Hity TV Puls i PULS 2 w świąteczny weekend 1-4 listopada

W świąteczny weekend 1-4 listopada Telewizja Puls zaprasza na moc znakomitych filmów i animacji. W TV Puls widzowie zobaczą m.in. takie hity jak: „Zielona mila”, „Tożsamość Bourne’a”, czy „Za szybcy, za wściekli”. Z kolei kanał PULS 2 zaprasza dzieci i ich rodziców na premierę animacji „Zanim żyli długo i zaplątani” i „Munio: Strażnik Księżyca”.

 

 

 

W czwartek 1 listopada o 15:05 TV Puls pokaże nakręcone z rozmachem widowisko w reżyserii Darrena Aronofsky’ego „Noe: wybrany przez Boga”.

Noe otrzymuje misję uratowania rodzaju ludzkiego i zwierząt przed Potopem, który ma zniszczyć zepsuty świat. W roli głównej Russell Crowe, a partnerują mu m.in.: Jennifer Connelly, Anthony Hopkins, Emma Watson i Nick Nolte.

O 19:00 kolejny, premierowy odcinek serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Tym razem lombard odwiedzi para, która bezskutecznie stara się o dziecko. Szukają pieniędzy na zabieg in vitro. Pojawi się też dziewczyna, która zastawia cosplayowy kostium. W roli głównej właściciela lombardu – Zbigniew Buczkowski.

Wieczorem o 20:00 widzowie TV Puls obejrzą nominowany do Oscara® film na podstawie głośnej powieści Stephena Kinga „Zielona mila”.

Rok 1935. Paul Edgecombe jest strażnikiem bloku śmierci w więzieniu Cold Mountain. Pewnego dnia do zakładu przybywa czarnoskóry skazaniec, John Coffey. Jego pobyt na zawsze zmieni życie Paula i pozostałych pracowników więzienia. W rolach głównych m.in. Tom Hanks oraz Michael Clarke Duncan.

• 1 listopada, 15:05 – „Noe: wybrany przez Boga
• 1 listopada, 19:00 – „Lombard. Życie pod zastaw” – PREMIERA ODCINKA
• 1 listopada, 20:00 – „Zielona mila”

Piątkowy wieczór 2 listopada rozpocznie o 19:00 „Lombard. Życie pod zastaw”. Bohaterami odcinka będzie trzech rockmanów, którzy po całonocnej zabawie pozostaną bez środków do życia. Lombard odwiedzi też kelner z renomowanej restauracji. Potrzebuje pilnie siedmiuset złotych. Dlaczego akurat taka kwota i skąd ten nerwowy pośpiech?

Druga część wieczoru upłynie w TV Puls pod znakiem mocnego kina akcji. Rozpocznie go o 20:00 „Twierdza” w reżyserii specjalisty od kina sensacyjnego – Michaela Baya. W rolach głównych gwiazdorska obsada: Sean Connery, Nicolas Cage i Ed Harris.

Generał Hummel przejmuje kontrolę nad Alcatraz, biorąc jako zakładników zwiedzających je turystów i kierując głowicę z bronią chemiczną na San Francisco. Rozpoczyna się wyścig z czasem, którego stawką jest życie mieszkańców regionu.

O 22:50 TV Puls pokaże hit kina akcji „Za szybcy, za wściekli” z niezapomnianą rolą Paula Walkera.

Kolejna część porywającej serii, której fabuła rozgrywa się tym razem podczas ulicznych wyścigów w Miami. Zawrotna prędkość, najszybsze samochody i zapierające dech w piersiach efekty specjalne gwarantują niezapomniane emocje!

• 2 listopada, 19:00 – „Lombard. Życie pod zastaw” – PREMIERA ODCINKA
• 2 listopada, 20:00 – „Twierdza”
• 2 listopada, 22:50 – „Za szybcy, za wściekli”

W sobotę 3 listopada o 20:00 widzowie TV Puls spędzą wieczór z agentem Jasonem Bourne’m – bohaterem thrillera „Tożsamość Bourne’a”. W roli głównej Matt Damon, a partnerują mu m.in. Clive Owen, Franka Potente i Julia Stiles. U wybrzeży Marsylii rybacy wyławiają z morza mężczyznę. Odzyskuje on przytomność, ale niczego nie pamięta.

Podążając za informacjami znajdującymi się w chipie, który ma pod skórą, trafia do banku w Zurychu. Jason Bourne rozpoczyna walkę o poznanie swojej przeszłości.

• 3 listopada, 20:00 – „Tożsamość Bourne’a”

Niedzielny poranek 4 listopada o 10:45 to kolejny premierowy odcinek rozrywkowego show „Następny proszę!”. Tym razem gościem specjalnym będzie Tomasz Barański – tancerz i choreograf. Zaprosi do zabawy uczestników, publiczność i prowadzącego program Marcina Wójcika i nauczy ich kroków walca.

„Następny proszę!” to show jakiego w Polsce jeszcze nie było – łączy wielkie emocje teleturnieju z doskonałą zabawą programu rozrywkowego! Tu można wygrać duże pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić.

Wieczorem zaś o 20:00 – „Za szybcy, za wściekli” i sięgające zenitu emocje, jakie towarzyszą wyścigom samochodowym!

• 4 listopada, 10:45 – „Następny proszę!” odc. 6 – PREMIERA
• 4 listopada, 20:00 – „Za szybcy, za wściekli”

 

 

W czwartek 1 listopada o 15:15 dzieci i ich rodziców ucieszy premiera w PULS 2 animacji o dalszych losach Roszpunki i dzielnego Julka, czyli „Zanim żyli długo i zaplątani”. Nowi przyjaciele, niesamowite przygody i masa znakomitej zabawy! Film jest kontynuacją kinowego hitu Disneya „Zaplątani”.

Również w czwartek PULS 2 zaprasza o 18:30 na nagrodzoną Oscarem® animację o przygodach przesympatycznego robota „Wall-E”.

Tytułowy Wall-E został stworzony do uprzątnięcia planety, z której ewakuowano ludzi. Plan upadł, kiedy Ziemię uznano za zbyt zatrutą i ludzkość musiała pozostać w kosmosie na kolejnych 700 lat. Pewnego dnia na planetę przybywa EWE – przepiękna, nowoczesna maszyna. Czy stanie się ona dobrym towarzyszem dla samotnego od stuleci robota?

• 1 listopada, 15:15 – „Zanim żyli długo i zaplątani” – PREMIERA
• 1 listopada, 18:30 – „Wall-E”

W piątkowy wieczór 2 listopada o 22:00 PULS 2 pokaże piąty odcinek rozrywkowego show „Następny proszę!”, ze specjalnym udziałem Jakuba Kozaka z grupy „Warszawiaki-Trupa Teatralna”. Widzowie PULS 2 będą mieli okazję posłuchać przedwojennej gwary warszawskiej a uczestnicy i prowadzący program Marcin Wójcik – zagrać wraz z Jakubem Kozakiem w starą warszawską „grę w trzy lusterka”.

• 2 listopada, 22:00 – „Następny proszę!” odc. 5

W sobotę 3 listopada o 18:20 PULS 2 zaprasza na premierę głośnej, francuskiej animacji „Munio: Strażnik Księżyca”.

Munio to zwariowany niebieski stworek mieszkający w magicznej krainie. Pewnego dnia nieoczekiwanie dostaje bardzo ważną misję – musi strzec Księżyca i Słońca.

• 3 listopada, 18:20 – „Munio: Strażnik Księżyca” – PREMIERA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *