MediaPolsatZapowiedzi TV

Honorata Skarbek wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Znamy pierwszą uczestniczkę muzycznego show Telewizji Polsat. Piosenkarka pojawi się w jubileuszowej dziesiątej edycji programu. Ucinamy spekulacje, bo to już pewne: artystka zaśpiewa na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

 

Choć do rozpoczęcia nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zostało jeszcze trochę czasu, to nie cichną plotki na temat osób, które mają wystąpić w jubileuszowym sezonie show. Wśród potencjalnych kandydatów media wymieniały m.in. Honoratę Skarbek. Teraz możemy już oficjalnie potwierdzić, że wokalistka została pierwszą uczestniczką dziesiątej edycji programu.

Autorka takich przebojów jak „LaLaLove”, „Naga” czy „Na koniec świata” stanie do walki na jednej z najbardziej wymagających scen w Polsce. To właśnie tam spektakularne metamorfozy wizualne i wokalne co tydzień zachwycają miliony widzów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Najbardziej widowiskowe spośród nich do dziś budzą podziw fanów, którzy chętnie wracają do archiwalnych odcinków i najlepszych wykonań z przeszłości.

Czy równie chętnie będą wracać do występów Honoraty Skarbek? Jak młoda artystka poradzi sobie z licznymi wyzwaniami, która stawia przed uczestnikami program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Przekonamy się już jesienią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *