MediaZapowiedzi TV

Hity programowe kanału TNT na grudzień 2020

W rozszerzeniu przedstawiamy hity programowe kanału TNT na nadchodzący miesiąc grudzień 2020 roku.

 

CIEPLUTKIE PIĄTKI
Każdy piątek po 21:00

04.12, godz. 21:00 – „Dirty Dancing”

11.12, godz. 21:00 – „Amatorzy sportu”

18.12, godz. 21:00 – „W Krzywym Zwierciadle: Wakacje”

25.12, godz. 21:10 – „Stań przy mnie”

Grudniowy cykl filmów TNT sprawi, że widzowie w mig zapomną o ponurej pogodzie i dojmującym zimnie. „Cieplutkie piątki” to zestaw seansów, które rozgrzeją nawet największych zmarzluchów! Hity światowego kina czekają na widzów w każdy piątek. W programie kultowy obraz o pasji do tańca, film o młodych miłośnikach sportu czy klasyczna komedia z Chevym Chasem.

Cykl rozpocznie „Dirty Dancing”. Szesnastoletnia dziewczyna Frances, zwana Baby (Jennifer Grey), wybiera się z rodziną na wakacje. W kurorcie poznaje tajemniczego Johnny’ego (Patrick Swayze), który jest nauczycielem tańca. Razem z partnerką Penny, Johnny przygotowuje taneczne show, którego nie zapomni żadna osoba wypoczywająca w ośrodku. Niespodziewany tok wydarzeń sprawia, że jego partnerka nie może zatańczyć. Baby spróbuje ją zastąpić, lecz będzie musiała pokonać wiele trudności… Czy mimo różnicy charakterów, bohaterów połączy coś więcej niż wspólny występ?

„Amatorzy sportu” to również opowieść o zaangażowaniu. Pierwszoplanowa postać to chłopiec Scotty (Tom Guiry), którego największym marzeniem jest zostanie zawodnikiem baseballu. Przeprowadza się z rodzicami do nowej okolicy, a tam los zacznie mu sprzyjać – poznaje niezwykle utalentowanego gracza, Rodrigueza (Mike Vitar), który uczyni Scotty’ego swoim protegowanym. Marzenie bohatera zaczyna się spełniać. To pełna ciepła familijna komedia o przygodach grupy dzieciaków, która łączy przyjaźń i miłość do baseballa.

Wielbiciele komedii ucieszą się również na seans filmu „W Krzywym Zwierciadle: Wakacje”. To kolejna część serii z Chevym Chasem w roli głównej, uwielbiana przez widzów na całym świecie. Tym razem rodzina Griswoldów wybierze się do parku rozrywki Walley World. Planują idealny odpoczynek i sielankową wyprawę, a długa podróż do parku ma stać się wielką przygodą. Podczas wyprawy nie zabraknie wrażeń, jednak bieg zdarzeń całkowicie zaskoczy Griswoldów… czy uda im się dotrzeć do wesołego miasteczka?

„Cieplutkie piątki” zakończy film „Stań przy mnie”. Nakręcono go na podstawie opowiadania mistrza horrorów i thrillerów, Stephena Kinga. Film wiernie oddaje literacki kunszt pisarza – widzowie TNT mogą liczyć na to, że obraz będzie trzymał w napięciu. Grupa nastolatków postanawia odnaleźć ciało swojego zmarłego przyjaciela. Odważni bohaterowie są gotowi stawić czoła przeciwnościom, aby prześcignąć innych poszukiwaczy. Kto pierwszy odnajdzie ciało zaginionego chłopca, ten zyska wielką sławę. Czy nastolatkom uda się zrealizować plan?

ROCKY ZA ROCKY’M
Czwartek 31 grudnia od 15:35

31.12, godz. 15:35 – „Rocky”

31.12, godz. 17:55 – „Rocky 2”

31.12, godz. 20:20 – „Rocky 3”

31.12, godz. 22:20 – „Rocky 4”

01.01, godz. 00:05 – „Rocky 5”

01.01, godz. 02:00 – „Rocky Balboa”

Sylwestrową noc warto świętować z najlepszym kinem rozrywki i zacząć Nowy Rok z przytupem. Dlatego TNT przygotowało sylwestrowo-noworoczny maraton z Rocky’m. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie wszystkie części opowieści o utalentowanym bokserze, a także ostatni rozdział cyklu, nakręcony już na początku XXI wieku.

Pierwsza część serii, „Rocky”, pozwala poznać tego skonfliktowanego bohatera bliżej. Rocky (Sylvester Stallone) jest amatorskim bokserem, zajmuje się głównie niszowymi walkami w słabo opłacanych klubach. Choć jego życie nie jest usłane różami, nie poddaje się i robi co w jego mocy, aby realizować swoją pasję. Pewnego dnia otrzymuje szansę od losu – może stoczyć walkę z bokserskim mistrzem, Apollo Creedem (Carl Weathers). Zrobi też wszystko, aby udowodnić Adrian (Talia Shire), że jest miłością jego życia.

„Rocky II” to sequel przygód boksera. Spotykamy Rocky’ego, kiedy oświadczył się ukochanej – młoda para planuje swój ślub. Choć bohater chce poświęcić się rodzinie i zacząć spokojne życie, bokserska przeszłość nie pozwoli mu uciec od siebie. Potężny przeciwnik, Apollo Creed, zażąda okazji do rewanżu za poprzednią przegraną walkę. Na domiar złego, wskutek niespodziewanych wydarzeń, Rocky będzie musiał wrócić do pracy fizycznej. Czy podniesie się z kryzysu i ponownie udowodni, że jest jednym z najlepszych bokserów?

„Rocky III” pokaże, że przeciwnicy nie muszą pozostać wrogami na zawsze. W trzeciej części filmowej serii bokser straci swojego trenera, który umrze. Sam Rocky stał się nieco opieszały, a sława i wielkie bogactwo sprawiły, że rozleniwił się na treningach i walkach. Śmierć trenera Mikego i przegrane z własnej winy walki wpędzają bohatera w kolejny kryzys. Niespodziewanie na ratunek przyjdzie mu były przeciwnik Apollo Creed, który postanowi trenować Balboę. Wspólnie opracowują plan powrotu byłej gwiazdy walk na szczyt.

Bohater powróci do fascynujących starć w ostatnim filmie z serii, czyli „Rocky IV”. Tym razem wybierze się do Związku Radzieckiego, aby tam stoczyć walkę z największym mistrzem boksu w ZSRR. Złowieszczy Drago (Dolph Lundgren) wydaje się przeciwnikiem nie do pokonania, jednak Rocky nie podda się i zrobi wszystko, aby wygrać jedną z najtrudniejszych walk swojego życia. Ma wyjątkową motywację – chce pomścić legendarnego Apollo Creeda, który poległ w walce z sowieckim liderem wagi ciężkiej.

Noworoczny maraton zakończy seans filmu „Rocky Balboa”, który został nakręcony w 2006 roku i pozwala widzom spotkać bohatera wiele lat po zakończeniu wydarzeń czwartej części serii. Rocky ma 50 lat i zrezygnował z kariery bokserskiej na rzecz statecznego życia. Zajmuje się prowadzeniem knajpy i stara się stworzyć relację z synem – jest to tym trudniejsze po śmierci jego żony. Rocky zaczyna pogrążać się w smutku, lecz wtedy dostaje kolejną szansę od losu, aby wyjść z kryzysu: jeden z najpopularniejszych młodszych bokserów rzuca mu wyzwanie stoczenia walki. Balboa rozpoczyna trudną drogę treningów i powrotu na szczyt.

WIELKIE KINO
Każda środa około 21:00

02.12, godz. 21:00 – „Ludzie honoru”

09.12, godz. 21:05 – „Troja”

16.12, godz. 21:00 – „Powódź”

23.12, godz. 21:00 – „Podróż na Tajemniczą Wyspę”

30.12, godz. 21:05 – „Rocky”

Program grudniowej odsłony cyklu „Wielkie kino” to same największe produkcje światowej kinematografii. Na widzów TNT czekają obrazy z plejadą światowych gwiazd, a wśród nich m.in. Jack Nicholson, Tom Cruise, Demi Moore, Brad Pitt, Diane Kruger czy Vanessa Hudgens. W programie opowieść o jednej z największych walk w dziejach ludzkiej historii, familijna komedia o poszukiwaniach na nieznanej wyspie czy śledztwo w sprawie zabójstwa żołnierza.

Cykl rozpocznie seans filmu „Ludzie honoru”. To wciągająca opowieść o śledztwie i odpowiedzialności, w której następują nieoczekiwane zwroty akcji. Dwoje adwokatów, Danny Kaffe (Tom Cruise) i JoAnne Galloway (Demi Moore) muszą rozwiązać sprawę zabójstwa żołnierza. Oskarżono o nie dwóch innych żołnierzy, których głównym motywem mogła być bezduszna zemsta na niepokornym koledze. Jednak śledczy na początku będą musieli stawić czoła stanowczemu i złośliwemu dowódcy, Nathanowi Jessupowi (Jack Nicholson). Sprawa stanie się dla nich największym testem wytrwałości i determinacji.

„Troja” jest jednym z najpopularniejszych filmów o mitycznych wojnach. To nowoczesna ekranizacja epopei Homera ze spektakularnymi bitwami i brawurowymi występami gwiazd Hollywood. W rolę legendarnego Achillesa wcielił się Brad Pitt, który jako jedyny może pokonać potężnych wojowników Troi, z Hektorem na czele (Eric Bana). Achilles nie chce należeć do armii nacierającej na Troję, jednak udaje się na miejsce bitwy, aby zdobyć glorię i chwałę. Choć pierwotnym powodem do ataku było porwanie Heleny (Diane Kruger) przez Parysa (Orlando Bloom), dla greckich królów jest to doskonała okazja do podbicia miasta, którym zawsze chcieli władać.

„Powódź” to obraz o nadciągającym kataklizmie i trudnych decyzjach, które muszą podjąć ludzie mierzący się z nieposkromionymi siłami natury. Do amerykańskiego miasta zmierza ogromna powódź. Kiedy większość mieszkańców w pośpiechu się ewakuuje i szuka schronienia, kilku bohaterów postanawia wykraść pieniądze z banku. Pracownicy placówki robią wszystko, żeby ochronić zebrane pieniądze, lecz grupa przestępcza pod wodzą Jima (Morgan Freeman), uskutecznia napad i chce je przejąć. Jednak konwojent Tom (Christian Slater) nie odda łatwo przewożonych środków. Komu z bohaterów uda się wygrać nierówną bitwę o fortunę? Czy powódź popsuje im szyki?

Widzowie TNT będą mogli liczyć na dobry humor dzięki seansowi familijnej komedii „Podróż na Tajemniczą Wyspę”. Główny bohater, Sean (Josh Hutcherson) poszukuje zaginionego dziadka (Michael Caine). Podejrzewa, że mężczyzna znajduje się na ukrytej wyspie i postanawia zorganizować akcję ratunkową. W ekipie znajduje się ojczym Seana (Dwayne Johnson), pilot helikoptera i jego córka (Vanessa Hudgens). Szybko zorientują się, że wyspa jest niezwykła! Czekają tam na nich niespotkane wcześniej stworzenia i wiele niespodzianek.

Ostatni film w grudniowej odsłonie „Wielkiego Kina” to „Rocky”. Ta klasyczna już opowieść o pasji i determinacji pokazuje historię boksera, który otrzymuje szansę od losu i bierze udział w walce z Apollo Creedem, jednym z najsłynniejszych sportowców w USA. Walka jest dla Rocky’ego przepustką do nowego życia i świetlanej przyszłości, choć wciąż będzie musiał się postarać, aby zdobyć serce ukochanej. „Rocky” to idealne odzwierciedlenie amerykańskiego snu: „od pucybuta do milionera”. Jednocześnie film kończący cykl „Wielkie Kino” będzie pierwszym seansem dużego, sylwestrowego maratonu z Rocky`m.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *