Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Huawei bezpłatnie wymieni ekran w modelach P20 i P20 Pro

Bezpłatna wymiana uszkodzonego ekranu w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu smartfona – to oferta Huawei dla nabywców najnowszych flagowych modeli P20 i P20 Pro. Pakiet serwisowy przewiduje także bezpłatną wymianę tylnej obudowy telefonu w razie jej uszkodzenia.  
 

Aby skorzystać z bezpłatnej usługi wystarczy zarejestrować smartfon na dedykowanej stronie https://consumer.huawei.com/pl/support/screenguaranteeregistration w ciągu 30 dni od daty zakupu. Link do strony internetowej znajduje się również w aplikacji Huawei HiCare, zainstalowanej na każdym urządzeniu. Po potwierdzeniu rejestracji użytkownik otrzyma bezpłatny pakiet, zapewniający dodatkową ochronę i pomoc techniczną.
Klienci, którzy nie mogą osobiście oddać urządzenia do Serwisu Huawei, mogą skorzystać z opcji serwisu door-to-door. W tym przypadku uszkodzony smartfon zostanie odebrany i zwrócony użytkownikowi przez kuriera. Wszystko to bez żadnych dodatkowych kosztów.
– Chcemy budować z naszymi klientami długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby, które wybrały nasze smartfony, były w pełni zadowolone nie tylko z produktów, ale również z obsługi posprzedażowej. Cały czas dążymy do tego, aby uszkodzone urządzenia były naprawiane przez wykwalifikowanych specjalistów, potrafiących błyskawicznie przywrócić telefon do pierwotnego stanu – mówi Michał Hnatowski, Regionalny Manager ds. Serwisu Huawei.
Smartfony P20 Pro i P20 to najnowsze flagowce Huawei, które w niezależnym rankingu DxOMark zostały uznane za dwa najlepsze na świecie urządzenia do fotografii mobilnej. P20 Pro to pierwszy na świecie smartfon wyposażony w potrójny obiektyw, stworzony we współpracy z Leica. Wyróżnia się największą pod względem liczby pikseli matrycą na rynku (40 Mpx), jest ona również największa pod względem fizycznych rozmiarów. W połączeniu z wysoką czułością ISO, 5-krotnym zoomem hybrydowym oraz sztuczną inteligencją, P20 Pro gwarantuje znakomitą jakość fotografii bez względu na warunki. P20 ma podwójny obiektyw Leica z tyłu i kamerę 24 Mpx z przodu dla miłośników selfie. Fukcje fotograficzne, tak jak w modelu Pro, w trybie automatycznym wspierane są algorytmami sztucznej inteligencji, które dobierają najbardziej optymalne ustawienia i rozpoznają fotografowane obiekty oraz pory dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *