DVB-TMediaZapowiedzi TV

Hity Zoom TV na 26 sierpnia – 1 września

Sprawdźcie, co kanał Zoom TV przygotował na najbliższy tydzień – 26 sierpnia – 1 września.

Stróże prawa” („Officer Down”)

kryminał, thriller, USA 2008, reż. Christopher Miller, wyst.: Casper Van Dien, Sherilyn Fenn, Jerry Kroll

Toczy się śledztwo w sprawie zabójstwa dilerów narkotyków. Detektywi Kathryn i Gary robią wszystko, by dowieść kto jest sprawcą morderstwa. Kathryn nabiera podejrzeń, że za zbrodnią mogą stać funkcjonariusze policji. Kiedy dowiaduje się, że jej partner informuje wszystkich wokół o śledztwie, Kathryn jest pewna, że jej podejrzenia nie są bezpodstawne. Kobieta mi dokończyć śledztwo na własną rękę. W jednej z ról głównych gwiazda „Miasteczka Twin Peaks” Sherylin Fenn.
Emisja: sobota, 26 sierpnia, godz. 21:10 i środa, 30 sierpnia, godz. 21:05

Disco” („Disco”)

komedia, Francja 2008, reż. Fabien Onteniente, wyst.:  Gérard Depardieu, Emmanuelle Béart, Franck Dubosc

Didier jest 40-letnim fanem muzyki disco. Nie ma pracy i nadal mieszka ze swoją matką. Chcąc przypodobać się dawno niewidzianemu synowi, postanawia wygrać konkurs taneczny, by zdobyć pieniądze i zafundować mu niezapomniane wakacje w Australii. Namawia swoich przyjaciół, by mu pomogli. Mężczyźni zatrudniają trenera, który ma ich przygotować do rywalizacji. Wkrótce okazuje się, że mimo iż kiedyś byli sprawnymi tancerzami, czas odebrał im młodzieńcze zdolności. Muszą się wiele napracować, by w końcu wystąpić na scenie.
Emisja: niedziela, 27 sierpnia, godz. 19:05
PREMIERA ZOOM TV!

Poirot” („Agatha Christie’s Poirot”)

serial kryminalny, Wielka Brytania 1996, reż. Andrew Grieve, wyst.: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran, James D’ArcyChristopher Bowen.

Herkules Poirot to najpopularniejszy detektyw świata, postać stworzona przez królową kryminału Agathę Christie. Tym razem Poirot i Hastings spędzają wakacje we Francji. Pewnego dnia wizytę składa im obawiający się o własne życie milioner Paul Redauld. Detektyw z przyjacielem jadą do rezydencji milionera, ale okazuje się, że ciało jej właściciela zostaje znalezione na polu golfowym. Francuski inspektor nieroztropnie zakłada się z Poirotem, że pierwszy rozwikła zagadkę tajemniczego zabójstwa. Tymczasem Hastings nie jest zbyt pomocny w śledztwie. Zakochany w jednej z bliźniaczek niewiele pomaga Poirotowi. Która z sióstr okaże się zamieszana w morderstwo milionera?
Emisja: poniedziałek, 28 sierpnia, godz. 18:55 (odc. 3, sezon 6 – „Morderstwo na polu golfowym”)
Poniedziałek-piątek, godz. 19:00

PREMIERA ZOOM TV!

Miś

komedia, Polska 1980, reż. Stanisław Bareja, wyst.: Stanisław Tym, Barbara Burska, Christine Paul-Podlasky

Absolutnie kultowa polska komedia. Bo czy ktoś nie zna choć jednego cytatu z „Misia”? Ryszard Ochódzki, krętacz i kombinator, prezes klubu sportowego Tęcza, musi dostać się do Londynu i podjąć z konta pieniądze, zanim uczyni to jego była żona. Eks-małżonka utrudnia mu zadanie, niszcząc paszport. Zdobycie nowego dokumentu to w realiach Polski Ludowej wielkie wyzwanie. „Miś” to genialna satyra na absurdy polskiej codzienności przełomu lat 70. i 80.
Premiera: piątek, 1 września, godz. 20:55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *