Huawei Mate 10 Pro w przedsprzedaży z kamerą EnVizion 360

27 października rozpocznie się przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro. Jest to pierwszy smartfon wyposażony w procesor ze sztuczną inteligencją. W okresie przedsprzedaży będzie dostępny z kamerą Huawei EnVizion 360 w prezencie.

 

Huawei Mate 10 Pro to pierwszy smartfon, w którym zastosowano procesor Kirin 970. Z biegiem czasu urządzenie będzie uczyło się zachowań użytkownika i przewidywało jego kolejne kroki. Chip znacząco pomoże również w dostosowywaniu ustawień aparatu. Kirin 970 w ciągu minuty potrafi przetworzyć aż 2000 zdjęć i idealnie dopasować odpowiednie parametry kamery do warunków oświetleniowych, odległości, rodzaju przedmiotu.

Podwójny aparat i najjaśniejszy obiektyw

Mate 10 Pro wyposażono w podwójny aparat, powstały we współpracy z Leica, w którym matryca RGB ma rozdzielczość 12 megapikseli, a czarno-biała 20 megapikseli. Takie rozwiązanie, w połączeniu z najjaśniejszą przysłoną na rynku F/1.6 daje możliwość uzyskania zdjęć o świetnej jakości nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Kamera 360 w prezencie

Huawei Mate 10 Pro do przedsprzedaży trafi już 27 października. Do chwili oficjalnej premiery do urządzenia dodawany będzie prezent w postaci kamery Huawei EnVizion 360. Najnowsze akcesorium w ofercie Huawei pozwoli na nagrywanie filmów w technologii 360 stopni i błyskawiczne dzielenie się nim w mediach społecznościowych. Kamera została wyposażona w dwie 13 megapikselowe matryce. Maksymalny rozmiar zdjęcia to 5376×2688 pikseli, a video – 1920×960 przy 30 rejestrowanych klatkach na sekundę. EnVizion 360 będzie współpracowała z każdym smartfonem, wyposażonym w złącze USB C oraz system Android w wersji przynajmniej 6.0. Dzięki wyposażeniu kamery w przysłonę o wartości F/1.8 możliwe jest wykonywanie zdjęć i nagrywanie nawet przy słabym oświetleniu. Kamera może nagrywać materiał w kilku trybach: panoramy, z efektem rybiego oka, planetarnym, panoramy 360 stopni oraz w formacie GIF.

Aby skorzystać z możliwości, jakie daje kamera EnVizion 360 wystarczy zainstalować aplikację Huawei 360 Camera i podłączyć urządzenie. Smartfon automatycznie wykryje kamerę i uruchomi program. Dzięki aplikacji dzielenie się nagraniem lub zdjęciem sprawdzi się jedynie do kliknięcia ikony portalu społecznościowego.

Przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro wraz z kamerą EnVizion 360 rozpocznie się 27 października.

Cena: 3499 zł

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *