MediaZapowiedzi TV

Hollywoodzkie produkcje na TNT

W każdy piątek sierpnia o godz. 21:00 kanał TNT będzie prezentować amerykańskie hity filmowe. W ramach cyklu „Wielkie kino” widzowie zobaczą „Green Lantern”, „Kac Vegas III”, „Podróż na Tajemniczą Wyspę” i „Aż poleje się krew”.

 

 

TNT dostarczy w sierpniu swoim widzom wielu wrażeń, prezentując produkcje filmowe z plejadą hollywoodzkich gwiazd w rolach głównych. Arogancki bohater filmu „Green Lantern”, Jordan (Ryan Reynolds), jako pierwszy spośród ludzi zostaje zrekrutowany do grupy międzygalaktycznych wojowników, znanych jako Korpus Zielonej Latarni. Szybko okazuje się, że jego umiejętności są niezastąpione w walce z potężnym wrogiem, który zagraża porządkowi wszechświata.

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Doug (Justin Bartha) i Alan (Zach Galifianakis) wracają do Las Vegas! Bohaterowie „Kac Vegas III” ponownie odwiedzają stolicę hazardu, by wesprzeć jednego z członków watahy w trudnym dla niego czasie. Panowie i tym razem zostawią za sobą zgliszcza i złamane kobiece serca.

W komedii przygodowej „Podróż na Tajemniczą Wyspę” 17-letni Sean Anderson (Josh Hutcherson) oraz jego ojczym Hank (Dwayne Johnson) podejmują się akcji ratowniczej na Południowym Pacyfiku. Zakodowany sygnał o niebezpieczeństwie z wyspy, na której roi się od niecodziennych mieszkańców, nadał osamotniony rozbitek Alexander (Michael Caine).

Cykl zamknie dramat obyczajowy „Aż poleje się krew”, przedstawiający losy poszukiwacza ropy, Daniela Plainviewa (Daniel Day-Lewis). Mężczyzna przekonuje lokalnych właścicieli ziemskich do sprzedaży gruntów bogatych w złoża ropy naftowej za niewielkie pieniądze. Jego złotą passę przerywa jednak spotkanie z lokalnym kaznodzieją – Elim Sundayem (Paul Dano).

Plan emisji:

W każdą środę o godzinie 21:00

07.08 – „Green Lantern”

14.08 – „Kac Vegas III”

21.08 – „Podróż na Tajemniczą Wyspę”

28.08 – „Aż poleje się krew”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *