Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 7-13 lipca 2018 roku.

 

 

W tygodniu 7-13 lipca 2018 na kanałach Grupy Kino Polska premierę będzie miał m.in. głośny film Władysława Pasikowskiego „Demony wojny wg Goi” w Telewizji Kino Polska. To historia żołnierzy sił pokojowych NATO, którzy mimo zakazu dowództwa ruszają na pomoc załodze zestrzelonego śmigłowca. W rolach głównych czołowi polscy aktorzy: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Zbigniew Zamachowski i Artur Żmijewski.

Zoom TVpremiera interesującego dokumentu „Zbuntowana Planeta”, który przybliża skutki zmiany klimatu na Ziemi i niszczycielską siłę natury.

FilmBox Premium HD ostatnie odcinki znakomitego serialu „Mafia zabija tylko latem” – twórców hitu „Młody papież”.

 

 

SERIALE

PREMIERA ZOOM TV!

„Robin Hood” („Robin of Sherwood”)

przygodowy, Wielka Brytania 1984, reż. Ian Sharp, wyst.: Michael Praed

Wioska należąca do Ailrica Loxley zostaje zniszczona przez Normanów. W obawie o życie swego 5-letniego syna Robina, Ailric przekazuje go pod opiekę młynarzowi. Przed samą śmiercią Ailric przepowiada swemu oprawcy, Szeryfowi z Nottingham, nadejście Człowieka W Kapturze, który zwalczy tyranię. Piętnaście lat później Robin wraz z synem młynarza, swym przyrodnim bratem Muchem, zostają zamknięci w lochach Nottingham za zabicie królewskiego jelenia. Wkrótce udaje im się zbiec…

Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek / 18:00

DOKUMENTY

PREMIERA ZOOM TV!

„Zbuntowana Planeta” („Angry Planet”)

dokument, Kanada 2015

Profesjonalny łowca burz, George Kourounis, raportuje o skutkach zmian klimatu. W miarę ogrzewania się planety, klęski żywiołowe stają się coraz częstsze i poważniejsze. Przemierzając świat, George ściga najbardziej widowiskowe i niszczycielskie popisy sił natury.

Premiera: niedziela, 8 lipca / 8:55 (sezon 1, odc. 1)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela / 9:00

FILMY

„Zabij mnie, glino”

sensacyjny, Polska 1987, reż. Jacek Bromski, wyst.: Bogusław Linda, Piotr Machalica, Anna Romantowska, Maria Pakulnis, Andrzej Grabarczyk

Kinowy debiut mistrza sensacji – Jacka Bromskiego. Groźny przestępca Jerzy Molik ucieka z konwoju. To już drugi raz, wcześniej uciekł z więzienia. Teraz chce zemścić się na poruczniku Popczyku, który go aresztował. Udaje mu się zabić jego żonę, a następnie napaść na ambulans pocztowy przewożący 4 miliardy złotych. Popczyk wpada na trop przestępcy i przygotowuje obławę.

Emisja: niedziela, 8 lipca / 21:55

 

 

FILMY

„Sztuka kochania”

Komedia erotyczna, Polska 1989, reż. Jacek Bromski, wyst.: Piotr Machalica, Joanna Trzepiecińska, Anna Romantowska, Wiktor Zborowski, Jerzy Bończak

Olgierd Pasikonik, sława w dziedzinie seksuologii, ma kłopoty. Choć cieszy się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej, nie sprawdza się jako mężczyzna. W dodatku los zmusza go do zaopiekowania się jedną z pacjentek, której udzielił niefortunnej porady. Idąc za radą psychoanalityka, u którego szuka rozwiązania swoich problemów, zatrudnia młodą atrakcyjną dziewczynę jako pomoc domową.

Emisja: niedziela, 8 lipca / 20:00

PREMIERA KINO POLSKA!

„Demony wojny wg Goi”

dramat, wojenny, Polska, Niemcy 1998, reż. Władysław Pasikowski, wyst.: Bogusław Linda, Zbigniew Zamachowski, Tadeusz Huk, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Edward Lubaszenko, Bartłomiej Topa, Radosław Pazura, Aleksandra Nieśpielak

Bośnia u kresu wojny w byłej Jugosławii. Major Keller, którego oddział wchodzi w skład międzynarodowej misji pokojowej NATO, nie podporządkował się rozkazom. Z Polski przyleciał właśnie jego następca, major Kusz, by przejąć dowództwo. W międzyczasie łączność odbiera sygnał S.O.S. od pilota śmigłowca w którym znajdują się m.in Polacy. Keller zarządza akcję ratunkową, łamiąc zakaz opuszczania obozu. Zaimprowizowany oddział rusza w góry, na terytorium kontrolowane przez krwawego serbskiego watażkę…

Premiera: niedziela, 8 lipca / 22:05

„Erratum”

dramat, psychologiczny, Polska 2010, reż. Marek Lechki, wyst.: Tomasz Kot, Ryszard Kotys, Tomasz Radawiec, Janusz Michałowski, Karina Kunkiewicz, Jerzy Rogalski

Rodzinne nieporozumienia, niezrealizowane marzenia, niefortunne przypadki – opowieść o pewnym trzydziestolatku, który pewnego dnia zmuszony jest, by zatrzymać się na chwilę i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rewelacyjna rola Tomasza Kota.

Emisja: środa, 11 lipca / 20:00

 

 

SERIALE

PREMIERA KINO TV!

„Szczęśliwy los” („Winners & Losers”)

komedia, romans, dramat, Australia 2011, reż. Nicholas Bufalo, wyst.: Melissa Bergland, Virginia Gay, Melanie Vallejo

Cztery koleżanki, które w liceum uchodziły za mało atrakcyjne outsiderki, dziesięć lat po ukończeniu szkoły spotykają się z resztą klasy na zjeździe absolwentów. Te nielubiane kiedyś dziewczyny – Frances James, Rebbeca Gilbert, Jenny Gross i Sophie Wong – obecnie mają się świetnie i świętują sukces za sukcesem, choć czasem muszą za to sporo zapłacić.

Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek / 15:00

FILMY

PREMIERA KINO TV!

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Letnie wino” („The Wine For Summer”)

dramat, USA 2013, reż. Maria Matteoli, wyst.: Marcia Gay Harden, Elsa Pataky, Kelsey Asbille

James jest 27-letnim prawnikiem, który pewnego dnia postanawia porzucić karierę, by spełnić swoje marzenie z dzieciństwa o zostaniu aktorem. Kształcąc się pod okiem Shelley, poznaje dramat autorstwa hiszpańskiego dramaturga Carla Lucchesiego. Sztuka rozbudza w nim fascynację Hiszpanią i skłania go do wyjazdu. Przeznaczenie sprawia, że James przypadkowo spotyka Lucchesiego. Poznaje historię jego utraconej miłości, której wspomnienia nie jest w stanie zatrzeć nawet związek z piękną i dużo młodszą Veronicą.

Premiera: poniedziałek, 9 lipca / 21:00

 

 

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

„Mafia zabija tylko latem” („Mafia Kills Only in Summer”)

komedia, dramat, Włochy, 2016, reż. Luca Ribuoli, wyst.: Claudio Gioe, Anna Foglietta, Francesco Scianna

Serial ukazuje krwawe rządy najpotężniejszej włoskiej mafii przez pryzmat dorastającego Salvatore i jego rodziny. Wszystko zaczyna się w 1979 roku w Palermo, gdy młodziutki Salvatore zakochuje się w nowej szkolnej koleżance, o której względy rywalizuje ze swoim najlepszym przyjacielem. Jednocześnie chłopiec jest świadkiem moralnych rozterek swojego ojca, który w mieście rządzonym przez mafię próbuje pozostać wierny własnym zasadom.

Premiera: sobota, 7 lipca / 21:00 i 22:05 (odc. 11 i 12)

Emisja premierowych odcinków: każda sobota / 21:00

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *