Honor 7X już w Europie! Oferuje wiele możliwości za atrakcyjną cenę

Najnowszy smartfon marki Honor został wyposażony w pamięć 4 GB RAM i 64 GB, ośmiordzeniowy procesor Kirin 659 oraz podwójny aparat 16 MP. Wyświetlacz o przekątnej 5,93” pokrywa niemal 83 proc. przedniej powierzchni. Smartfon obsługuje dwie karty SIM w technologii LTE. W Polsce będzie dostęny w kanale operatorskim i w popularnych sieciach marketów z elektronikę użytkową. Rekomendowana cena na sklepowych półkach wyniesie 1 299 PLN.
 

 
Honor 7X powinien być bardzo dobrą ofertą dla osób, które są zainteresowane smartfonem nowoczesnym i przystępnym cenowo. Jako pierwszy model marki Honor, oferuje wyświetlacz FullView o proporcjach 18:9 i rozdzielczości 2160 x 1080. Dzięki temu powinien zapewnić duży komfort podczas grania lub oglądania filmów i zdjęć. Na ekranie Honora 7X stają się one pełniejsze i wyraźniejsze. Atutem jest także pokrycie wyświetlaczem niemal 83 proc. przedniej powierzchni. Mocna, metalowa, a do tego smukła i elegancka obudowa, wąskie po bokach ramki i delikatnie zakrzywione krawędzie sprawiają, że smartfon jest kompaktowy, świetnie leży w dłoni i kieszeni.
Na wzór współczesnych flagowców Honor 7X oferuje również podwójny aparat, zapewniający efekt Bokeh. Rozdzielczość tylnych obiektów wynosi 16 MP i 2 MP, a przedniej kamery – 8 MP. Smartfon wykorzystuje ponadto technologie Phase Detection Auto Focus (PDAF) oraz Digital Single Lens Reflex (DSLR). Obie technologie – powszechnie stosowane w lustrzankach cyfrowych – pomagają tworzyć profesjonalne fotografie. Telefon potrafi uchwycić ostrość w 0.18 sek. Pamięć wbudowana wynosi 64 GB. Można ją rozbudować o kolejne 256 GB dodając kartę microSD.
Mocną stroną Honora 7X jest jednak nie tylko pamięć, ekran, kamera i design. W swoim przedziale cenowym należy do najwydajniejszych modeli. Napędzany ośmiordzeniowym procesorem Kirin 659, i wsparty pamięcią 4 GB RAM może zapewnić płynną pracę wielu aplikacji jednocześnie. Przydaje się to, gdy w jednej chwili chcemy – na przykład – ogląda
film i pisać wiadomość do znajomych albo czytać artykuł w innym języku i tłumaczyć wybrane zwroty przy wsparciu internetowego słownika. Taką możliwość w Honor 7X zapewnia funkcja dzieląca wyświetlacz FullView na dwa niezależne ekrany1.
Z najnowszego smartfonu marki Honor zadowoleni powinni być także miłośnicy gier mobilnych i muzyki, a także ci, którzy chętnie i długo rozmawiają. W Honor 7X zainstalowano baterię o pojemności 3 340 mAh. Dzięki funkcji Ultra Power Saving Mode i zaprojektowaniu procesora w technologii 16 nm, właściciel Honora 7X – na jednym ładowaniu baterii – może gra do 12 godz., przez telefon rozmawia do 38 godz., a muzyki słuchać do 91 godz.
„Honor 7X powinien być bardzo dobrą ofertą dla osób, które mimo ograniczonego budżetu chcą czerpać przyjemności z nowoczesnych smartfonów. Taki też jest Honor 7X. Podczas projektowania i produkcji poddaliśmy go gruntowanym badaniom i testom. Chcieliśmy mieć pewność, że będzie oferować bardzo dobry współczynnik ceny do jakości, a do tego będzie solidnym i dobrze wykonanym smartfonem” mówi George Zhao, Prezes Honora.
Obecnie w Polsce trwa przedsprzedaż Honora 7X. Najnowszy model oferują Komputronik, RTV Euro AGD oraz x-kom.pl. Oferta obejmuje w prezencie selfie-stick do telefonu2.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *