Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Huawei Mate 10 Pro dostępny w nowej, atrakcyjnej cenie

Huawei Mate 10 Pro, pierwszy na świecie smartfon wyposażony w procesor ze sztuczną inteligencją dostępny jest w wybranych, najlepszych sklepach w obniżonej cenie, poniżej 3 000 PLN. Telefon dedykowany jest najbardziej wymagającym użytkownikom – wyróżnia się świetną jakością wykonania, podzespołami z najwyższej półki oraz bardzo dobrym aparatem fotograficznym. Sztuczna inteligencja na jego pokładzie zapewnia stałą, najszybszą prędkość działania i zarządza bardzo wydajną baterią.

W Huawei Mate 10 Pro zastosowano ośmiordzeniowy procesor Kirin 970 wykonany w 10-nanometrowym procesie technologicznym, aż dwunastordzeniowy procesor graficzny oraz pionierski chip NPU. Połączenie innowacyjnej mobilnej architektury obliczeniowej i procesora graficznego ma ogromne znaczenie dla użytkownika – bez względu na to ile aplikacji jest włączonych jednocześnie, prędkość smartfonu nie zmniejsza się. Procesor potrzebuje też do pracy mniej energii. Dzięki sztucznej inteligencji, która zarządza jego baterią i ogniwu o pojemności 4000mAH, smartfon wytrzymuje do dwóch dni pracy. Jest to bardzo ważna cecha dla aktywnej osoby, która intensywnie korzysta z telefonu. Dodatkową zaletą jest technologia SuperCharge – smartfon można bardzo szybko naładować, zaledwie półgodzinne ładowanie zapewnia 60% mocy baterii.

Huawei ponownie połączył siły z marką Leica, dzięki czemu Mate 10 Pro posiada wysokiej jakości podwójny obiektyw. Aparat łączy w sobie 12-megapikselową matrycę RGB, 20-megapikselową matrycę monochromatyczną, optyczną stabilizację obrazu (OIS) i największą na świecie podwójną przysłonę f/1.6. Dzięki sztucznej inteligencji aparat sam rozpoznaje obiekty i wyręcza w wyborze odpowiedniego trybu.

Huawei Mate 10 Pro wyróżnia się doskonałym designem, jego obudowa została wykonana ze szkła, formowanego w temperaturze 700⁰C. Urządzenie spełnia normy wodoszczelności i odporności na kurz IP67. Dostępne jest w kolorach: czarnym, niebieskim i brązowym.

Huawei Mate 10 Pro można kupić w wybranych, najlepszych sklepach w atrakcyjnej cenie, poniżej 3000 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *