Home TV i TVC zastąpił TVR i NTL Radomsko

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami decyzją nadawcy, z dniem 1 grudnia 2020 roku kanał TVR zmienił się w HOME TV, a NTL Radomsko w TVC.

 

 

1-go grudnia 2020r. zmieniła się nazwa programu telewizyjnego TVR na HOME TV. Stacja dalej będzie dostępna w ofercie Platformy CANAL+, Orange TV, UPC Polska, Vectra, Multimedia, Toya, Netia oraz w wybranych rejonach Polski w naziemnej telewizji cyfrowej.

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów i kulinariów.

HOME TV prezentować będzie audycje związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem oraz programy kulinarne. W ofercie kanału znajdą się zarówno poradniki, które pozwolą odkryć swój ogród na nowo, jak i ciekawe serie dokumentalne, które wprowadzą widzów w świat dynamicznie rozwijających się rynków nieruchomości, a eksperci z dziedziny designu przekażą cenne informacje i praktyczne instrukcje.

W ramówce znajdą się również programy kulinarne, w których widzowie będą mogli zobaczyć m.in. domowy wyrób wędlin czy serów. Dzięki HOME TV widzowie odkryją w sobie pasję do ogrodnictwa, a także zainspirują się do zmian swojego najbliższego otoczenia, jakim jest dom. Jak mawia stare przysłowie, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Ramówka kanału zostanie znacznie uatrakcyjniona, aby program stał się ciekawszy dla widza.

Wieczne ogrody

Seria pokazuje jak ważne jest połączenie z naturą oraz jak ogromną rolę ogrody mogą odgrywać z zdrowym starzeniu się. Fizyczne, psychiczne i społeczne aspekty ogrodnictwa mogą być ważnymi czynnikami terapeutycznymi dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Ogrodnictwo może przynieść nam jedzenie, ćwiczenia i wyostrzyć umysł w miarę starzenia się, na długo po przejściu na emeryturę.

Wieczne ogrody we wtorki o 21:25 oraz piątki o 18:45

Front od nowa

Wyobraź sobie, że próbujesz sprzedać swój dom, ale brakuje mu atrakcyjnego wyglądu. Ekipa programu pomoże przekształcić front z najgorszego domu na ulicy w numer jeden w okolicy.Po tym, jak Mike przedstawia wycenę nieruchomości w jej obecnym stanie – Justin projektuje innowacyjny plan przebudowy, który radykalnie poprawi jej atrakcyjność i pomoże właścicielom uzyskać najlepszą możliwą cenę sprzedaży. Zmiany obejmą malowanie, sadzenie roślin, projektowanie krajobrazu, a nawet zmianę oświetlenia czy ogrodzenia.

Front od nowa w czwartki o 19:55 oraz soboty o 16:50

Wielki plan

Serial dokumentalny opowiada o ambitnym projekcie renowacji ruin zabytkowego hotelu Christchurch w gastro-pub XXI wieku. Małżeństwo, Nick i Sara muszą przejść przez nakaz ochrony dziedzictwa Nowej Zelandii , a także trzymać się określonego budżet. Przy 4 trzęsieniach ziemi, narodzinach drugiego dziecka, opóźnieniach i kłopotach z ubezpieczeniem, presja jest naprawdę odczuwalna, jednak Nick i Sara walczą o swoje marzenia. i udaje im się spełnić swoje zmienione marzenie. Jak rodzina poradzi sobie, gdy w dniu wielkiego otwarcia nastąpi ponownie wielkie trzęsienie ziemi?

Wielki plan we wtorki o 20:50 oraz soboty o 18:15

Łowca nieruchomości

Wyjątkowa i zabawna seria opowiadająca o dynamicznie rozwijających się rynkach nieruchomości w Azji. Każdy odcinek śledzi poszukiwacza nieruchomości z zagranicy, szukającego idealnego miejsca w najgorętszych dzielnicach Azji – od eleganckiego apartamentu na nabrzeżu w tętniącej życiem centralnej dzielnicy biznesowej Bangkoku, przez najwyższe kondominium Singapuru, obok legendarnego kurortu Marina Bay Sands, po wspaniałe wille Danang z widokiem na morze jak z pocztówki. Eksperci zwrócą również uwagę na zagrożenia i trudności czyhające na obcokrajowców.

Łowca nieruchomości w poniedziałki o 17:40 oraz środy o 19:25

Ogrody marzeń

Piękna seria poszukująca najbardziej malowniczych ogrodów w całej Europie. W każdym odcinku pokazywane jest inne miejsce – od rozległych posiadłości, po idealny malutki ogród z organiczną sekcją warzywną. Oszałamiający pokaz łączy bujne krajobraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi domu, kuchni i ogrodu. Osobiste opowieści bohaterów dają wgląd w życie wiejskiej idylli i spokoju. Seria ma wiele do zaoferowania, zarówno amatorom miejskich ogrodów jak i oddanym profesjonalistom.

Ogrody marzeń w czwartki o 16:50 oraz niedziele o 21:55

Budowlańcy na medal

Seria przedstawia czterech pełnych pasji budowniczych podróżujących po całym świecie.Ich misją jest ulepszanie życia. Niezależnie od tego, czy chodzi o wiercenie studni w Nikaragui, budowanie szkoły zawodowej w Meksyku czy tworzenie centrum recyklingu w Peru, budowlańcy robią wszystko, co trzeba, aby naprawić świat. Łagodzenie niesprawiedliwości to ogromny i niekończący się projekt, ale każdy krok w dążeniu do pomocy potrzebującym przybliża nas do poprawy jakości życia wszystkich.

Budowlańcy na medal w poniedziałki o 20:25 oraz środy o 17:45

ABC Designu

Dom czy mieszkanie to miejsce spokoju i relaksu. Miejsce, w którym musimy czuć się dobrze. Architekci i styliści wnętrz doradzają jak zmienić wnętrze swojego mieszkania, od zmiany kuchni, przez wymianę wykładziny, po dobór mebli do jadalni czy sypialni.

ABC Designu w piątki o 19:45 oraz soboty o 17:50

Ogród bez tajemnic

Ogród Bez Tajemnic to kopalnia praktycznych porad, z których z pewnością skorzysta każdy miłośnik ogrodu. Zaproszeni do programu eksperci, pod wpływem uroku sympatycznej prowadzącej, zdradzą najskrytsze tajniki uprawy i pielęgnacji roślin. Ogrodowa kamera zawita także na branżowych targach i wystawach. W Ogrodzie Bez Tajemnic zostaną rozwiązane wszystkie wątpliwości i problemy związane z roślinami w Twoim ogrodzie. Ogród Bez Tajemnic to kopalnia praktycznych porad, z których z pewnością skorzysta każdy miłośnik ogrodu.

Ogród bez tajemnic w środy o 16:05 oraz piątki o 21:40

Przepis na ogród

Przepis na ogród to propozycja dla wszystkich, których pasją jest zieleń. Widzowie znajdą w nim porady i wskazówki dotyczące uprawy roślin ozdobnych, warzyw oraz drzew owocowych.

Przepis na ogród we wtoki o 22:25 oraz soboty o 18:05

Justin Bonello – Mistrz Patelni

Justin Bonello stracił zapał do gotowania i wierzy, że jedynym sposobem na jego odzyskanie jest podniesienie jego umiejętności. W tym celu odwiedza trzynaście najlepszych restauracji w RPA i poznaje różne tradycyjne, egzotyczne i bardzo oryginalne potrawy oraz przygotowuje je pod okiem najlepszych szefów kuchni.

Justin Bonello – Mistrz Patelni w poniedziałki o 21:30 oraz wtorki o 18:40.

 

1-go grudnia zmienła się nazwa programu telewizyjnego NTL Radomsko na TVC. Kanał dalej będzie dostępny na platformach satelitarnych Cyfrowy Polsat oraz CANAL+, a także w Orange TV, UPC Polska, Vectra, Multimedia, Toya, Netia oraz w naziemnej telewizji cyfrowej w wybranych rejonach Polski.

TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

Kabaretowy szał to solidna dawka humoru od najbardziej znanych polskich zespołów kabaretowych. W programie między innymi Kabaret Młodych Panów, Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz plejada komików i mistrzów stand-upu.
Kabaretowy Szał od Poniedziałku do Piątku o godzinie 18:10 i 20:10.

Ponadto, w ramówce kanału znajdzie się serwis informacyjny INFO TVC, który pokaże najważniejsze newsy z centrum Polski. INFO TVC od poniedziałku do piątku o godzinie 19:10.

Późnymi wieczorami TVC zaprosi widzów na pasmo z kultowymi filmami i serialami. W grudniu na antenie będą emitowane westerny, komedie oraz kino kung-fu. Filmy w TVC od poniedziałku do czwartku po godzinie 22.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *