się sądziedzi”.
FilmBox Premium HD wyemituje kolejne odcinki znakomitego serialu „Mafia zabija tylko latem”, który ma swoją premierę w Polsce. Serial z wdziękiem i poczuciem humoru przedstawia losy zwykłej włoskiej rodziny z Palermo żyjącej w czasach krwawych rządów sycylijskiej Cosa Nostry. „Mafia zabija tylko latem” to produkcja twórców serialu „Młody papież” – jednego z najlepszych seriali w historii telewizji.
 

 

SERIALE

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W OGÓLNOPOLSKIEJ TELEWIZJI

„Jak zostałem Rosjaninem” („Kak ya stał russkim”)

serial komediowy, Rosja 2015, reż. Konstantin Stasky, wyst.: Mateusz Damięcki, Sergey Chirkov, Svetlana Ivanova, Denis Pyanov, Nikita Panfilov

Alex Wilson to młody dziennikarz poczytnej gazety „American Post” z Nowego Jorku. Gdy naraża się artykułem pewnemu kongresmenowi, szef postanawia wysłać go do… Moskwy. Początkowo młody Amerykanin traktuje pobyt w Rosji jak zesłanie, jednak szybko przekonuje się, że to fascynujący kraj! W Moskwie Alex przeżywa mnóstwo zabawnych perypetii i spotyka miłość swojego życia. Czy Amerykanin w Moskwie będzie potrafił wręczyć łapówkę? A może odmówi alkoholu? Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie!? Główną rolę w serialu gra Mateusz Damięcki, któremu towarzyszą m.in. Siergiej Chirkov i Swietłana Ivanova. W rosyjskiej telewizji serial cieszył się tak dużą popularnością, że powstał już drugi sezon.

Premiera: niedziela, 10 czerwca / 17:00 i 17:30 (odcinki: 9 i 10)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela / 17:00

DOKUMENTY

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl PONIEDZIAŁKI NIE Z TEGO ŚWIATA

„Śmiercionośne zjawy” („When Ghost Attack”)

dokument, USA 2013

Dokument zabiera widzów w mroczną podróż do świata zjawisk paranormalnych. Program pokazuje co się dzieje, gdy zło zza światów atakuje ludzi. Mroczne znaki, niepokojące szepty, rany fizyczne – to wszystko znajdziemy w „Śmiercionośnych zjawach”. Wszystkie historie są opowiedziane z perspektywy ofiar i ich bliskich, co powoduje, że strach i przerażenie stają się niemal namacalne.

Premiera: poniedziałek, 11 czerwca / 22:05 (odc. 6)

Emisja premierowych odcinków: każdy poniedziałek / 22:00

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl SZOKUJĄCE WTORKI

„Terror w pracy” („Twisted Tales of My 9 to 5”)

dokument, Kanada 2015

Szef-psychopata, podstępni współpracownicy, najdziwniejsze zadania do wykonania? Program przedstawia najbardziej skandaliczne, nieoczekiwane i dziwne historie, które wydarzyły się… w miejscu pracy. Nieszczęśnicy, którzy przeżyli najgorsze chwile swojego zawodowego życia, dzielą się własnymi doświadczeniami. Ten program udowadnia, że nawet praca może być prawdziwym koszmarem!

Premiera: wtorek, 12 czerwca / 22:10 (odc. 1)

Emisja premierowych odcinków: każdy wtorek, godz. 22:00

PREMIERA ZOOM TV!

„Tajemnice zwykłych rzeczy” („The Works”)

dokument, USA 2008

Program szczegółowo prezentuje skomplikowane procesy stojące za największymi wynalazkami ludzkości i zwykłymi produktami, które wszyscy kupujemy i z których na co dzień korzystamy. Przybliża drogę od A do Z, którą musiały przejść poszczególne komponenty, zanim złożono je w jedną całość i przedstawia niesamowitych ludzi, którzy za tym wszystkim stoją. Jeśli interesuje Cię jak powstają buty albo motocykle, ten program jest dla Ciebie!

Premiera: piątek, 15 czerwca / 17:55 (odc. 2)

Emisja premierowych odcinków: każdy piątek, godz. 18:00

FILMY

„Kolor zbrodni” („Freedomland”)

thriller, USA 2006, reż. Joe Roth, wyst.: Samuel L. Jackson, Julianne Moore

Czarny detektyw i biała dziennikarka prowadzą śledztwo w sprawie porwanego dziecka. Matka uprowadzonego chłopca twierdzi, że jej syn został porwany przez czarnoskórego mężczyznę, który wcześniej ukradł jej samochód. W toku prowadzonego śledztwa zaczynają wychodzić na jaw fakty, które podważają zeznania matki.  Tymczasem sprawa przyczynia się do zamieszek na tle rasowym.

Emisja: piątek, 9 czerwca / 20:00

PREMIERA ZOOM TV!

„Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych”

akcja, Francja, Kanada 2014, reż. Camille Delamarre, wyst.: Paul Walker, David Belle

Pełen pościgów, bójek i strzelanin film akcji, do którego scenariusz napisał sam Luc Besson, twórca kultowego „Leona Zawodowca”. Głównym bohaterem filmu jest tajny agent z ponurego Detroit, prowadzący śledztwo w sprawie broni masowej zagłady. Pomaga mu człowiek doskonale znający tytułowe getto. Obaj mają tylko 24 godziny na odnalezienie broni. Wszystko wskazuje na to, że znajduje się ona w rękach potężnego dilera narkotyków. Główną rolę w filmie gra Paul Walker znany z kultowej serii „Szybcy i wściekli”.

Premiera: piątek, 15 czerwca / 20:00

 

SERIALE 

PREMIERA KINO POLSKA!

„Sprawiedliwi”

wojenny, Polska 2010, reż. Waldemar Krzystek, wyst.: Marta Chodorowska, Wojciech Solarz, Anna Dereszowska, Jakub Mazurek, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Morawski, Jan Englert, Borys Szyc

Serial historyczny, którego akcja dzieje się w dwóch warstwach czasowych: w czasie II Wojny Światowej i współcześnie. Podczas okupacji Basia, członkini „Żegoty” pomaga Żydom i aktywnie działa w konspiracji. Jej mąż Stefan nie chce się angażować. Jego nastawienie zmienia dopiero tragedia rodzinna. Basia jako 90-letnia staruszka zostaje odznaczona medalem Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata i razem z synem Marcinem jedzie do Jerozolimy.

Premiera: niedziela, 10 czerwca / 13:45 i 14:45 (odc. 3 i 4)

FILMY

PREMIERA KINO POLSKA!

CYKL FILMÓW CZECHOSŁOWACKICH „Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ SĄSIEDZI”

„Szpinak czyni cuda!” („Což takhle dát si špenát”)

komedia, sci-fi, Czechosłowacja 1977, reż. Václav Vorlíček, wyst.: Stella Zázvorková, Iva Janžurová, František Filipovský, Vladimír Menšík

Jarda Zemanek i Franta Liska to bandyci bez skrupułów. Choć dopiero wyszli z więzienia, gdzie trafili za kradzież, już angażują się w kolejny lewy interes. Tym razem będą działać na zlecenie właściciela luksusowego salonu kosmetycznego, Netusila i jego wspólnika, docenta Mlejnka. W instytucie badawczym, gdzie pracuje docent, wynaleziono urządzenie do odmładzania krów. Netusil chce stworzyć jego kopię i zrobić fortunę na przywracaniu młodości bogatym klientkom z całego świata. Należy jednak uważać, by w dzień poddania się kuracji nie jeść szpinaku, który zwielokrotnia efekty działania urządzenia…

Premiera: poniedziałek, 11 czerwca / 20:00

PREMIERA KINO POLSKA!

„Ostatnie piętro”

thriller, Polska 2012, reż. Tadeusz Król, wyst.: Janusz Chabior, Joanna Orleańska, Barbara Garstka, Wojciech Zieliński, Przemysław Bluszcz, Ewa Bakalarska, Bartłomiej Firlet, Aleksandra Popławska

Kapitan Derczyński mieszka z żoną i trójką dzieci w niewielkim mieście. Jest dobrym żołnierzem, zadeklarowanym patriotą i tradycjonalistą. Jego świat staje na głowie, kiedy odkrywa nieprawidłowości w finansach swojej jednostki i zostaje zdymisjonowany. Żyje w przekonaniu, że jest ofiarą antypolskiego spisku. izoluje rodzinę od otoczenia, coraz bardziej dziwaczeje. Żona, ze strachu o siebie i dzieci, godzi się na wszystko. Rodzinie coraz trudniej znieść klaustrofobiczną psychozę i wojskowy dryl wprowadzony przez ojca. Derczyński nie zamierza jednak na tym poprzestać…

Premiera: piątek, 15 czerwca / 22:10

 

 

SERIALE

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA KINO TV!

„Facet od serca” („The Heart Guy”) – 2. sezon

dramat, Australia 2017, reż. Ian Watson, wyst.: Rodger Corser, Nicole da Silva, Ryan Johnson

Drugi sezon australijskiego hitu serialowego. Doktor Hugh przechodzi kryzys – musi się zmierzyć z wieloma problemami: w pracy, w rodzinie i życiu miłosnym. Charlie chwyta się każdego, nawet niemoralnego sposobu, by odzyskać Matta. A radość Meryl z wygranej w wyborach zostaje przyćmiona przez skandal z oszustwem.

Premiera: wtorek, 12 czerwca / 21:00 i 22:00 (sezon 2; odc. 7 i 8)

Emisja premierowych odcinków: każdy wtorek, godz. 21:00

 

SERIALE

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

„Mafia zabija tylko latem” („Mafia Kills Only in Summer”)

komedia, dramat, Włochy, 2016, reż. Luca Ribuoli, wyst.: Claudio Gioe, Anna Foglietta, Francesco Scianna

Serial ukazuje krwawe rządy najpotężniejszej włoskiej mafii przez pryzmat dorastającego Salvatore i jego rodziny. Wszystko zaczyna się w 1979 roku w Palermo, gdy młodziutki Salvatore zakochuje się w nowej szkolnej koleżance, o której względy rywalizuje ze swoim najlepszym przyjacielem. Jednocześnie chłopiec jest świadkiem moralnych rozterek swojego ojca, który w mieście rządzonym przez mafię próbuje pozostać wierny własnym zasadom.

Premiera: sobota, 9 czerwca / 21:00 i 22:05 (odc. 3 i 4)

Emisja premierowych odcinków: każda sobota / 21:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *