Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Huawei P10 w kolorze roku 2017 według Pantone już w sprzedaży

W lutym, podczas barcelońskich targów MWC miała miejsce premiera Huawei P10. Podczas wydarzenia zaprezentowano smartfona w wielu kolorach, w tym w Greenery – kolorze 2017 roku według Instytutu Pantone. Huawei P10, w najmodniejszym kolorze sezonu, jest już dostępny w sprzedaży.
Moc piękna
Współpraca z Instytutem Pantone, światowym autorytetem barw, zaowocowała wprowadzeniem na rynek modelu Huawei P10 w wielu unikatowych kolorach. Łącząc wiedzę na temat wzornictwa Huawei z doświadczeniem Pantone w zakresie kolorystyki, opracowano dwa nowe wzory, które pozwalają współczesnym użytkownikom wyrazić swoją osobowość i wyznaczają trendy na rynku urządzeń mobilnych. Dazzling Blue i kolor roku 2017 Pantone – Greenery, zostały wykorzystane przez Huawei, czego efektem są piękne smartfony z błyszczącym wykończeniem.
Tak jak inne urządzenia z Serii P, Huawei P10 jest elegancki i smukły, a obudowa o grubości 6,98mm sprawia, że telefon wygodnie leży w dłoni. W odróżnieniu od urządzeń konkurencji, w których aparat wystaje poza obudowę, Huawei P10 wyposażony jest w charakterystyczne obiektywy aparatu, wbudowane w tylną część telefonu. Ekran pokryto ochronną warstwą Corning Gorilla Glass 5. Metalowe wykończenie Huawei P10 nadaje mu minimalistycznego charakteru. Czytnik linii papilarnych został umieszczony z przodu telefonu i ukryty pod niewidocznym szkłem. Czytnik zastępuje też pasek nawigacji, dzięki czemu obraz na ekranie jest większy, a wykonywanie czynności na telefonie szybsze
i wygodniejsze.
Piękna moc
Dzięki mocnemu procesorowi Kirin 960 i całkiem nowemu interfejsowi EMUI 5.1, smartfon jest bardzo wydajny i lepiej dostosowany do potrzeb użytkownika. Kirin 960 jest najnowszym i najnowocześniejszym zestawem procesorów Huawei. Z kolei, dzięki nowemu procesorowi graficznemu, szybkość przetwarzania danych wzrosła o 180%, a zużycie energii elektrycznej jest mniejsze o 40%. Bateria o pojemności 3200 mAh obsługuje technologię SuperCharge (5V/4.5A). Zastosowano w niej 5-etapowy mechanizm ochronny, zapewniający stałą kontrolę napięcia, przepływu prądu i temperatury, dzięki temu ładowanie baterii będzie się odbywało nie tylko szybko, ale również bezpiecznie.
Huawei P10 w kolorze Greenery oraz czarnym, srebrnym i niebieskim dostępny jest w sprzedaży w salonach sprzedaży i w sklepach internetowych.
Cena: 2699zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *